Įkraunama...
Įkraunama...

2017m. Rugsėjinukai. Tema Nr. 9

tt11433619fltt.gif

***Vaikai - tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai***

 

bff5bf7689dee5e8c521fbd172ace3e7841.jpg

 

 

Mūsų rugsėjinukai:

 
Rugsėjo 23d. - grazke82, Jonava, penktas vaikas - berniukas gimė liepos 9d. 
Rugsėjo 20d. - ||Indrute||, Kaunas, antras vaikas - berniukas gimė liepos 21d.
Rugsėjo 3d. - slotas, Vilnius, pirmas vaikas - mergaitė gimė liepos 31d.
Rugsėjo 21d. - PaulaL, Vilnius, trečias vaikas - berniukas gimė rugpjūčio 20d.
Rugsėjo 4d. - lilget, Vilnius, antras vaikas - berniukas gimė rugpjūčio 30d.
Rugsėjo 3d. - AngelinaBalerina, UK, ketvirtas vaikas - mergaitė gimė rugpjūčio 30d.
Rugsėjo 12d. - saulesagne, Vilnius, ketvirtas vaikas – berniukas gimė rugpjūčio 31d.
 
 
Rugsėjinukų su džiaugsmu laukia:
 

Rugsėjo 6d. - Jurgita 42, Trakų raj., penktas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 6d. - lauryte27, Klaipėda, antras vaikas - berniukas

Rugsėjo 10d. - uri, Šveicarija, pirmas vaikas - berniukas

Rugsėjo 11d. - Sivė, Ukmergė, trečias vaikas - laukia siurprizo

Rugsėjo 13d. - kinva, Vilnius, antras vaikas - berniukas

Rugsėjo 13d. - Avietinis debesėlis, Šiauliai, pirmas vaikas - berniukas

Rugsėjo 14d. -  Justinito, Jonava, pirmas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 14d. - Kolje, Vokietija, trečias vaikas - berniukas

Rugsėjo 14d. - versus, Vilnius, antras vaikas - laukia siurprizo

Rugsėjo 15d. - rimmka, Vilnius, pirmas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 15d. - melutia, UK, pirmas vaikas - berniukas

Rugsėjo 15d. - *Karmen*, Klaipėda, antras vaikas - berniukas

Rugsėjo 20d. - žanin, Šilalė ketvirtas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 20d. - Lapyna, Vilnius, penktas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 21d. - agnieshka, Vilnius, trečias vaikas - mergaitė

Rugsėjo 22d. - Lūga, Šiauliai, trečias vaikas - mergaitė

Rugsėjo 23d. - Valentukė, Kaunas, trečias vaikas

Rugsėjo 24d. - zoroboba, UK, trečias vaikas - mergaitė

Rugsėjo 25d. - BigBang, UK, pirmas vaikas - mergaitė

Rugsėjo 27d. - uogytee, Vilnius, antras vaikas

Rugsėjo 30d. – pupkis, Kaunas, antras vaikas - berniukas

Rugsėjo 30d. – Daivė, Vilnius, antras vaikas - mergaitė

 
 
Nėštumo trimestrai :
 
III trimestras

7 mėn. - 28-31 sav.

8 mėn. - 32-35 sav.

9 mėn. - 36-40 sav.
 
 
Naudingi straipsniai:

 

Naudingos knygos:

  • Kazimieras Vitkauskas - Kūdikio žindymas nepakeičiamas kaip motinos meilė
  • R. Šemeta - Gimdymas su šypsena
  • Janet Balaskas - New Active birth (angliška)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 31 rugpjūčio 2017 - 21:02

Labas rytas  :4u:  taip taip ir vėl nemiegam  :4u: pabudom i wc ir eilini kart neina uzmigti  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas  :nestuke 

BigBang, už temute, už nemiga ir visus kitus reikalus  :4u:  :4u:  :4u: 

Aš šiandien kas pusvalandį tikriausiai į wc keliausi, jaučiu vyrui nebepadeda ir kitas kambarys kai aš taip po namus duodu naktį. Bet pora kartų čiut atsikėliau kaip viską skaudėjo, ypač puslę, atrodo dar pasijudinsi truputi ir ji plyš  :unsure: kažkas man ten neaišku tikrai. 

Liko 14 dienų  :oh: kur tie mėnesiai dingo?!?!?

