Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas

Saulyte is pat ryto sviecia,bet...LAbai mazai jau sildo..Na diena dar zada +20,einu su bridzais dirbt...

Vakar veziau katina paskiepyt.Neturim narvo,tik tokia tase,bet ji pilnai neuzsidaro..Esme ten,kad prisisegtu pavadelis,bet kad katinas issineria is to pavadelio,per mazas dar biggrin.gif Bet nieko-vet arti,katinuks man ant keliu nuvaziavo biggrin.gif
Bet grizus,katinas pyko ant manes,i rankas visiskai nesileido paimamas biggrin.gif Pas MB graziausiai guli,o tik as paimu-miaukia,bega biggrin.gif

Na ka,prasideda mano darbo savaite biggrin.gif NAmie lieka tik kaciukas biggrin.gif Jis irgi biski vercia namus,bet ne taip kaip mazoji biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Vakar po darbo važiavom į Megą dukrai batų, tai dar sau vienadienių lęšių užsisakiau, po to vakarienė, skalbimą dar vieną pasidariau. Na o šiandien dirbu, dar reikėjo truputį ir su reikalais pasivažinėti darbo metu, bet kai pietų laiko niekad neišnaudoju tai niekas nieko ir nesakė kad buvau gal 40mim dingus 😂
Šiandien po darbo pas mamą važiuosim, sake sriubos išvirė, tai va pavalgysim, nereikės namie daryt valgyt 😂 va labai gerai tuo klausimu Lietuvoj gyvent 😂😂😂

Man tai labai patinka, kad atvėso oras, pagaliau galima įkvėpti gryno oro smile.gif
Atsakyti

Sveikos :rolleyes: oi nesisveikinau dar šiandien, tik dabar atradau laisvo laiko ir va jau naujam ofise darbuojamės :) vakar kol susivežėm viską, kol susikraustėm, kol susijungėm, tai tik po vidurnakčio grįžom namo. Šiandien irgi kažkaip daug veiklos, tai va dabar tik kava mėgaujuos ir toliau darbai įprasti laukia :) 

Oras visai liuks, bet vėjuota ir man jau primena ankstyvą rudenį :rolleyes: ne, tikrai dar neskubu gyventi, mėgautis vasara reikia pilnu pajėgumu :B  :)​ 

Atsakyti

Labas rytelis  :4u: 

Voque- ar toli ofisas nuo namu ?

Big Bang- tikrai gerai, kai galit  pas abi mamas nulekti ant pietu  :P 

Giega- as ir neturiu boxo, tai kiek teko veztis, tai pavadelis ir jei kartu vaziuojam , tai tada dar ant ranku, bet musiskiui nepatinka masinoje vaziuoti  :oh:  raunasi per visa masina, net ant keliu nesedi,  jei jau kada vel reikes pas vetus vezti, tai ieskosiu is ko pasiskolinti 

Na o as sianakt vel bl.....  koncertus klausiausi  :oh:  :oh:  :oh:  negaliu sakyti, kad ji taip labai garsiai ta radija pasileidus. bet prabudau po 1 h i WC  nu  ir zdraste,  klausausi Puko radija, nakti juk  tylu, tai labai  gerai girdeti. ziuriu kad neuzmiegu, uz pusvalandzio isijungiau TV, kazka ziurejau, kazkiek nemaciau, bet jau kai pajutau, kad luztu, tai isjungiau telika ir jau  greit atsijungiau . tai kazkur buvo 2.25. o 3.47 pas kazka signalizacija suveike,  ir vel prizadino  :oh:  :oh:  o pas kaimyne tik repertuaras pasikeite- nuo  Puko- ant rusisku dainu persoko. vel pasivarciau, atvariau pas MB, nes tas kitoje puseje   miega, ne taip girdisi. Tai pas ji susirangiau. bet jis kampo tai neissitieses miega, tai nenorejau jo judinti, tai teko  susirangyti kojas sulenkus.  tada jau prabudau uz pusvalandzio , nes jau koja skaudet pradejo. grizau i savo lova, uzsidariau langus, dar galva uzsiklojau, kazkaip pavyko uzmigti. nu ir pasakykit, kaip nenusaut tokios kaimynes ?  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti
LAbukas

TAi neilgai laike ta kaimyne,kad vel muzikos groja..
O jus atskirai miegat?Labai nesistebiu,zinau kelis pazistamus,kurie irgi atskiruose kambariuose miega,bet vis tiek keista man biggrin.gif


Katinui narva as turejau,bet paskolinau draugei,kai ji savo katinus i sodyba veze,taip ir nebeatsiemiau is jos biggrin.gif Nes tada kates nebeturejom,nebereikalingas ir tas narvas buvo..
Drauge sita tase paskolino,jos irgi katinas jau suauges,tai neissineria is pavadelio,o musiskis gi dar vos 3 men biggrin.gif Jo storiausia vieta yra plonesne,nei suaugusio katino kaklas biggrin.gif

Atsakyti
Oi Mickute užjaučiu dėl nakties unsure.gif bet man tai patinka paskaityt istorijas apie ją biggrin.gif bet jaučiu kai pačiai reikėtų ją kęsti tai tikrai pastoviai policiją kviečiau unsure.gif

O aš va darbe, laukiu kavos pertraukėlės ax.gif

Mes kai neturim gyvūnų tai apie narvus ir pan nelabai ką turiu pasakyt smile.gif
Atsakyti

Labas rytas, kumutes! Jergus nesuprantu, jau tuoj rugpjucio pirma savaite bus pralekus  :blink:  :D 

Tiek visko priskaiciau, kad net nebezinau, ka prikomentuot..

giega - labai paveluotai, bet su praejusiu gimtadieniu Tave!  :4u: Smagiai atsventet, tas ir svarbiausia  :) 

mickute - o Tu nenori pabandyt su ausu kistukais miegot? Vis tiek abu suauge namie, katinas isaukletas, tai ner ko labai stipriai girdet. Miego kokybe labai pagerina. As vakar atsikeliau 5val ryto, suniukas sake jau viskas, diena pradedam  :D Tai paskui MB dar dave 1.5val pamiegot, uzsidejau miego akinius, kistukus i ausis ir taip gerai paparpiau, kad eina svilpt. O pas mus gi miegamasis pagrindinis atvira erdve su svetaine, kur jie buvo. Nieko negirdejau, nieks nenervina su kistukais bunant  :D 

Voque - sveikinu isikurus ofise! Kaip greit prabego tas laikas is namu darbo klausyk  :blink: Atrodo ka tik sakei, kad viskas keiciasi, o cia prasom. Kaip manai, nepasiilgsi to patogumo is namu dirbt? As kai prisimenu pandemijos pradzioj reikejo dirbt is namu, tai man ekstravertei tragedija buvo. O ir nepatogu, dirbau nuo "sodo" kedes prie makiazo staliuko. Ale dabar tai jau nenoreciau i ofisa visoms 5 dienoms grizt dirbt, idealiai butu 2 is ofiso, 3 is namu, bet nusimato atvirksciai  :unsure: 

BigBang - vis norejau paklaust kaip jums sekasi jau pilnai isikurus Lietuvoj, nepagalvojat, kad gal pasiilgot Anglijos, nekyla noru vel gal pabandyt? Ar jau viskas, vel pilnai saknis ileidot gimtinej?  :) 

Kas cia musuose idomaus? Nieko is esmes  :D Ana savaite lekem su kolegom pavakarot bare, tai pirma karta gyvenime siaubingai apsinuodijau alkoholiu. Net ne pagirios buvo, bet tiesiog organizmas neprieme vyno. Sekancia diena blogavau net nuo vandens gurksnio siaubingai, tris dienas truko, kol organizmas pilnai atsistate. As gyvenime esu padauginus alkoholio tiek lengvo, tiek stipresnio, bet kad sitoks apsinuodijimas butu buves, tai dar neturiu patyrus ir niekam nelinkeciau niekad.. 

