Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras planavo pasukti į kairę, kaip elgtis...

Sveikos,

esu pasimetusi, nežinau kaip elgtis tokiu atveju. Esame su vyru kartu daug metų ir maniau, kad jam gera yra su manimi ir apie jo neištikimybe net nebūčiau pagalvojusi. Savaitgaliui jis išvažiavo pas pusbrolį į kitą miestą, aš neturėjau noro ten vykti ir ramiai išleidau jį vieną.
Kai jis grižo namo, radau jo kuprinėje prezervatyvus. Trečias prezervatyvas buvo kelnių kišenėje. Supratau, kad jis juos taip ir nepanaudojo (nes buvo visi 3). Bet pats faktas, kad jis planavo būti neištikimu, mane užmušė. Nežinau, ką dabar daryti. Kol kas nieko jam nesakiau, kaip elgtis tokiu atveju.... nežinau.
Atsakyti
QUOTE(turka85 @ 2017 07 24, 14:34)
Sveikos,

esu pasimetusi, nežinau kaip elgtis tokiu atveju. Esame su vyru kartu daug metų ir maniau, kad jam gera yra su manimi ir apie jo neištikimybe net nebūčiau pagalvojusi. Savaitgaliui jis išvažiavo pas pusbrolį į kitą miestą, aš neturėjau noro ten vykti ir ramiai išleidau jį vieną.
Kai jis grižo namo, radau jo kuprinėje prezervatyvus. Trečias prezervatyvas buvo kelnių kišenėje. Supratau, kad jis juos taip ir nepanaudojo (nes buvo visi 3). Bet pats faktas, kad jis planavo būti neištikimu, mane užmušė. Nežinau, ką dabar daryti. Kol kas nieko jam nesakiau, kaip elgtis tokiu atveju.... nežinau.

pirma atsakyk sau, ar jis geras vyras, ir nori su juo būti. Jei atsakymas "taip" - tiesiog nesikišk į jo reikalus. Skirtis su vyrais reikia, kai jie daro tavo gyvenimą blogesnį, o ne dėl neištikimybės. Jei būdamas su tavimi jis daro tave laimingą - koks skirtumas, ką jis daro nebūdamas su tavimi.
Atsakyti

Nesutinku su ciccio. Iesko meiluzes, reiskia, jog negerbia zmonos. Negaleciau gyventi su tuo,kuris manes negerbia. Ir kas garantuoja, kad po kiek laiko su visam pas ja neliks? Kuri jau nori but kvaiseles vietoj? As nenoreciau.... Neistikimas man nera geras. Savigarbos reikia turet.

Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 07 24, 13:49)
<p>Nesutinku su ciccio. Iesko meiluzes, reiskia, jog negerbia zmonos. Negaleciau gyventi su tuo,kuris manes negerbia. Ir kas garantuoja, kad po kiek laiko su visam pas ja neliks? Kuri jau nori but kvaiseles vietoj? As nenoreciau.... Neistikimas man nera geras. Savigarbos reikia turet.</p>


Plot twist - gal jie buvo skirti meilužiui biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pasakiau vyrui apie viska, o jis atsake, kad tie prezervatyvai yra musu ir liko kuprineje is musu paskutines keliones prie juros, kuri vyko pries 2 savaites. O apie ta sargi is kelniu kisenes, atsake, kad jis ieskojo pinigines ir vienas sargis iskrito ir jis automatiskai isidejo i kelniu kisene. Ir dabar pasisuko taip, kad jis vaiksto visas piktas ir nesikalba su manimi. Kaip jums toks paaiskinimas, ar patiketumet? As vistiek kazkaip netikiu, o kaip issiaiskinti kur slypi tiesa...
Atsakyti
QUOTE(turka85 @ 2017 07 25, 10:06)
Pasakiau vyrui apie viska, o jis atsake, kad tie prezervatyvai yra musu ir liko kuprineje is musu paskutines keliones prie juros, kuri vyko pries 2 savaites. O apie ta sargi is kelniu kisenes, atsake, kad jis ieskojo pinigines ir vienas sargis iskrito ir jis automatiskai isidejo i kelniu kisene. Ir dabar pasisuko taip, kad jis vaiksto visas piktas ir nesikalba su manimi. Kaip jums toks paaiskinimas, ar patiketumet? As vistiek kazkaip netikiu, o kaip issiaiskinti kur slypi tiesa...

