Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti
Labukas

Gerai gavos tada ta mesa mirksiukas.gif Nors nezinau ar dar kepsim kada visu cielu gabalu biggrin.gif Ir laiko daug uzima,o vis tiek paskui porcijom supjaustem biggrin.gif Tai nebent tik del grozio biggrin.gif
DAr artimiausiuose planuose zuvi isrukint,gal net ant mano gimkes ir iskept toki dideli gabala mesos,bet kad byretu jau..Jis ilgai kepas,apie 10h...

Nezinau,kaip cia bus su tuo mano gimtadienio sventimu...4 draugam is skirtingu seimu-korona..Tie greitieji testai parode,nera jie labai tikslus...2 jaucias biski sergantys,kiti du-jokiu simptomu..Bet nesiot irgi nesinori..O jei tikrai serga...

Kai buvo pats koronos bumas,niekas is tokiu artimu nesirgo..O dabar...Tiek,kad visi labai lengvai...
Atsakyti

Labas rytas :) o vat šįkart ne ketvirtadienis, žinau, kad dar tik trečiadienis :D

Labai sunkiai kėliausi ir kažkaip pastaruoju metu neina nei normaliu laiku nei užmigti, nei atsibusti. Kažkaip vasarą visai išsibalansavo viskas :rolleyes:

Mickute, va kaip smagiai pasibuvot, liuks :) Nida, man kažkoks stebuklas, planuojam rudeniop ir mes lėkti bent vienai dienelei :wub:

Giega, vaje, nekas :blink: jau geriau nerizikuoti...

O mes po dviejų mėnėsių darbo namuose jau radom ofisą, tai spėju savaitgalį vėl kraustymasis laukia :B taip, aš buvau ta, kuri sakė, kad nenori namuose, kad nepadirbsiu ir pan, bet įpratau ir visai šiuo metu liuks. Aišku nenorėčiau labai ilgą laiką, bet dar 2-3 mėnėsius galėjau drąsiai darbuotis. Netikėtai radom, labai greit apsispręsti turėjom, nes po to galim visai nerasti, labai sunku pas mus o ir kainos tai tokios ohoho :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Voque*: 28 liepos 2021 - 08:33
Labas 4u.gif
Matau visos fainą savaitgalį turėjot, aš dirbau. Na šeštadienį buvau pas sesę sodyboj, tai buvo jos dviejų dukrų bendras gimtadienus (liepos 21 jaunususiai dukrytei metukai o liepos 26d vyriausiai 10). Atskurai kaip ir nelabai gautųsi daryt. Tai teko vienai važiuoti, nes mano dukrai slifa nemaža ir dar stiptus kosulys. Bijojau kad neapsirgtų dar labiau, nes praeitą sav jau ant bilieto buvau. Bet vistiek šią savaitę dar neleidžiu į darželį, močiutei atostogos tau nuvežėm jai pasidžiaugt o ir mums truputį sveika pabūti dviese wub.gif
Giega - tai ar įstatė tą dantį jau tau? smile.gif
Voque - del darbo namuose, tai kabai žmonės skiryinai jaučiasi
Vieniems labai liuks kitiems visai nepatinka smile.gif

Atsakyti
Istate ir danti biggrin.gif Bet dar eisiu po 3 men,paziuret,kaip jis ten laikos..Siaip kazkaip keistai jis man jaucias...

Bigbang,o juk dare tavajai adenoidu operacija?Nelabai padejo?Nes mano dukra istisai sirgdavo,bet po tos op,kaip ranka nueme..


Niekad namie nedirbus,tai net nezinau ka pasakyt biggrin.gif Gal ir galeciau...As tik nenoreciau dirbt kazkur labai toli...Man dabar iki darbo 15min vaziuot,o va MB net 1,5h..Buna,kad ir 2h..