Geros dienos merginos, beje, su rudeniu  :bye: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Visas, kam tai aktualu, su rugsejo 1-aja - Mokslo ir ziniu diena! Grazios sventes jusu mokinukams!

Taip pat su prasidejusiu musu menesiu  :4u:  :4u:  :4u: 

Mano naktis puiki- 2 kartus i wc ejau bet iskart vis uzmigdavau. Tik ryte 6.30h prabudau, bet anksti miegot nuejau, tai miego pilnai uzteks. 

Reikia keltis, i dusa, rengtis ir rengti savo abi pupas sventei :) sikart mazoji eis tik i seses svente-per 2 vietas neiseina sudalyvaut :ax:  

Kazkokia pakili nuotaika pas mane - dukra pirmoke, mano pilvinuke gera-islauke sios dienos, tikiuosi, ir svente atbus iki 11h, o tada jau galiu gimdyt bet kada :) 

Ir dar 39-ta savaite skaiciuot pradedam  :yahoo: 

Atsakyti

Labas rytas  :nestuke

BigBang, už temute, už nemiga ir visus kitus reikalus  :4u:  :4u:  :4u:

Aš šiandien kas pusvalandį tikriausiai į wc keliausi, jaučiu vyrui nebepadeda ir kitas kambarys kai aš taip po namus duodu naktį. Bet pora kartų čiut atsikėliau kaip viską skaudėjo, ypač puslę, atrodo dar pasijudinsi truputi ir ji plyš  :unsure: kažkas man ten neaišku tikrai. 

Liko 14 dienų  :oh: kur tie mėnesiai dingo?!?!?

Geros dienos merginos, beje, su rudeniu  :bye:

Irgi su vyru atskirai miegat? Maniskis pabuna kol uzmiegu ir iseina, sake labai knarkiu  :D 

tave ir ir rudeniu  :4u: 

Labas rytas  :4u:

Visas, kam tai aktualu, su rugsejo 1-aja - Mokslo ir ziniu diena! Grazios sventes jusu mokinukams!

Taip pat su prasidejusiu musu menesiu  :4u:  :4u:  :4u:

Mano naktis puiki- 2 kartus i wc ejau bet iskart vis uzmigdavau. Tik ryte 6.30h prabudau, bet anksti miegot nuejau, tai miego pilnai uzteks. 

Reikia keltis, i dusa, rengtis ir rengti savo abi pupas sventei :) sikart mazoji eis tik i seses svente-per 2 vietas neiseina sudalyvaut :ax:

Kazkokia pakili nuotaika pas mane - dukra pirmoke, mano pilvinuke gera-islauke sios dienos, tikiuosi, ir svente atbus iki 11h, o tada jau galiu gimdyt bet kada :)

Ir dar 39-ta savaite skaiciuot pradedam  :yahoo:

Sh rugsejo pirmaja tavo mazyles :) o tave su savaitelem, jau bet kada gali gimti :) įdomu kiek bus gimdysiančių kitą savaitę  :hmm:  :nestuke 

Atsakyti

Sveikos, 

Su mūsų mėnesiuku  :4u: 

BigBang, už naują temutę  :4u: 

Vyras vaikus išvežė į mokyklas, man taip liūdnumas užėjo, nes visad veždavau aš... Drybsau prie teliko, akys kažkokios skaudžios, nes naktis vėl ne kažką. Turbūt reikės eiti bandyti dar nusnausti.

Tikrai įdomu, ar turėsim leliukų savaitgalį, ar sulauksim BigBang  mergytės  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos, 

Su mūsų mėnesiuku  :4u:

BigBang, už naują temutę  :4u:

Vyras vaikus išvežė į mokyklas, man taip liūdnumas užėjo, nes visad veždavau aš... Drybsau prie teliko, akys kažkokios skaudžios, nes naktis vėl ne kažką. Turbūt reikės eiti bandyti dar nusnausti.

