Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis kažko nesupranta, ar man reikia keistis?

QUOTE(Moonte @ 2017 10 04, 13:37)
Jeigu as negvildenu jusu minties tai dar nereiskia kad as jai nepriestarauju.

Na jei jau tas gyvenimas nesveikas. Kam ta tada "sveikuolio" poza?
Nuo kalbejimo gyvenimo kokybe negereja, ji gereja nuo pastangu, kurias zmogus ideda ir nuo faktoriu, kurie zmogu itakoja.
Papildyta:
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o jus zinote, kodel Zemaitijoje primenybe teikiama gvulininkystei. O Aukstatijoje zemdirbystei?

Kaip kam? Jūs tikrai nesuvokiate? Nėra jums skirtumo tarp išgyvenimo tarkime 45 metai ir 85 metai?

Nu tikrai labai juokinga, jei jūs manote, kad visa Aukštaitija užsėta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2017 10 04, 13:42)
Nu tai gal vertinimą aukos kokį atlikt... ekspertizę...? "Debilą" užmušei - prizą gauni, o jei "protingą", tada jau tau nepasisekė - šūvis į smilkinį.

Nu ir visai nieko, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2017 10 04, 09:23)
Tamsta labai nori tikėt medaliu su viena puse. O gyvenime taip nebūna. Visur yra kaštai ir kaina. Nu va-nevalgai gyvūnų ir manai, kad jų nežudai? Bet -nevalgydama mėsos, valgai daugiau sėklų, lapų, vaisių, daržovių.


Vilnera, čia įprasti visavalgių atsimušinėjimai.
Jie jau neveikia.
Tu tarsi sakytum: given, nieko nepadedi niekam, jokios naudos iš tavo mėsos nevalgymo, geriau valgyk vėl viską ir gyvenk įprastai.
Ar tu įsikerti, ką kalbi?

Ragini žmones nieko nedaryt, nemąstyti, toliau viską mestis į savo vežimėlius Maximoj(ar pas "gerą" ūkininką), būt minia.
Nekelti klausimų.
Toliau glostyti katę ir kirsti per sprandą triušiui.
Gyventi eilinį gyvenimą.
Būti patogia, mandagia, ir šiukštu neuždavinėti klausimų: kodėl mes tokie žiaurūs?
ragini nedaryti NIEKO.
Ragini likti apsipatoginusiu vartotoju. pataikaujančiu savo liežuvio receptoriams.

gera logika - kadangi pakenksiu pelėms, paukščiams, tai tuomet geriau valgyti viską, ir doroti viską. tas pačias vištas, karves, kalakutus, žuvis, triušius, ėriukus, jaučius, karves.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 10 04, 13:40)
Ar tu  tik vilkas?

Vat būtent. Viena su šuniu lyginasi, kita už vilką geriau ir tobuliau negali.
Zoosodas kažkoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 10 04, 13:40)
Gaila, kad Hmmmm parašo: tai mano pasirinkimas.
ir kad gyvenimas ir gyvūnai - mitybos grandinės dalis.

Tai tik vienas iš požiūrių.
O M. Joy kviečia mus žiūrėti į viską kitaip, kaip į Whole, kaip į visumą.
Juk mes - etinės būtybės. Mes ne vilkas, kuris negali NEPERKĄSTI gerklės kiškiui.
mes juk kažkas daugiau nei vilkas, Hmmm.
Ar tu  tik vilkas?


Kodėl "gaila"? Nes mano požiūris neatitinka Jūsų ir M. Joy požiūrio? Aš žiūriu į pasaulį kaip į visumą. Visi mes - pasaulio dalis. Po mirties žmogus (jei ne kremuojamas) atgal į tą pačią mitybos grandinę patenka. Kame čia problema?

Daugiau mes ar mažiau - filosofinis klausimas - kuris realiai planetoje niekam daugiau, apart pačių žmonių, nerūpi. Susireikšminęs dalykas tas žmogus, įsivaizduojantis, kad gali nuo savo prigimties, nuo savo instinktų, nuo gamtos surėdytos tvarkos kažkur tai toli pabėgti prisikurdamas sau etinių/religinių/dar kokių nors barjerų. Ar tikrai mes tiek daugiau, nei vilkas, kaip norėtume tikėti? Kad galime nekenkti daugiau, nei reikia - taip. Bet tik tiek. Kai pradedama verkti dėl sutrypto kirmino ar užmušto uodo - tai jau liga ir visiškas absurdas.T uoj daeisim iki to, kad skraidyt reiks išmokt ir milteliais maitintis, kad tik neduok Dieve nebūtumėm natūraliai planetoje susiklosčiusios ekosistemos ir mitybos grandinės dalimi, kad tik neduok Dieve Jos Didenybės Skruzdėlės nesutryptume. Nes mes, žmonės, gi tokie ypatingi, tokie baisiai jau patys sau reikšmingi, praktiškai dievai...

Su tom filosofijom apie meilę gyvūnams tai žinot. Neužmušam vištos, bet tuo pačiu "sveiko" maisto auginimui išnaikinam hektarus natūralios žemės ekosistemos su visa ten esančia gyvybe. Ot etika ir moralė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 04 spalio 2017 - 12:54
O jau vėdarų kaip pasiilgau wub.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 10 04, 14:46)

Nu tikrai labai juokinga, jei jūs manote, kad visa Aukštaitija užsėta biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Negalima visos Aukštaitijos užsėt. Apie bites, paukščius, lesančius pievose augalnčių žolių sėklas, apie biologinę įvairovę girdėjot? Yra reglamentuota, koks procentas visos dirbamos žemės turi būt pievos, koks-sukultūrinta. Ir taip visur, ne tik Lt.

