Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis kažko nesupranta, ar man reikia keistis?

Labas, mielos moterys.

Rašau gamindama pietus- tad skubos tvarka biggrin.gif Ilgai dvejojau, ar rašyti, bet kartais čia galima rasti šaunių, protingų damų.

Apie save: esu išsilavinusi, jauna moteris. Išvaizda: ryškių, bruožų, sportuojanti, prisižiūrinti (bet ne miss madam Fyfa 3000). Tikrai esu jaunatviška, simpatiška.

Apie vyrą: susituokę jau 4 metus. Pastaruoju metu visą laiką (beje, tas buvo ir santykių pradžioje) gaunu komentarų, kad nesu moterišką, kad nesidažau tiek, kiek jam norėtųsi. Kad pažiūrėk, kokia kita, o tu kokia. Kad "ana tai baisi, bet jos š**na gerulė". Kodėl nesidažai namie? Ir panašaus tipo dalykai. Aš jam sakiau, kad mane skaudina tokie dalykai, plius, neturiu kalno jo kontroliuojamų pinigų, dirbu pamaininį darbą, kas tenka dirbti ir naktimis. Darbas ne oficinis, ne sedžiu rankyčių sudėjus... Jis po naktinės, man išėjus iš dušo užsipuola, kodėl aš susirišus kuodą? Kodėl kiti vyrai gali "turėti šalia savęs gražią moterį, o aš ne??"

Buvau išėjus. Du mėnesius gyvenome atskirai. Susitaikėme. Tad noriu Jūsų nuomonės - ar aš tikrai kažko nesuprantu, arba aš nesu jo skonio moteris, arba...? Ačiū už bet kokias nuomones. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikine @ 2017 07 30, 11:40)
Labas, mielos moterys.

Rašau gamindama pietus- tad skubos tvarka biggrin.gif Ilgai dvejojau, ar rašyti, bet kartais čia galima rasti šaunių, protingų damų.

Apie save: esu išsilavinusi, jauna moteris. Išvaizda: ryškių, bruožų, sportuojanti, prisižiūrinti (bet ne miss madam Fyfa 3000). Tikrai esu jaunatviška, simpatiška.

Apie vyrą: susituokę jau 4 metus. Pastaruoju metu visą laiką (beje, tas buvo ir santykių pradžioje) gaunu komentarų, kad nesu moterišką, kad nesidažau tiek, kiek jam norėtųsi. Kad pažiūrėk, kokia kita, o tu kokia. Kad "ana tai baisi, bet jos š**na gerulė". Kodėl nesidažai namie? Ir panašaus tipo dalykai. Aš jam sakiau, kad mane skaudina tokie dalykai, plius, neturiu kalno jo kontroliuojamų pinigų, dirbu pamaininį darbą, kas tenka dirbti ir naktimis. Darbas ne oficinis, ne sedžiu rankyčių sudėjus... Jis po naktinės, man išėjus iš dušo užsipuola, kodėl aš susirišus kuodą? Kodėl kiti vyrai gali "turėti šalia savęs gražią moterį, o aš ne??"

Buvau išėjus. Du mėnesius gyvenome atskirai. Susitaikėme. Tad noriu Jūsų nuomonės - ar aš tikrai kažko nesuprantu, arba aš nesu jo skonio moteris, arba...? Ačiū už bet kokias nuomones.  4u.gif

Cia kazkas is trecio " arba" varianto. Normalus, mylintis vyras savo moteri lepins komplimentais, o ne aptarines kitu moteriskiu uzpakaliu.
Bet ir jusu nesuprantu - juk rasote, kad santykiu pradzioj taip buvo. Tai ko tekejot uz vyro, kuris toks yra?
Atsakyti

Labas, mielos moterys.

Rašau gamindama pietus- tad skubos tvarka biggrin.gifIlgai dvejojau, ar rašyti, bet kartais čia galima rasti šaunių, protingų damų.

Apie save: esu išsilavinusi, jauna moteris. Išvaizda: ryškių, bruožų, sportuojanti, prisižiūrinti (bet ne miss madam Fyfa 3000). Tikrai esu jaunatviška, simpatiška.