Tikrai įdomu, ar turėsim leliukų savaitgalį, ar sulauksim BigBang  mergytės  :wub: 

kita temute kursim kai visos busim pagimdziusios :)

na ir kas galejo pagalvot kad tiek daug jusu aplenkt teks  :4u: 

Atsakyti

Laba ryta. Su rugsėjo 1-aja. Visom gražios šventės  :4u: 

Man sklerozė, ziuriu mano postas paskutinis nks neraso. Galvoju,kad visos užsiėmusi.  Tik db dėjo, kad nauja tema.  :D 

Miegojau pusę tinai vis su isbudimais ir mintimis dėl dukros.. gerkle skauda :oh: 

Lovoj guliu. Mamai net ne skambinu kažkoks gumulas gerklę jaučiu tik apsibliauciau. Diedas antrą d. Piktas,pakeltų tonų kalba jau sian ir aš aprekiau biski nusileisti turi ant žemės. .. aj durna laikotarpis,ner kur su lyst pabut ramiai

Atsakyti

Laba ryta. Su rugsėjo 1-aja. Visom gražios šventės  :4u: 

Man sklerozė, ziuriu mano postas paskutinis nks neraso. Galvoju,kad visos užsiėmusi.  Tik db dėjo, kad nauja tema.  :D 

Miegojau pusę tinai vis su isbudimais ir mintimis dėl dukros.. gerkle skauda :oh: 

Lovoj guliu. Mamai net ne skambinu kažkoks gumulas gerklę jaučiu tik apsibliauciau. Diedas antrą d. Piktas,pakeltų tonų kalba jau sian ir aš aprekiau biski nusileisti turi ant žemės. .. aj durna laikotarpis,ner kur su lyst pabut ramiai

Atsakyti
Sveikos,

skaitau jus nuo pat pradžių, bet taip ir neišdrįsau išlįsti. Pradžioj galvojau kurti kitą niką, kad neatsektų pažįstami žmonės, bet pagalvojau, ai ax.gif Kas kartą skaitydama, bijau, kad neišeitumėte į FB ir aš liksiu be aktualių naujienų, pvz. nerasiu atsakymo, kad su manim viskas gerai, ir aptirpę pirštai praeis.. kai pagimdysiu.

Šiaip aš nelabai į jūsų temą, nes man terminas spalio 1 blush2.gif, bet spaliukės kažkokios tylios ar tai susikraustė į FB labai anksti.

Mane išmuša iš vėžių, kai pamatau, kad merginos ankščiau gimdo blink.gif ir tada pagalvoju ir aš galiu blink.gif žinau, kad visko ir visaip būna, bet aš kažkaip įtikėjus, kad man dar daug laiko ir tašės nekrautos.. tik kad jau išskalbta ir mintyse susidėliojus.

Aš nežinau, ar gražu įlįsti į temą paskutinį mėnesį, bet nesinori netekti bendrakeleivių ax.gif
Atsakyti

Sveikos!

Ačiū BigBang už temą, pagaliau rugsėjis! :)

Visoms prastai fiziškai ar emociškai besijaučiančioms po :4u:

Pas mus po intensyvios praėjusios savaitės, kai kas dieną keliaudavom į ligoninę, dabar labai ramus laikas. Tik kitą ketvirtadienį prisistatyti, jei iki tol niekas neprasidės. Tad jaučiasi tokia tyla prieš audrą :unsure: Vaikis kažką krapštinėjasi kaip įprastai, bet ženklų, kad ruoštųsi lauk, nepastebiu.

BigBang, sužinojai, jog gimdysi anksčiau?

Labas, Tra-lia-lia, kiek čia beliko, būtų buvę smagiau anksčiau prisijungti. Kitavertus, geriau vėliau negu niekad :mirksiukas: Ar pirmo veikelio laukiesi?

Atsakyti

Su rudeniu visas! 

Sulaukusiom musu menesio prasides sunkumai :D as vakar vakare nesugebejau uzmigt ilgai. Ryte pabudau anksti. Jauciuosi kaip dauzta... Ryte keliausi sisiuko i indeli - vyras isveze i poliklinika. Gerai, nereikejo paciai tik delto baladotis autiku :) tai pirmadieni bus atsakymas pas akusere.leke juda. Viskas grazu! Uzbaigiau megztini virbalais lelei. Dar meskina viena pabaigti ir galesiu gimdyti :D kaip juokaju vyrui... Asara nubraukiau kai mama parase kad dziaugiasi jog turiu auksines rankas ir maziuke pati puosiu - is jos sulaukti tokiu zodziu tolygu laimet aukso puoda. Ji yralabai santuri. Nerodo jausmu, negiria niekada. Bet matau kad jau kraustosi is proto del anuku. Gera!

Atsakyti