Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

QUOTE(Laurencija2 @ 2007 06 13, 14:32)

as irgi rekuperacijas dariau jau po poros savaiciu po apsodinimo.


kaip suprast? g.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 06 13, 17:30)
kaip suprast?  g.gif


cia mano zodis lotuliukas.gif kazkoks savadaras biggrin.gif
perkelimus augalu 4u.gif
Atsakyti
supratau ka norejai pasakyt lotuliukas.gif o tai nera tavo zodis wink.gif rekuperacija yra vedinimo sistema lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 06 14, 00:41)
supratau ka norejai pasakyt  lotuliukas.gif  o tai nera tavo zodis wink.gif rekuperacija yra vedinimo sistema  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif


As ir is pradžiu pagalvojau, kad gal urvus kokius rausti reikia blush2.gif blink.gif , o cia pasirodo tik pesodint mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos, uzsisvajojau ir as del alpinariumo...visa ziema skaiciau info, ziurinejau nuotraukas...atsilus orams puoliau laukan ir dabar alpinariumas beveik baigtas smile.gif
zinoma, dar truksta svietuveliu, varikliuko, kad vandenuka ant alpinariumo uzkeltu...dar truksta poros geliu (siuo metu ju vietoj pasodinau 'broliuku' laikinai...) bet pats pagrindinis darbas jau aliktas ir rezultatas man asmeniskai, visai patinka :-) (nors i mano pisesta eskiza ne is tolo nepanasu..:-)) skaiciau vienos forumietes zinute, kad pagal taisykles, alpinariume neturetu buti daugiau akmenu negu geliu...na sios taisykles tai tikrai nesilaikiau smile.gif akmenu kur kas daugiau :-) ir is vis nzn ar tai kas gavosi galima vadinti alpinariumu...bet del skonio nesigincijama smile.gif bandysiu sia savaite ikelti kokia nuotrauka..kol kas vaizda gadina tai, kad matosi nebaigta statyti pavesine...aplinkui, paseta, bet dar nesudygusi zolyte...tikiuosi, kad vasara kai viskas suzaliuos bus graziau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2008 04 08, 11:03)
bandysiu sia savaite ikelti kokia nuotrauka..kol kas vaizda gadina tai, kad matosi nebaigta statyti pavesine...aplinkui, paseta, bet dar nesudygusi zolyte...tikiuosi, kad vasara kai viskas suzaliuos bus graziau..  smile.gif

Laukiam nuotraukos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2008 04 17, 22:38)
Laukiam nuotraukos  bigsmile.gif




smile.gif susivelinau doh.gif rolleyes.gif
prasom cia foto, jeigu kam patiks smagu, jeigu ne labai nepeikit...pirmas blynas... ax.gif
(dar nesuvis baigtas, truksta varikliuko, vandenuko smile.gif) )


http://public.fotki....yto-rasa/batai/
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2008 04 21, 23:08)
smile.gif  susivelinau  doh.gif  rolleyes.gif
prasom cia foto, jeigu kam patiks smagu, jeigu ne labai nepeikit...pirmas blynas...  ax.gif
(dar nesuvis baigtas, truksta varikliuko, vandenuko smile.gif) )
http://public.fotki....yto-rasa/batai/

sveika. man patiko tavo meno kurinys thumbup.gif nors saviski kitaip issivaizduoju biggrin.gif
kadangi esu visiskai zalia floristikos srityje noreciau pora nekukliu klausimeliu uzduot blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif pvz nuo ko pradeti: nuo balos ar kalno? ir kaip parinkti augaliukus tam reikalui?
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2008 04 21, 23:08)
smile.gif  susivelinau  doh.gif  rolleyes.gif
prasom cia foto, jeigu kam patiks smagu, jeigu ne labai nepeikit...pirmas blynas...  ax.gif
(dar nesuvis baigtas, truksta varikliuko, vandenuko smile.gif) )
http://public.fotki....yto-rasa/batai/

thumbup.gif , o jau koks grožis bus, kai viskas galutinai bus užbaigta, kai tekės vandenukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilli @ 2008 04 22, 08:32)
sveika. man patiko tavo meno kurinys  thumbup.gif  nors saviski kitaip issivaizduoju  biggrin.gif 
kadangi esu visiskai zalia floristikos srityje noreciau pora nekukliu klausimeliu uzduot  blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  pvz nuo ko pradeti: nuo balos ar kalno? ir kaip parinkti augaliukus tam reikalui?


aciu blush2.gif
patikek, as irgi kitaip isivaizdavau...kai nusipiesiau, dar kitaip gavosi, o kai pasidariau is vis i pradini varianta nepanasu lotuliukas.gif
o floristikoj as irgi zalia, augaliukus, tai tiesiog parodoj rinkausi, tuos kurie man grazus, paklausiau ar tiks i alpinariuma ir viskas (na zinoma kaina augaliuku truputi pakoregavo mano supratima apie grozi... lotuliukas.gif ) vat, o pradejau as pirma nuo kalnelio, susipyliau forma mazdaug, paskui balyte mazdaug...o paskui jau grazinau.....
Papildyta:
QUOTE(NERINGUKAS @ 2008 04 22, 08:52)
thumbup.gif , o jau koks grožis bus, kai viskas galutinai bus užbaigta, kai tekės vandenukas  wub.gif



aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2008 04 22, 10:14)
aciu blush2.gif
patikek, as irgi kitaip isivaizdavau...kai nusipiesiau, dar kitaip gavosi, o kai pasidariau is vis i pradini varianta nepanasu  lotuliukas.gif 
o floristikoj as irgi zalia, augaliukus, tai tiesiog parodoj rinkausi, tuos kurie man grazus, paklausiau ar tiks i alpinariuma ir viskas (na zinoma kaina augaliuku truputi pakoregavo mano supratima apie grozi... lotuliukas.gif ) vat, o pradejau as pirma nuo kalnelio, susipyliau forma mazdaug, paskui balyte mazdaug...o paskui jau grazinau.....
Papildyta:
aciu ax.gif

reiks ir man bandyt kazka panasaus susiorganizuot biggrin.gif labai baisu kazka pradet daryt, nes bijau, kad daugiau bedos nei naudos padarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti