Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Neatsargiai isgerto vyno pasekme ten biggrin.gif
Atvariau siandien akiu tikrintis.. 10 min laiko turiu
Atsakyti

Na ka, pasitikrinau akis, tokios pat.. Uzsisakiau akinius. Gal, GAL, jei bus patogus, iseisiu ir i gatve biggrin.gif Nes siaip nepernesu akiniu biggrin.gif Mb irgi uzsisake. Pas ju tik -1, bet tamsoj vairuot noris biski ryskiau.. Tai tokius tik i masina..
As tai persimatavau beveik visus remelius.. Nu taip man netinka akiniai biggrin.gif Uz 200( tik remeliai, stiklai dar +139£) tokie puse velnio buvo, bet pagailejau tik namams tiek.. Pasiemiau Versace uz 130£, labai panasus i mano nuo saules akinius biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Mažajai lūpos geriau, bet ant veido tie spuogeliai kol kas laikosi, na bet gal susitvarkys.
Aš turėjau Versace rėmelius, dabar Ralph Laurent. Bet žinai ką? Niekas apart manęs to nežino 😂😂 kažkaip tas pavadinimas tai man tiek kad yra, bet kad no name nepatinka nei formos nei išvaizda.
Atrinkau mažosios žaislus. Buvau šiandien apsipirkti, tai apatinių pasiėmiau is Rimi biggrin.gif įdomu kaip laikys. Šiaip man LT labai gerai ir nebrangu bazėj. Bet kad viskas uždaryta, o man pačiupinėti reik biggrin.gif nes va atrodo kiti gražus bet gryna sintetika. Aš nemėgstu tu slidžių labai.
Dar Lidl tokia paprasta palaidinę pagriebiau, sakiau ar į parduotuvę, ar į darbą sueis. Maisto aišku važiavau, bet va tai ši tai ta ekstra prigriebiau smile.gif
Vyras taip skaniai šiandien jautienos suteikus supjaustes pakepino, padarė padažo su grybais, šalia daržovės, grikiai. Mmmm labai skani buvo vakarienė smile.gif
Pabaigiau vakar puzzle deliot ta su kačiukais, iki pusės 2 sėdėjau 😂😂😂
Tiek va is manęs smile.gif
Atsakyti

PAtys pigiausi remeliai buvo 45£ biggrin.gif Ir visai tiko biggrin.gif PAskui visai patiko Svarowskio remeliai,100£ kainavo..Tuos uz 200 iskart atidejau-grazus,bet pagailejau tiek po namus tasyt,nes neaisku ar as iseisiu i gatve su tais akiniais biggrin.gif Tai va,paginde rinkaus tarp Svarowskio ir tu versace-sitei patogesni pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytelis  :4u:

 

Jau ir vel nuo 6 gyva  :ax:  gal kiek ir tingejosi, bet kai jau MB padaro kavos, tai vis pusvalanduka dar kartu pabunam 

 

 

Mickute, bet kaip gerai! manau Tau tikrai dabar geriau vienai, vargo mažiau :rolleyes:

 

Tikrai taip   :mirksiukas:

 

Nu o as ka ? nieko, vel  sau ramiai namie, jau galejau ir ant pilvo atsigulus miegot, bet kazkur nakti matomai pakreipiau  koja, tai net aiktelejau. bet nieko, svarbu jau galiu vartytis. bet siaip prabudau, kol kas neskauda. tai vat is leto i virtuve, skalbenke idarbinau, dabar prie kompo prisedau, dar filma ziuriu. paskui zadejo kaimyne uzbegti trumpam

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 25 sausio 2021 - 08:42
Labukas

As irgi pabudau, kaip i darba,tai dar lovoj gulineju, bet jau valgyt noriu, tai reik keltis biggrin.gif

Po venu op tai nan labai greit praejo.. i darba gal tik pora sav nejau.. Bet uz tai po (*)(*) tai vaje vaje kaip sunku buvo miegot.. praktiskai 2 sav tik ant nugaros ir i joki sona pasisukt negalejau.. Kai pavargsti gulet, atsisedi, pasedi.. po 2sav nugara tiesiai, bet bent uzpakali biski pasukdavau biggrin.gif ilgai ant sono atsigult negalejau.. o ant pilvo nebemiegu 27m-nuo nestumu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Apsiniaukęs rytas, saulės nėra, niūru. Iš lovos lipt nesinori smile.gif
Smagu Mickute kad vis geriau ir geriau tau 4u.gif
Ant pilvo aš nemiegu jau senai, kažkaip nepatogu man biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
Apsiniaukęs rytas, saulės nėra, niūru. Iš lovos lipt nesinori smile.gif
Smagu Mickute kad vis geriau ir geriau tau 4u.gif
Ant pilvo aš nemiegu jau senai, kažkaip nepatogu man biggrin.gif

:mirksiukas: 

niuri diena, tai  visai ne obidna ir namie tupeti  :ax:​ 

Atsakyti

Sveikos, labas pirmadienis! 

