Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas

As ir turiu tokius batus biggrin.gif kai pamaciau ,man ju tiek reikejo, kad net nepagalvojau, kad neturesiu kur su jais vaiksciot biggrin.gif Kailis tikras iki keliu, kojos uzverda biggrin.gif

Pagaliai siandien maziau, tik 123 stopai biggrin.gif
Atsakyti

Labukas :) penktadienis! gal ir gerai, nes vyno noriu šiandien :D ir ka Jus man, noriu ir viskas :D 

Koja jau lyg geriau, patepiau vakar vaistais, tai tikrai sumažėjo skausmas, rytoj tikiuosi dar mažiau skaudės :rolleyes: 

Planai įprasti, vakare apsipirkti dar reikėtų tik ir nieko ypatingo daugiau neplanuojam, manau filmas, vynas ir bus liuks!

Atsakyti

Labukas :) penktadienis! gal ir gerai, nes vyno noriu šiandien :D ir ka Jus man, noriu ir viskas :D

Koja jau lyg geriau, patepiau vakar vaistais, tai tikrai sumažėjo skausmas, rytoj tikiuosi dar mažiau skaudės :rolleyes:

Planai įprasti, vakare apsipirkti dar reikėtų tik ir nieko ypatingo daugiau neplanuojam, manau filmas, vynas ir bus liuks!

noreti sveika  :mirksiukas:  gal ir as siandien visai neatsisakyciau, nes jau kaip ir tyrimai visi padaryti, su krauju ten viskas gerai,  o coronos vis tiek reikia laukti atsakymo, jau kitaip nebus, tai kad siandien jau kaip ir galeciau Voque tau kompanija palaikyti   :ax:  in musu sveikatas  :bigsmile:  kad  kojos neslubuotu  :lol: 

Prasilekiau ryte, ten ligonines kieme toks kaip siltnamis pastatyas , ten ir ima tuos meginelius,  anksti buvau,  zmoniu keli tik, gerai, kad nedaug, nes ryte kazkaip  ten stypsoti siryt nelabai  gal ir smagu butu. Nors uzsidejau ir siltesnius batus, dar ne tuos  naujus zieminius,  arciau sitie pasimaise, tai ir uzsidejau, tikrai nera tiap cia dar salta. visai smagu buvo paskui per Laisves aleja  prabegti, dar kelias fotkes ta proga pasidariau  :P   bet proga buvo pirstines uzsideti  :D​ 

Atsakyti

Labukas

As ir turiu tokius batus biggrin.gifkai pamaciau ,man ju tiek reikejo, kad net nepagalvojau, kad neturesiu kur su jais vaiksciot biggrin.gifKailis tikras iki keliu, kojos uzverda biggrin.gif

oi ne, turesiu kur vaikscioti, tiek kad sniego laukiau, o pernai tai nebuvo gi ziemos. ilgu noredama ant savo kojos nerandu . pamenu kad ta diena kai pirkau tai lyjo   :P  grizau visa slapia. as tokius  rudeninius-zieminius batus tik Deichmane perku, tik ten randu dideliu dydziu,  visad nuvarau kai ta savaitgali pas juos buna ispardavimai, tai pernai ir nusipirkau net dvejus batus, sakau ilgam uzteks  :P 

Atsakyti

tai kad siandien jau kaip ir galeciau Voque tau kompanija palaikyti   :ax:  in musu sveikatas  :bigsmile:  kad  kojos neslubuotu  :lol:

Va va , tai tuomet taip ir padarykim :D viskas tik dėl sveikatos :D​ 

Atsakyti

Va va , tai tuomet taip ir padarykim :D viskas tik dėl sveikatos :D​ 

uz tai ir sakiau - in sveikatu   :P​  issiunciau MB kad ka nors  skanaus parnestu grisdamas is is dantistes 