samdykite privatų detektyvą arba pati pradėkite sekti vyrą, dar kiekviena pasitaikiusia proga prikaišiokite jam tuos prezervatyvus ir nuolatos įtarinėkite vyrą neištikimybe - išėjo į parduotuvę (aišku gi, kad pas meilužę), nepakėlė ragelio (tuo metu kaip tik kirkinosi su meiluže), darbe pietauja ne darbo vietoje (ryškiai lekia pas meilužę dulkintis), sporto klube (ne, pas meilužę). Neleiskite jam stipalaiduoti nė minutei - jis gi gali bet kurią sekundę būti neištikimas, jei ne veiksmais, tai ryškiai mintimis. Nepagyrė naujos šukuosenos/suknelė/kažkokiosmulkmenos - taip, nes visą dėmesį skiria meilužei. Įtarinėkite įtarinėkite ir dar kartą įtarinėkite ir būtinai dalinkitės įtarinėjimais su vyru - jis turi žinoti, kad jūs save gerbianti moteris ir tikrai ne mulkė, ir kad jam jokiu būdu nepavyks užlūliuoti jūsų budrumo! J8s juk ne kvaišelė - jūs turit savigarbos!
Atsakyti
Neturi žmonės problemų, tai jas susikuria doh.gif Kam Jums ta "tiesa", ką Jūs su ja darysit? Skirsitės? Jei taip, tai galit tai daryti ir dabar. Kam tas tardymo cirkas? Užėsit savo dramom? Kažkoks briedas... Jei vyras geras, jei Jūs su juo jaučiatės gerai - valio - gyvenkit ir džiaukitės gyvenimu. Nekurkit problemų ten, kur jų nėra.

Jei aš būčiau Jūsų vyro vietoje ir jei aš iš tikrųjų būčiau norėjusi su kuom nors permiegoti (Jūsų teorija), mane galėtumėt tardyti iki apsi...kimo, niekada to nepripažinčiau. Net jei būčiau ką nors padariusi, niekada to nepripažinčiau biggrin.gif Jei būčiau nieko neplanavusi, tai atsakiusi į klausimą taip, kaip Jūsų vyras atsakė, norėčiau, kad daugiau ta tema nebūtų kalbama (nes nėra ką kalbėti). Kad ir kaip bežiūrėti, tas sąmokslo teorijų kūrimas - tuščias laiko švaistymas.
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2017 07 25, 10:14)
Įtarinėkite įtarinėkite ir dar kartą įtarinėkite ir būtinai dalinkitės įtarinėjimais su vyru - jis turi žinoti, kad jūs save gerbianti moteris ir tikrai ne mulkė, ir kad jam jokiu būdu nepavyks užlūliuoti jūsų budrumo! J8s juk ne kvaišelė - jūs turit savigarbos!


Super biggrin.gif

Dar vienas kuklus pasiūlymas iš mano pusės temos autorei - instaliuokit programėlę, kuri bet kuriuo momentu Jums parodys, kur yra Jūsų vyras. Žinoma, tai neapsaugos nuo neištikimybės darbe ar parduotuvėje prie namų, tačiau parodys bet kokį nukrypimą nuo iš anksto "patvirtinto" maršruto darbas - namai. Esant nukrypimui, galite iš karto skambinti vyrui ir paprašyti pasiaiškinti, kodėl jis yra ten, kur nenumatyta, bei duoti jam nurodymus dėl tolimesnių veiksmų. Žinau, kas taip gyvena. Žmonai tai suteikia "saugumo" jausmą, be to ji jaučiasi labiau save "gerbianti" bei užtikrinanti teisingą vyro gyvenimo kryptį, jei teisingai suprantu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 liepos 2017 - 09:32


bet jei jūs tikrai prieš 2 savaites buvote prie jūros, vežėtės tą kuprinę ir paprastai naudojatės apsaugos priemonėm - kaip jums išvis pačiai netoptelėjo tokia mintis, iš kur jie atsiradę kuprinėje, ir kas vertė įtarinėti kitus dalykus ?