Vakar pas mus dave sniego pusdieni, per pora valandu iki kauliuku privare. Nu viskas smagu aisku, isskyrus tai, kad per nakti pasalo ir siryt jau i darba neisvaziavau - likau namie dirbt. Plikledis rajone gyvenamam, vietom tai ziauru is viso. Mums is parkingo vietos net isvaziuot neina, nes tiesiai i leda atbuliniu. Puikumelis  :D 

Miegojau prastai, vyras dirbo iki puse 2 ryto, nes nutiko kazkas rimto ten jiems sistemoj. Pas mus lofte miegamasis, stiklo dar neisidejom, tai viskas atvira. As miegu su ausu kistukais ir miego akiniais, bet vis tiek girdisi tie kalbejimai telefonu  :) Kilau ryte anksti kaip i darba kad vaziuociau, o va ivyko kaip ivyko. Nu nieko, svarbu darbo diena atlaikyt ir galesiu eit miegot nors ir 18val  :D  :D 

Siaip nieko idomaus. Uzsisakem sestadieni dali spintos, kas buvo atsirade jau Ikea pardavime, tai vakar atveze. Keliai tokie puikus buvo, kad pasistate ta pusfure darbuotojai, uztrauke rankini, pradejo prekes traukt lauk ir pradejo ta pusfure slyst jiems atbuliniu nuo ledo kalnu zemyn  :blink: Nelabai daug paslydo, bet pakankamai, kad strioko gauciau. Paskui kaimynas su mocu grizes irgi jau sukdamas i parkingo vieta uzsiverte. Aisku, proto reik turet mocu vaziuot tokiais keliais, bet nu ***** apmaudu zmogui jauciu belekaip, kad jau beveik namie ir se Tau kad nori butku juze ant sono..

Siandien veiklos turiu pilnai ir darbo, ir mokslo, tik spek suktis  :) 

BigBang - turi jau sekancia delione pasiruosus ar dabar prie knygu grisi nuo deliojimo?  :) 

mickute - laisve papugoms, valio  :yahoo:  :D Ir smagu matyt, kad jau sveiksti  :4u: 

Giega - aiskus, kam cia po namus beleka imt, pasiimi sau Versace ir varai laiminga!  :D Parodyk, kokius emei remelius? As paskutini karta nieko is viso neradau Specsavers (turbut i ta pacia ejai? man atrodo yra jie ir UK) gero, tai TKMaxxe nusipirkau sau patikusius remelius ir idejo stiklus optikoj. Taip dziaugiuos jais iki siol  :wub: 

Voque - kaip Tu, kaip pirmadienis?  :)​ 

Atsakyti
PAs mus siandien turetu but grazus,sauletas oras mirksiukas.gif Tik kad salta biggrin.gif DAbar rodo -1,o jutimine kaip -3...Diena daugiau +4 nesusils..Bet jei vejo nera,saulyte sviecia,tai gal visai nieko bus mirksiukas.gif
Va nuo rytdienos rodo lietu kasdiena...Na bet nors nesalta bus..

Uzsitepiau plaukus dazais biggrin.gif Po pietu gal ir iki nagu daeisiu biggrin.gif Vakar namini manikiura pasidariau,bet dazyt labai tingejau biggrin.gif DAr iki maistines reiks nulekt..Sekmadieniais pas mus anksti uzsidaro,o su tais akiu patikrinimais biski uztrukom,tai ir nebespejom..
Papildyta:
QUOTE(Almost. @ 2021 01 25, 08:40)
4u.gif </p><p></p><p><strong>Giega</strong> - aiskus, kam cia po namus beleka imt, pasiimi sau Versace ir varai laiminga!  biggrin.gif Parodyk, kokius emei remelius?

As Costco pirkau..Na toj savo nemylimoj urminej parduotuvej biggrin.gif Kadangi ten tokia kaip pusbaze,tai daug kas gerokai pigiau,nei kituose parduotuvese..
Planavau pirkt iki 100£ remelius,nupirkau uz 130 mirksiukas.gif Aisku galejau pasiimt recepta ir kituose paziuret,bet kazkada tam Specsavery ziurejau ir siaip paprastoj optikoj,tai papigusku ten pilna,o jei koks vardinis ar bent biski padoriau atrodo,tai irgi kainuoja nuo 150£..
Remelius parodysiu,kai gausiu akinius,sake iki 70 dienu uztrukt gali.Nes internetiniam puslapy nera.
Atsakyti

VA i situos panasus biggrin.gif O gal net ir tokie,nebepmenu biggrin.gif biggrin.gif
https://www.framesdi...192b-eyeglasses


Ziuriu,ne i ta tema idejus buvau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

VA i situos panasus. O gal net ir tokie,nebepmenu
https://www.framesdi...192b-eyeglasses

Aciu! Graziai remas is priekio atrodo  :)

Atsakyti