Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit

Ieškau patarimo, supratimo, pagalbos kaip išspręsti susidariusią padėtį.
Mums po 40. Vyras atitolo, nors nieko apie kitą nežinau. Tiesiog matau, kad viskas pasikeitė. Nors jis tikina, kad myli, kad jam patinku, bet tokiu abejingu tonu. Jis mane pradėjus mylėtis atstūmė. Pasakė, kad yra impotentas. Tiesiog atsitraukė nuo manęs... Apsipykome, man rodos viskas kas buvo mūsų bendrame gyvenime per 20 metų buvo nubraukta... Aš nebežinau ką daryti toliau. Gyventi ir laukti kas bus, gyventi su juo dėl vaikų, bet be intymių santykių ar skirtis. Kaip moteris pasijutau nereikalinga. Nors kai tai jam sakau, jis neigia. Sako, kad patinku, kad myli, tik taip abejingai.
Atsakyti
QUOTE(Emma40 @ 2017 08 31, 10:11)
Ieškau patarimo, supratimo, pagalbos kaip išspręsti susidariusią padėtį.
Mums po 40. Vyras atitolo, nors nieko apie kitą nežinau. Tiesiog matau, kad viskas pasikeitė.  Nors jis tikina, kad myli, kad jam patinku, bet tokiu abejingu tonu. Jis mane pradėjus mylėtis atstūmė. Pasakė,  kad yra impotentas. Tiesiog atsitraukė nuo manęs... Apsipykome, man rodos viskas kas buvo mūsų bendrame gyvenime per 20 metų buvo nubraukta... Aš nebežinau ką daryti toliau. Gyventi ir laukti kas bus, gyventi su juo dėl vaikų,  bet be intymių santykių ar skirtis. Kaip moteris pasijutau nereikalinga. Nors kai tai jam sakau, jis neigia. Sako, kad patinku, kad myli, tik taip abejingai.


Vyrams impotencija sako yra baisus smugis. Toel jei tai tikra, tai jis jauciasi ko gero tragiskai ir gal elgiasi neadekvaciai, gal jam pasaulis visas sugriuvo?
Reiktu issiaiskinti, jei yra jausmai ir is jusu puses.
Aisku, galimas ir variantas kad vyras turi kita.
Atsakyti
Vyrui 40 metu ir jis pareiskia, kad jis " impotentas" blink.gif . Jei ir jaustu, kad su juo kazkas panasaus darosi - tai bandytu kazkaip iseities ieskot, gydytis ar kazka pan.
Greiciausiai meluoja...
Ka daryt? Nusiramint visu pirma ir gyvent toliau. Pabandyt ramiai pasikalbet, be asaru, be priekaistu. Gal pasakys tikraja priezasti kas yra. O jei ir nepasakys, jei ir turi kazka - anksciau ar veliau isaiskes.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 31, 10:45)
Vyrui 40 metu ir jis pareiskia, kad jis " impotentas" blink.gif . Jei ir jaustu, kad su juo kazkas panasaus darosi - tai bandytu kazkaip iseities ieskot, gydytis ar kazka pan.
Greiciausiai meluoja...
Ka daryt? Nusiramint visu pirma ir gyvent toliau. Pabandyt ramiai pasikalbet, be asaru, be priekaistu. Gal pasakys tikraja priezasti kas yra. O jei ir nepasakys, jei ir turi kazka - anksciau ar veliau isaiskes.


Impotencija vystosi palaipsniui.
Is pradziu nestovi ant zmonos, stovi ant kitu.
Po to stovi tik ant jaunu merginu, po to jau gal tik ant nepilnameciu mergaiciu. Geriau reikia pasidomet kas ten per reikalai ir kokioje stadijoje yra problema?
Pas ka vyras "gydosi"
Atsakyti

As tokioje situacijoje atsitraukciau ir palilciau vyra ramybej.

Nei jus, nei tuo labiau mes, tiksliai nezinot pasikeitusio vyro elgesio priezasciu, bet bet kuriuo akivaizdu, kad jam dabar jam jusu nereikia. Tad klausinejumu "kas yra?" , "ar tu mane myli?" tik bloginsit situacija.