Atsakyti

Aš esu prieš kokius 6 metus dirbusi iš namų, bet tada truputį viskas kitaip buvo, nes kur gyvenom tai tiesiog pačiuose namuose nemiela būdavo būti, o ir specifika truputį kita veiklos buvo :) 

Aš kažkaip nesitikėjau, kad viskas taip greit įvyks, kad greit susirasim, nes vėl kraustytis...nedaug atrodo tų daiktų, bet vistiek susideda :rolleyes:​ 

Atsakyti

o va MB net 1,5h..Buna,kad ir 2h..

Vaje, ilgokai, nenorėčiau ir aš taip :B paskaičiavus kiek per savaitę vien važinėjimosi, tai susidaro daug valandų :huh2:​ 

Atsakyti
O grizt namo dar ilgiau buna..NA bet toks darbas-kur reikia,ten siuncia..
Man depas 15min vaziavimo,bet dirbu as vel kitur biggrin.gif Nuo depo gera pusv vaziuot reikia mirksiukas.gif As i diena apie 50myliu pravaziuoju..Kiek cia kilu,apie 70..

Isviriau zuvienes biggrin.gif Su lasisa ir krevetem biggrin.gif Bet dabar einu sportuot,paskui valgysiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 07 28, 16:17)
Istate ir danti biggrin.gif Bet dar eisiu po 3 men,paziuret,kaip jis ten laikos..Siaip kazkaip keistai jis man jaucias...

Bigbang,o juk dare tavajai adenoidu operacija?Nelabai padejo?Nes mano dukra istisai sirgdavo,bet po tos op,kaip ranka nueme..
Niekad namie nedirbus,tai net nezinau ka pasakyt biggrin.gif Gal ir galeciau...As tik nenoreciau dirbt kazkur labai toli...Man dabar iki darbo 15min vaziuot,o va MB net 1,5h..Buna,kad ir 2h..

Jau sita tema kalbėjom ;) Daug mažiau serga ir lengviau. Nera anginos, nėra knarkimo, nera aukstos temperatūros. O dabar manau nuo karscio cia jai, nes karsta, dar kai kur gauna kondiskes ir greit persala. Plius po tos degidratacijos imunitetas pasilpo smile.gif
Atsakyti
TAi,as dar 10x paklausiu biggrin.gif biggrin.gif
Stenkis laikyt kondika ant 22*..Gal nera labai komfortiska,kai lauke siaubingai karsta,bet prie 22* maziausia tikimybe,kad susirgs...Ir ne tik vaikai,o ir suauge.

MAno katinas hiperaktyvus biggrin.gif Skraido po namus biggrin.gif Antram aukste nuvare visa kampa tapetu..Ir ne tai kad nagus galandos,o zaisdamas..TAi uzsakiau tokia draskykle,uzdesiu ten...
Atsakyti

Kaip senai žuvienę viriau :bigsmile: o aš tikrai skanią labai verdu, taip pat su lašiša/krevetėmis, dar sterku kokiu :ax:  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas rytas

O vat pas mane zuvienes nesulauksit   :P 

Mickute, va kaip smagiai pasibuvot, liuks :) Nida, man kažkoks stebuklas, planuojam rudeniop ir mes lėkti bent vienai dienelei :wub:

Labai patiko sis savaitgalis. ir idegiau dar neblogai, nors net negulejome pliaze, bet  juk visa diena  ant saules vaiksciojom  :P  jau mes tai dabar  greit  i Nida neatvarysim. nebent kazkas neplanuoto  butu  :D 

skept toki dideli gabala mesos,bet kad byretu jau..Jis ilgai kepas,apie 10h...

Nezinau,kaip cia bus su tuo mano gimtadienio sventimu...4 draugam is skirtingu seimu-korona..Tie greitieji testai parode,nera jie labai tikslus...2 jaucias biski sergantys,kiti du-jokiu simptomu..Bet nesiot irgi nesinori..O jei tikrai serga...


Labai jau ilgai  turi kepti  :hmm:  :hmm: o del gimtadienio gal geriau atidet :wub: kokiai savaitelei, maza kas  :B​ 

Atsakyti