Sestadieni paskiepijom suniuka antra skiepu doze ir papildomai dar nuo kirminu, nuo sunu gripo (esam uzrase i dresura, tai reikalauja to skiepo butent). Laukiam dabar visi savaitgalio, nes jau galesim pagaliau vest i laukia ramiau vaiksciot, nebereikes krepsy nesiot jo  :) Cia diskutavom seniau del to, kad tokio jauno amziaus suniuka atidave mums, tai zinokit nezinau as, kaip butu jeigu dabar butume pasieme. Jis jau toks protingas pas mus, moka ir komandu, ir klauso, ir prisirises prie musu - jeigu taip prisirises prie veisejos butu sitam amziuj, tai koks stresas jam pakeist aplinka ta iprasta. TIk dabar suprantu tuos straipsnius skaitytus, kiek suniukas ismoksta 6 - 10sav, kiek susiformuoja jam pasaulelis mazas  :) 

Galvojam lekt pakeliaut savaitgali rugsejo men visi, tai reik pasiplanuot, pasiziuret kokie viesbuciai priima su sunim. Bus kaip tik jau padresiruotas siek tiek, reikes papratint masinoj vaziuot arba narve, arba su petnesom prisegta prie dirzo. Zodziu tu reikalu nemazai, bet meile jo viska atperka  :wub: 

O daugiau tai nieko kazkaip idomaus ir nevyksta. Gyvenam, dirbam, auginam suni ir tiek tu ziniu is mano parapijos  :) Jau reikia galvot ir apie mokslus pradet, reikia susigalvot tema magistriniam, bet smegenyse dar vasara  :D  :D 

Atsakyti
Voque - reikia labai gerų ausų kimštukų kad būtų patogūs. Nes aš kiek esu bandžiusi tai skauda man ausis jau kai jie išsipučia, bet ir nuo ausinių į ausis tas oats. Aš vyrui sakau mano ausys keistos, kažkokios kitokios, nes nu nemėgstu ausyse kai buna kazkas ir dar man labai nepatogu..

Del UK tai būna tiesiog tokios akimitdkod trumpos, kaip dejavu.nostalgija,bet šiaip tai ne. Apie kažkokį vykimą atgal net minčių nėra. Bet niejas nežino kaio bus ateity, tai tikrai nespjaunu. Tiesiog kol nera didesnio būsto čia LT savo tai ir baisu kažką apie suleistas šaknis kalbėti smile.gif patinka man Lietuvoj kazkaip smile.gif
Atsakyti

Labukas :rolleyes: diena lėkime, galva plyšta, esu pikta šiandien ir nieko nenoriu :D va pabumbėjau ir tiek žinių :D 

Ofisas netoli nuo namų, bet toliau nei prieš tai buvęs ir į kitą pusę, tai vėl truputį naujovių, kitas maršrutas :) ir Almost, taip tikrai įpratau namie ir atrodo galėjom neskubėti dar su ofisu, bet gavosi kaip gavosi ir tikrai manau bus tik į naudą :rolleyes: aš tikrai nesitikėjau, kad po dviejų mėnėsių atrasim ir vėl kraustysimės, galvojau geriausiu atveju rudenį, bet matyt atsirado kada turėjo atsirasti :) o Jūs turite džiaugsmelio namuose, o jau gražumo kokio, paniurkyti norėčiau :wub: 

Atsakyti

Voque - reikia labai gerų ausų kimštukų kad būtų patogūs. Nes aš kiek esu bandžiusi tai skauda man ausis jau kai jie išsipučia, bet ir nuo ausinių į ausis tas oats. 