Suprantu, kad nelengva. Kad butu lengviau issikelkit sau tiksla, pvz 3 menesiai. Ir visa ta laika vyro nieko neklausinekit, netardykit, neliskit myletis jei jis pats iniciatyvos nerodo, o uzsiimkit pati savimi (sugalvokit, kas jums malonu be vyro, kaip save galetumet prasziuginti ar paguosti tokioj situacijoj, nezinau, drauges keliones masazai teatrai ir t.t.).

O po triju menesiu ivertinsit situacija is naujo - kaip vyras elgesi, ar kazkas jusu santykiuose pasikeite, kaip jus jauciates. Ir tada pasisnekesit su vyru :) Nes man atrodo daug efektyviau vienas rimtas pokalbis (as blogai jauciuosi del .., manes tokia situacija netenkina, nes ..., ka darom???), nei nuolatiniai klausinejimai kas tau yra ir ar tu mane myli. 

Atsakyti
QUOTE(Emma40 @ 2017 08 31, 11:11)
Ieškau patarimo, supratimo, pagalbos kaip išspręsti susidariusią padėtį.
Mums po 40. Vyras atitolo, nors nieko apie kitą nežinau. Tiesiog matau, kad viskas pasikeitė.  Nors jis tikina, kad myli, kad jam patinku, bet tokiu abejingu tonu. Jis mane pradėjus mylėtis atstūmė. Pasakė,  kad yra impotentas. Tiesiog atsitraukė nuo manęs... Apsipykome, man rodos viskas kas buvo mūsų bendrame gyvenime per 20 metų buvo nubraukta... Aš nebežinau ką daryti toliau. Gyventi ir laukti kas bus, gyventi su juo dėl vaikų,  bet be intymių santykių ar skirtis. Kaip moteris pasijutau nereikalinga. Nors kai tai jam sakau, jis neigia. Sako, kad patinku, kad myli, tik taip abejingai.

Sveika atvykus i klimaksini amziu izengysiu vyru źmonu bureli. Aisku, kad yra kita jojikė, jei taip staigiai pasidare impotentas, simtas procentu
As savą diedui tokiu atveju byrką nupjauciau čiak čiak ir tegul pyyyyzdina i visas keturias puses biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 31 rugpjūčio 2017 - 11:17
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 08 31, 11:54)
Impotencija vystosi palaipsniui.
Is pradziu nestovi ant zmonos, stovi ant kitu.
Po to stovi tik ant jaunu merginu, po to jau gal tik ant nepilnameciu mergaiciu. Geriau reikia pasidomet kas ten per reikalai ir kokioje stadijoje yra problema?
Pas ka vyras  "gydosi"

Manau reikia dometis tiek, kad nesijaust kvailinamai. O kuom " gydosi" - tai turetu maziausiai rupet.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 08 31, 11:54)
Impotencija vystosi palaipsniui.

Vat būtent. Kaip taip impotentu pasidarė per dieną? Tai prieš kiek laiko buvo paskutinis normalus ar mažiau normalus aktas su vyru? Va kur kertinis klausimas šioje temoje būtų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 31, 11:31)
Vat būtent. Kaip taip impotentu pasidarė per dieną? Tai prieš kiek laiko buvo paskutinis normalus ar mažiau normalus aktas su vyru? Va kur kertinis klausimas šioje temoje būtų.

Kažkaip jau beveik metai kaip atšalo, pradėjo labiau rūpintis savo išvaizda, kvepalai nebetinka bet kokie, rūbus perkasi naujus, viską atsinaujina. To anksčiau nebūdavo. Telefonas saugomas, kažkada supyko kad žiūrėjau. Apkaltino įtarinėjimu. Užsipuolė kodel pas mane yra jo elektroninio pašto nuoroda. Netyčia išaiškėjo, kad buvo prisiregistravęs pažinčių suaugusiems portale, bet kai paklausiau kodėl aš apie tai nežinojau, atsakė, kad žinojau, tik aš pati pamiršau.
Vis kažkaip pastatydavau. Suprantu, gal sunkiau tokiam amžiuje, bet dabar bandant ranka liest, jaudint mane atstūmė. Atsitraukė ir pasakė aš negaliu. Niekas neišeina. As impotentas.
Atsakyti
QUOTE(Emma40 @ 2017 08 31, 13:36)
Kažkaip jau beveik metai kaip atšalo,  pradėjo labiau rūpintis savo išvaizda,  kvepalai nebetinka bet kokie, rūbus perkasi naujus, viską atsinaujina. To anksčiau nebūdavo.  Telefonas saugomas, kažkada supyko kad žiūrėjau.  Apkaltino įtarinėjimu. Užsipuolė kodel pas mane yra jo elektroninio pašto nuoroda. Netyčia išaiškėjo, kad buvo prisiregistravęs pažinčių suaugusiems portale, bet kai paklausiau kodėl aš apie tai nežinojau,  atsakė, kad žinojau,  tik aš pati pamiršau.
Vis kažkaip pastatydavau. Suprantu,  gal sunkiau tokiam amžiuje, bet dabar bandant ranka liest, jaudint mane atstūmė.  Atsitraukė ir pasakė aš negaliu. Niekas neišeina. As impotentas.