Kitas dalykas-dirvožemių derlingumai, granuliometrinė sudėtis skiriasi, smėliuose neaugs kviečiai, kaip kad derlingoje niekas neaugins linų, o yra, kur išvis, ožkas augins, nes net pašarui karvytei pieva per skurdi.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 10 04, 10:39)
Akivaizdu, kad oponuojanti pusė ir nenori kalbėti apie realybę, praktiką ir potencialias neigiamas visos šitos mados puses. Manau, kad dėl to diskusiją ir bandoma apriboti "pakalbėkime apie moralę" argumentais unsure.gif


Nes apie moralę net nebuvo PRADĖT normaliai kalbėti.
Iš_Šviesos pasakė: aš renkuosi ir viskas.
Tu: tai mano pasirinkimas, ir viskas.
tiek bus tos diskusijos? bigsmile.gif

O dėl to kad žmogus yra godus, ir iš visko padarys biznį (eko produktai ir tt. - kas juos, beje, verčia pirkti?) tai NĖRA PRIEŽASTIS KANKINTI GYVŪNUS.

ATSKIRKIM ŠŪDĄ NUO BANDELĖS bigsmile.gif

VAT BURBANTI VEN LAŠINUKUS ĮKĖLĖ.
NUOSTABI DISKUSIJĄ APE MORALĘ.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 10 04, 13:32)
Moonte, matote....
Aš kviečiu link galeistingumo, kviečiu rimtai sumąstyti...
30psl atgal jūs moterims, (Burbančiai, Cambalai, Krūtai Bobai ir kt), kalbėjote, kad "Nesivarginkit, moterys, tęsti diskusijas su Ubuntu" - Ubuntu tuo tarpu šių moterų buvo reguliariai išvadinama kvaiša, kvanka, nedašutėle, sektante, atsilikėle su dirbtiniais diplomais....
Dabar tos pačios moterys kibo ir ant tavęs - chrienova humaniste.
Tu atkreipk dėmesį, koks Ubuntu žodynas, (nors ji turi savo nuomonę), o koks - šių moterų žodynas (jos irgi turi savo nuomonę).
Bet žodynas, žodynas, I love it.  wub.gif
Pagyvenusi jau pastebėjo.


Tu tikrai smarkiai, labai smarkiai nuciuozus.
Kurioj vietoj matai, kad " kibau" ant Moontes? Kad prisiminiau jos pamokslus pries 5 ar kiek ten metu? Kaip ji tada visas mokino taip ir dabar tebemokina. Bet asmeniskai man jos pamokslai netrukdo, nei as gyvensiu kaip ji gyvena, nei ka. Nes as visai kitoks zmogus. Ir nare irgi kaip nare, vienas , kad beveik nebeskaitau ilgiausiu postu. Temoj kur patinka jos ilgi postai, ji neberaso.
Del mano zodyno nesijaudink..Protingos supranta koks jis ir kada tinkamas.
Tau tavo Ubunte ir patinka todel, kad esat abi kvaistelejusios. Ji vienaip, tu kitaip. Tu kvaistelejai humaniskai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 10 04, 13:58)
Nes apie moralę net nebuvo PRADĖT normaliai kalbėti.
Iš_Šviesos pasakė: aš renkuosi ir viskas.
Tu: tai mano pasirinkimas, ir viskas.
tiek bus tos diskusijos? bigsmile.gif

O dėl to kad žmogus yra godus, ir iš visko padarys biznį (eko produktai ir tt. - kas juos, beje, verčia pirkti?) tai NĖRA PRIEŽASTIS KANKINTI GYVŪNUS.

ATSKIRKIM ŠŪDĄ NUO BANDELĖS   bigsmile.gif

VAT BURBANTI VEN LAŠINUKUS ĮKĖLĖ.
NUOSTABI DISKUSIJĄ APE MORALĘ.


Nešaukit, given444, aš Jus ir taip girdžiu. Ekobiznis bei vegetarizmas (su visomis to pakraipomis) - taip pat naikina gyvūnus. Jūs neatsakote į Jums nepatinkančius klausimus. Apie moralę vienu ar kitu kampu buvo rašyta. O kad Jums ta kitų moralė nepatinka, tai ką dabar... shit happens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 04 spalio 2017 - 13:03
QUOTE(-burbanti- @ 2017 10 04, 13:50)
O jau  vėdarų  kaip pasiilgau  wub.gif  wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Va šito tai nepraryčiau, smirdž tie grobai
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 10 04, 13:58)


VAT BURBANTI VEN LAŠINUKUS ĮKĖLĖ.
NUOSTABI DISKUSIJĄ APE MORALĘ.

Aha...lašinukai - gėris...ir palendrica biggrin.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 10 04, 11:50)
Ar tikrai mes tiek daugiau, nei vilkas, kaip norėtume tikėti? Kad galime nekenkti daugiau, nei reikia - taip. Bet tik tiek. Kai pradedama verkti dėl sutrypto kirmino ar užmušto uodo

Neverkiau dėl uodo.
Kodėl mokini kačiukui akių nedurstyti?
O karvieną sukapoji pietums?
Retriverio nesukapotum? - čia M. Joy klausimas tau.
Bet būtum korėjietė - sukapotum ir nesusimąstytum.

kodėl karvės pienas? ne šimpanzės pienas? ne kupranugarės pienas? ne kumelės pienas? ne dramblės pienas?
vis ta pati kultūra?
kuo arčiau tie patys gyvuliai - tuo su jais žiauriau?
two-facedness....
Ask yourself.
Ask yoursefl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 04 spalio 2017 - 13:05