Vėl ne tą žmogų cituoji :D  :rolleyes: 

Atsakyti

Voque - reikia labai gerų ausų kimštukų kad būtų patogūs. Nes aš kiek esu bandžiusi tai skauda man ausis jau kai jie išsipučia, bet ir nuo ausinių į ausis tas oats. Aš vyrui sakau mano ausys keistos, kažkokios kitokios, nes nu nemėgstu ausyse kai buna kazkas ir dar man labai nepatogu..

Del UK tai būna tiesiog tokios akimitdkod trumpos, kaip dejavu.nostalgija,bet šiaip tai ne. Apie kažkokį vykimą atgal net minčių nėra. Bet niejas nežino kaio bus ateity, tai tikrai nespjaunu. Tiesiog kol nera didesnio būsto čia LT savo tai ir baisu kažką apie suleistas šaknis kalbėti patinka man Lietuvoj kazkaip

Aš kelių rūšių bandžius esu, tai atsirinkau tinkamiausiu sau  :) Tie išsipučiantys tai tragedija mano ausims (mano apskritai viso kūno oda labai jautri, ausys ne išimtis), todėl aš naudoju vata trauktus iš vaško pagamintus. Jie išsiformuoja sušilę pagal ausies angas ir neišsipučia, nepakeičia formos eigoj  :) 

O planuojat keist būstą kažkada eigoj netolimoj ar tolimoj? Jau viską įsikūrėt, susitvarkėt dabartiniam bute? 

Labukas :rolleyes: diena lėkime, galva plyšta, esu pikta šiandien ir nieko nenoriu :D va pabumbėjau ir tiek žinių :D

Ofisas netoli nuo namų, bet toliau nei prieš tai buvęs ir į kitą pusę, tai vėl truputį naujovių, kitas maršrutas :) ir Almost, taip tikrai įpratau namie ir atrodo galėjom neskubėti dar su ofisu, bet gavosi kaip gavosi ir tikrai manau bus tik į naudą :rolleyes: aš tikrai nesitikėjau, kad po dviejų mėnėsių atrasim ir vėl kraustysimės, galvojau geriausiu atveju rudenį, bet matyt atsirado kada turėjo atsirasti :) o Jūs turite džiaugsmelio namuose, o jau gražumo kokio, paniurkyti norėčiau :wub:

Va mums visiems trims vakar tokia nuotaika buvo - pikti, nedamigę, nervuoti ir nieko nenorintys  :D  :D Tai labai suprantu Tave!  :4u: 

Oj, kaip įdomu! Kai žinau, kur buvo senasis ofisas, tai dabar labai smalsu, kur naujasis, kad į kitą pusę  :) Aišku bus į naudą - priprasit ir vėl bus liuks viskas  :) Kaip ir sakai - viskas savu laiku sukrenta, taip matyt reikėjo, kad namie neužsisėdėtumėt  :4u: 

Ai žinok ne tik džiaugsmelis aišku, reikalų, streso pakankamai turim tikrai. Bet mokomės ir mes, pratinamės vieni prie kitų vis dar. Tikrai rutina 100% pasikeitė, jau vien faktas, kad naktį kilt reikia kartais vis dar, kad diena anksti prasideda. Bet jau greit galėsiu normaliai vedžiot jį lauke, kad ir trumpiau, bet nereikės anksti kilus tik išnešt į lauką reikalų atlikt ir vėl namo ir taip visą dieną  :) 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2021 08 04, 14:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72856595" data-time="1628076918"><div><p>Voque - reikia labai gerų ausų kimštukų kad būtų patogūs. Nes aš kiek esu bandžiusi tai skauda man ausis jau kai jie išsipučia, bet ir nuo ausinių į ausis tas oats. </p></div></blockquote><p>Vėl ne tą žmogų cituoji biggrin.gif  rolleyes.gif </p>

Nieko tokio, svarbu suprato tas kam skirta biggrin.gif

ALMOST biggrin.gif yra planų, bet tik planų, daugiau svajonių lygmeny biggrin.gif nieko konkreciai, nes kainos siuo metu tai kosmosas kokios..
Atsakyti