Labai liudna, bet jusu vyras nebemyli ir greiciausiai turi kita. Visi jusu aprasyti pozymiai ta rodo.
O ka jus pati galvojat daryt?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 31, 12:44)
Labai liudna, bet jusu vyras nebemyli ir greiciausiai turi kita. Visi jusu aprasyti pozymiai ta rodo.
O ka jus pati galvojat daryt?

Aš bandžiau su juo kalbėtis, prašiau atvirai pasakyti ar yra kita. Visada neigia, pyksta kai apie tai klausiu. Sako, kad išsigalvoju, ar nenusibodo klausinėti. Aš prašau jo nebeskaudint manęs, prisipažinti ir jei yra kita išsiskirti.
Nežinau ką daryt. Aiškinuosi ramiai, nes bijau, kad vel bus taip kai prieš mėnesį kai paklausiau, mes pykomes ir buvau pastumta, stipriai susitrenkiau galvą, ant rankos liko mėlynės. Pasakė atsiprašau. Kai klausiu, sako, kad myli, bet to nejaučiu.
Aš stengiuosi jam patikti plaukus auginu, nes jam patinka ilgi. Dazausi tamsiai, nes jam patinka tamsios. Dietos laikausi, nesu stora. Rengiuosi seksualiais apatiniais, kvepinuosi tik jam patinkanciais kvepalais. Skaitau psichologines knygas, straipsnius, erotinius romanus. Planuoju laisvalaikį tik dviese, o jis nepastebiu, kad tuo džiaugtųsi. Stengiasi nesipykti, bet intymi santykių dalis atšalusi.
Po paskutunio jo pasakymo ir poelgio nebežinau ką ir begalvoti.

Bet jei nebemyli, tai kam sako, kad myli. Kam dar labiau skaudina?


Papildyta:

Pažinčių suaugusiems portale sakė ieškojo ko nors mūsų santykių paįvairinimui, kažkokių minčių. Smalsu buvo kaip kitos poros seksu užsiima ir pan. To portalo kai paprašiau parodyt, nerodė, sakė išsiregistravo, nebėra jo duomenų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emma40: 31 rugpjūčio 2017 - 13:01
QUOTE(Emma40 @ 2017 08 31, 13:58)
. Aiškinuosi ramiai, nes bijau, kad vel bus taip kai prieš mėnesį kai paklausiau,  mes pykomes ir buvau pastumta, stipriai susitrenkiau galvą, ant rankos liko mėlynės.  Pasakė atsiprašau. Kai klausiu, sako, kad myli, bet to nejaučiu.


Bet jei nebemyli, tai kam sako, kad myli. Kam dar labiau skaudina?

blink.gif Slykstus diedas. Maza to, kad pazinciu portale uzsiregistraves durnium apsimeta, tai dar ir musasi. O tai kaip tas smurtas kilo? Jus ramiai klausinejote, o jis stumde? blink.gif

Todel kad bailys. Bijo buti saziningu, gal pareiga kazkokoa jaucia. Dar nei vieno neteko girdeti, kad diedas, turedamas meiluze, ateitu zmonai ir taip tiesiai sviesiai pasakytu. Aisku, pazistu tokia seima, kur atvirai zmonai sako, kad vaziuos pas Maryte, bet iki tol ji pati issiaiskino ir bendrai abu priejo isvados, kad abiemd tai tinka, nes ji frigidiska, jis pastoviai norintis, o seima ir turtus abu issaugot nori. Bet tai cia ne ta situacija.
Atsakyti