su preziko atsiradimu kišenėje istorija kiek miglota, daug natūraliau skambėtų kad pas vyrą tiesiog yra atsarginis 'po ranka', jei tai naudojama jūsų šeimoje.
Atsakyti
Del tos kuprines, neprisimenu kad jis ja vezesi su savimi prie juros. Tai tokia maza vyriska kuprinuke, jis sake kad ja buvo imetes i masina, todel ir neprisimenu. Kelnese buvo tuose su kuriais vaziavo pas pusbroli. Vienu zodziu, situacija yra kokia yra. Klausimas ar uzmerksiu akis ir gyvensiu toliau lieka atviras. Suprantu ir priemu kiekviena Jusu komentara, kiekviena yra skirtinga ir ziuri skirtingai i tokius dalykus. Susitsikyti su faktu, kad jam reikia kitos sunku. As pati sulaukiu daug demesio is vyru ir progu buvo isduoti vyra nemazai, bet as nepasinaudojau, todel uzsimerkti i jo paklydymus tikrai negaleciau.
Atsakyti
QUOTE(turka85 @ 2017 07 25, 11:14)
As pati sulaukiu daug demesio is vyru ir progu buvo isduoti vyra nemazai, bet as nepasinaudojau, todel uzsimerkti i jo paklydymus tikrai negaleciau.


Nu tai ir jis nepasinaudojo. Į nieką užsimerkti kaip ir nereikia. Realiai Jūs nieko neturit, tik savo fantazijas ir vyro paaiškinimą. Jei juo tikit - tema baigta, gyvenat toliau. Bet Jūs netikit kaip suprantu. Tai kas toliau? Kokie Jūsų tolimesni veiksmai - graužti tol, kol prisipažins, kad Jūs teisi? Net jei taip - kas tada? Skirsitės? Dramas namie darysit? Ko Jūs tikitės iš vyro tuo atveju, jei Jūsų teorija yra teisinga? Paklydimo kaip ir nebuvo.
Atsakyti

Man tai keistas moteru ejimas i krastutinumus. Cia as ne apie autore, o komentatores. Vyra iskart tik tardyt ir grauzti. Galima nei to, nei to nedaryt, o tik stebeti. Neteko niekad? As visada labai akylai stebedavau vyrus santykiu pradzioje, nes daznas pradeda naujus santykius senu neuzbaiges, arba isvis neplanuoja ju uzbaigti ir apsimetineja laisvu pauksciu. Nei tardydavau, nei grauzdavau, bet stebedavau. Ir tikrai vienu atveju buvo ko taip daryti. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 07 25, 21:17)
<p>Man tai keistas moteru ejimas i krastutinumus. Cia as ne apie autore, o komentatores. Vyra iskart tik tardyt ir grauzti. Galima nei to, nei to nedaryt, o tik stebeti. Neteko niekad? As visada labai akylai stebedavau vyrus santykiu pradzioje, nes daznas pradeda naujus santykius senu neuzbaiges, arba isvis neplanuoja ju uzbaigti ir apsimetineja laisvu pauksciu. Nei tardydavau, nei grauzdavau, bet stebedavau. Ir tikrai vienu atveju buvo ko taip daryti. </p>

stebėsi juk įtarinėdama, o taip ir iki paranojos vienas žingsnis. Nekalbam juk apie santykių pradžią, o apie jau nusitovėjusius, daug metų trunkančius santykius.
Atsakyti