Atsakyti

As jau namie mirksiukas.gif

Bet kaip greit gali ant sukciu pasikabint...LAukiu vienos zinutes is valstybes..Turetu emailas ateit,bet ateina sms-pas jus permoka,surasykit duomenis,pervesim pinigus..O as juk panasios zinutes ir laukiu..Tai gerai nepuoliau iskart rasyt duomenu,MB nusiunciau pasiklaust ar cia butent sitos as laukiu..O jis atskambina-nieko nerasyk,cia is paprasto mobilaus numerio atsiusta zinute.Nu negali valstybine institucija is mobiliaku sms rasinet..
VA kiek nedaug truko,kad sukciams duomenis nusiusciau..
Siaip labai itariai i visokius tokius pasiulymus ziuriu,nu bet va dabar laukiu,sia sav turi ateit man ta zinute..


Vynelio vakare ir as gersiu mirksiukas.gif PAs mane tai tradicija-savaitgalius svest biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
O man per gimtadienį vyras nupirko žieminius batus, nes pernai kur turėjau, tai vasario mėn jau gražinau atgal į deichman, nes ten kur siūlė buvo ten atvėpo. Kai nunešiau ir grąžino atgal pinigėlius. Už juisbrudeniui nusipirkau o va šiai žiemai vyras sako — bus gimtadienio proga. Patenkinta, šilti, patogus.

Oi penktadienis…! Kaip gera sampaniuko šalto išgerti, vaiką pas mama nuvežiau, poilsis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 15 sausio 2021 - 19:30

Labukas


Vakar vyno butelio neiveikiau biggrin.gif Liko taure biggrin.gif Siandien damusiu biggrin.gif Namie bardakas biggrin.gif Vakar mazoji su vatos rutuliukais zaide-is pradziu maistas ten buvo-vire kepe,paskui atseit vanduo-papyle per kambari biggrin.gif Atrodo ant zemes zaide,bet prisinese ir ant kilimo biggrin.gif O kilimas bordavas,vienspalvis biggrin.gif Patikek i ka panasus biggrin.gif
Bet mes isvarom i Costco(urmine parde,kur amziais daug pinigu palieku)-MB uzsisake akis pasitikrint,tuo paciu apsipirksim..TAi vaikai sutvarkys,kol musu nebus biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :) atlėkiau iki darbo, keliausiu iki pašto, toks sakyčiau visai ne savaitgalio rytas :rolleyes: vos prabridau, nes prisnigo taip nemenkai tikrai, o nuvalyti dar ne visur spėjo :) gerai, kad batai šilti ir netrumpi, nes kitu atveju be šansų būtų :D 

Vakar ir mes pasivyninom ramiai, krepšinį pažiūrėjom, aš paskaičiau dar vakare ir pralekė penktadienio vakaras. Šiandien manau vakaro planai panašūs, gal filmą kokį sugalvosim pažiūrėti :ax:​ 

Atsakyti
PAs mus pranasavo sniega biggrin.gif biggrin.gif Dar kur dukra gyvena,dar dar pabaltavo biski zole,o musu pusej tai tik lyja biggrin.gif

Ryt planuoju balandelius virt..Zinau,kazkaip ta kopusta mikrobangej suminkstina,bet kaip?Taip tik idet?Ar i koki maisa?GAl kuri bandet?
Atsakyti

LAbukas

Tyluma ramuma biggrin.gif biggrin.gif

O pas mus vakar netiketai sveciu uzejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tie patys draugai biggrin.gif biggrin.gif TAi pasisedejom truputi mirksiukas.gif Vaikai galutinai namus apverte biggrin.gif
MB siandien i kazkokius kursus isvaziavo visai dienai..TAi as pamazu ir tvarkinesiuos mirksiukas.gif
Ryte lovoj beguledama prisisakiau sukneliu is Asos biggrin.gif Kita sav turetu atvezt biggrin.gif Persimatuosiu ri ziuresiu ka pasilikt biggrin.gif
Atsakyti