Apie vyrą: susituokę jau 4 metus. Pastaruoju metu visą laiką (beje, tas buvo ir santykių pradžioje) gaunu komentarų, kad nesu moterišką, kad nesidažau tiek, kiek jam norėtųsi. Kad pažiūrėk, kokia kita, o tu kokia. Kad "ana tai baisi, bet jos š**na gerulė". Kodėl nesidažai namie? Ir panašaus tipo dalykai. Aš jam sakiau, kad mane skaudina tokie dalykai, plius, neturiu kalno jo kontroliuojamų pinigų, dirbu pamaininį darbą, kas tenka dirbti ir naktimis. Darbas ne oficinis, ne sedžiu rankyčių sudėjus... Jis po naktinės, man išėjus iš dušo užsipuola, kodėl aš susirišus kuodą? Kodėl kiti vyrai gali "turėti šalia savęs gražią moterį, o aš ne??"

Buvau išėjus. Du mėnesius gyvenome atskirai. Susitaikėme. Tad noriu Jūsų nuomonės - ar aš tikrai kažko nesuprantu, arba aš nesu jo skonio moteris, arba...? Ačiū už bet kokias nuomones. 4u.gif

O man tai idomu kaip vyras savimi rupinasi. Namie turbut su kostiumu vaiksto ir plaukus zele susitepes, jei is jusu to reikalauja. O siaip tai jis chamas ir nesupratyla. Pirmiausia, niekas nelygina savos moters su kita, nes tai zemina. Ir jeigu jai patinka tos kitos sikna, tai tegul pas ja ir eina. Antra, moteris strykcioja su aukstakulniais po namus tik meksikieciu serialuose. Normaliam gyvenime, normali moteris nesidazo namuose (visu pirma odai nesveika) ir vaiksto su kuodu po duso. As esu pries suplysusius treningus namuose, bet tvarkingi rubai, nupraustas veidas ir svarus plaukai turetu buti pakankamai nuosavam vyrui. 

Atsakyti
man vyras taip sakytu, iskart duris parodyciau.
Jei jam reikia Mis pasaulio 24 val.per para, tai tokia nei viena visad nebus. Na, pasistengus galima kazkiek laiko perlipti save. Bet ar verta ir vardan ko? Diedui tik isvaizda svarbi. Va, nuo tokio begt reikia. Nes jaunyste praeina, grozis nuvysta, o jam juk reikes grazios, visad su makijazu ir t.t. O jei jaunyste nepraeis dar, o koks nelaimingas atsitikimas ar liga ir tas grozis nubluks? Gi paliks!
Galima pagalvot, kad pats Misteris tobulasis... noreciau as toki pamatyt. Tikrai i miltus sumalciau del jo isvaizdos.
Atsakyti
Vyriokas be komentarų biggrin.gif
Šiaip tai būtent vyrai iš esmės yra gražioji lytis, dauguma labai gražuūs ir be makiažo, ryškintis nebereikia, tai tegu save dar pasidailina, pasidažo ir save nužiūrinėja veidrodyje, gal nusiramins tada? biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Laikausi tos nuomonės, kad namai yra ta vieta, kurioje žmogus gali būti savimi. Ir jei jam norisi lakstyti su šeimyniniais triusikais ar naktiniais, nesiprausus ir susivėlus, riaugėti ir bezdėti - tai yra jo šventa teisė, nes kur kitur galima atsipalaiduoti, jei ne namuose. Gyvenimas per trumpas, kad gyventum nepatogiai ir kažką vaidindamas savo šeimoje. Paradinės uniformos tebūna svečiams. 

Todėl neįsivaizduoju, kiek laiko pratempčiau, jei kiekvieną dieną prieš vyrą reikėtų dažytis, puoštis ir šukuotis. Jūsų vyrui reikia kaip ir jūsų, bet kaip ir nelabai. Reikėtų nemenkai žmogaus nekęst, kad lepteltum tokius dalykus.

Atsakyti

Ka gi, panasu kad turite vyra, kuris jus vertina ir myli (jei taip galima pasakyti) uz jusu grozi, makiazus, garbanas ir dar kita isorine grazios moters atributika.

