Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Aš tai gyvenu gerai, kaip ir smile.gif nieko naujo kol kas nevyksta, net nežinau ką pasakoti smile.gif kasdienybėje nelabai kažkas įdomaus, darbas namai. Savaitgalis pusiau namie. Na šeštadienį buvom apsipirkti, tai Maximoj pora palaidiniu, bliuzona pasiėmiau, po to kebabu nusiveze vyras. Sekmadienį buvau su anyta bažnytėlė, tada susitikom su bendradarbėm pasveikint kita bendradarbę su būsimu vaikelio atėjimu.
Svarbiausia nesergam, aplinkui visi lyg sveiki smile.gif laukiu pavasario smile.gif

Laima - nu super, taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Mickute Liuks clap.gif Taip ir toliau 4u.gif

Bigbang,visiskai nieko nevyksta,kai tik guli ant lovos ir ziuri i lubas biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Ilgai miegat biggrin.gif
Mano darbo sav prasideda biggrin.gif Oras grazus, tik saltoka. O nuo ryt visa sav lietu rodo, veu..
Atsakyti

Labukas :) oi nemiegam net neatsimenu nuo kada, jau n darbų padaryta ir diena įpusėjus :D va kavos tik dabar prisėdau išgerti, tai pasimėgausiu :rolleyes:įprastas antradienis, viskas tas pats, noriu kurnors lėkti. Labai noriu. Kad ir netoli, kad ir čia pat, bet oi kaip noriu :rolleyes:  :huh2: 

Labai žvarbus oras pas mus, jau toks nemalonus vėjas, taip nefaina, kad nesinori niekur lįsti ir nelįsiu :B 

Mickute, liuks! vakar nebeparašiau, bet puikiai atrodai :4u:  :mirksiukas: 

Atsakyti
Labas. Darbo diena į pabaigą. Dar ryt padirbti ir bus 1 laisva diena - kovo 11 smile.gif o 12 diena vėl į darba. Na galėtų prie savaitgalio but, tai ilgesnis savaitgalis gautųsi biggrin.gif
Atsakyti

Rimtai, juk laisvadienis nusimato :)  :lietuva: ai, bet mums kažkaip neturi įtakos, tai dirbsim manau vistiek :rolleyes: Trumpiau galbūt tik sugalvosim :rolleyes: 

Buvau iki soliariumo išlėkus, dar padirbėsiu truputį ir namo lėksiu - užteks :)​ 

Atsakyti
Labas rytas smile.gif eina sau kaip šalta lauke 😬😬😬jau noriu greičiau kad atsiltu.
Ar laukiat Velykų? Ką gaminsit?
Atsakyti
Labukas

O pas mus lyja..Ryt is vis zada audra su krusa...Vakar nuemiau nuo supynes minksta dali..nors ir turiu uzdangala,bet nuemus ir ji,nes kai vetros buna,labai drasko ji...

Laukt Velyku nelaukiu-ateis savaime biggrin.gif MAn tai nera didele svente,gal kad ryte,pusryciai rolleyes.gif Planu kol kas irgi neturim..GAl varysim pas draugus i sodyba,gal namie..Velykom kazko mandriai irgi negaminu.Nu sakau-pusryciai biggrin.gif Tai kokios baltos mirsaines,kokios mesytes ir viskas..Kadangi laisvu daug iskrenta,tai koki saslyka pasikepsim ir tiek to gaminimo biggrin.gif
Atsakyti

Labukas :) oi neskubėkit dar su Velykom, negalvoju nieko visiškai, kažką pusryčiams pasiruošim, o popiet tikriausiai pas MB tėvus, jei nepablogės karantino situacija :rolleyes: 

Norėjau rašyti, kad jau ketvirtadienis, bet ojojoj ir vėl skubu :D rimtai man makaluojasi tos dienos ir ypač trečiadieniais "peršoku" į ketvirtadienį, nežinau kodėl :D 

Ir pas mus labai šalta, žvarbus vėjas, dar ta dregmė taip jaučiasi pajūryje, tai nemalonu tikrai :unsure: 

Pas mus uždaroma viena iš maisto prekių parduotuvių, viskam išpardavimai, 50% nuolaidos, tai oi apsipirkom vakar kaip priklauso :D ypač tokių negendančių produktų arba savo mėgstamų bakalėjos prekių. Na tarkim migdolų miltų, kavos kapsulių, riešutų sviestų, kokoso vandens ir t.t nusipirkti su tokia nuolaida, tai eina sau kaip gerai :)  :rolleyes:​ 

Atsakyti
O kur Mickute,siandien nesirode dar?

As jau namie mirksiukas.gif LAbai stipriai nelijo,tai neperslapau...Ryt vetras su krusom zada...Nu kaip nors..

Atejo MB laikrodis,koks 6 ar tai 7 biggrin.gif Ner labai brangus,bet buvo limituota serija mirksiukas.gif Toks kaip kolekcinis jis biggrin.gif Neardau siuntinio,lai pats pasidziaugia biggrin.gif O mano siuntinukas ryt turetu ateit..

Einu virt sriubos biggrin.gif Ir bulviniu blynu iskepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti

Ir aš vakare sriubą valgysiu, taip užsimaniau rugštynių, jau kelintą dieną svajoju :rolleyes:​  

Atsakyti
Labukas

Kaip cia as vis pirma, kur Mickute?

Pas mus vetra didziausia, viska drasko.. Na bent jau nelyja kol kas..
Atsakyti