 

As tai toki vyra laaabai greitai nusodinciau. Pirma vos tik sulaukciau kazkokio panasaus ptiekaisto pasiprasyciau babkiu. Reikia makiazo ? Ok, brangusis bus, tik zinai gera kosmetika kokie 100 eur pirmai pradziai. Ai, nori garbanu ? Super, tai begu pas kirpeja, o tu ban va prasom 200 eur, zinai dazymas kirpimas... Aukstakulniu ir trumpo sijono noretum? Oi, mielai, atskaiciuok koki 1000, gerai??? Uzpakalis negeras??? Tuoj uzsirasau, meile mano, i sporto kluba, o tu man po 100 eur i men, ok ??? Zodziu, reaguociau kazkaip panasiai.

 

O jei sulaukciau priekaistu, kad barakuda, eik pati ir uzsidirbk (tokio tipazo vyrai, man atrodo nieko kito ir nepasakytu), pradeciau pasakot, kaip va Marytei pasiseke, nes jos vyras toks vyriskas, jai kailinius padovanojo, nauji bateliai karta i menesi ir dar atostogaut vaziuos i Seiselius. O va Onutes vyras tai su ferariu vazineja. Ai, tiesa, o sakiau kad Barborytes vyras direktorium visos imones patapo ir atlyginima gera gaus, sakau gal ir tau jau laikas butu???

 

O kai jau labai susinervintu, tada pasakyciau, kad planuoju susitaikyt su tavo nekokia finansine padetimi, kai tu apsiraminsi su priemaistais del isvaizdos 

 

O siaip tai as su tokiu diedu is vis gyventi nenoreciau, tiesiog man toks vyras, susitelkes tik i isvaizda, labai primityvus atrodytu...

Atsakyti
Man tik idomu, ar jis draugu zmonas/merginas yra mates namuose? Aplinkoje tik tarp savu? Ar jos ir namie nuo ryto su makiazu vaiksto ir i dusa eina nesusirisusios ar susisegusios plaukus. Gal ir ranksluoscio negalima ant galvos uzsideti, nes tada plauku, net ir suristu nesimato. Nezinau. Nepatikimas jis. Nesigincyciau ir neirodyneciau nieko tokiam. Ir i pastabas nereaguociau. Bet tikiu, kad negyvenciau su tokiu vyru. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 07 30, 20:46)
<p>Laikausi tos nuomonės, kad namai yra ta vieta, kurioje žmogus gali būti savimi. Ir jei jam norisi lakstyti su šeimyniniais triusikais ar naktiniais, nesiprausus ir susivėlus, riaugėti ir bezdėti - tai yra jo šventa teisė, nes kur kitur galima atsipalaiduoti, jei ne namuose.

Fui. Bezdantis ir raugiajantis gali sutarti tik su tokia pacia - bezdancia ir raugiajancia.
Begciau is tokiu namu kur vyras vaiksciotu su apsmukukusiais ir skyletais triusikais, bezdetu ir raugetu... fe, juk tvarka, svaelfa, etiketas dar neatsaukti.
Atsakyti

Ir riaugėjam, ir bezdam, ir kasomės, kur niežti. 

Atsakyti
na, siaip jau, bezda visi. Kas garsiau, kas tyliau, bet visi. Nusiriaugeti irgi kartais tenka, net ir nenorint. Nesikasyti nieztint? Neisivaizduoju. Na, pakentet galima, bet kam? Juk galima pasikasyti ir visiems nematant. Kas del suplysusiu triusiku, tai ismest tokius reikia, tai ausis nesuplysusiais ir problemos nebus.

As tokiam vyrui, kaip autore turi, manau, kad irgi nieko niekam neirodineciau. As su tokiu nei gyvenciau, nei susitikineciau.
O siaip, idomu but suzinot, ar jo motina irgi taip visa gyvenimeli nuo ryto lig vakaro su makijazu, aukstakuliais, nepriekaistinga sukuosena ir t.t.
Atsakyti
Autore, turiu jums klausima...

Jūs istekejote uz pirmo pasitaikiusio, kuris pasiule ženytis?
Atsakyti