Įkraunama...
Įkraunama...

2017m. Rugsėjinukai. Tema Nr. 9

Na, mes jau po sventes :) viskas puikiai ;)

Dabar pietu pas anyta atejom, uosviai netoli mokyklos gyvena :) pavalgysim, tada namo vaziuosim.

Vyresnelei nuo siandien baseino treniruotes prasideda, tai popiet vaziuos, bet gal vyras nuves...

Tra-lia-lia - sveika prisijungus :4u:

Atsakyti

Labutis, su rugesjo 1-aja,  sekmingu metu !!! 

 

Bigbang , Aciu uz nauja temute  :4u:

 

Negaliu patiketi, kad jau Rugsejis -byrejimo menuo   :) Prasom labai neisardyti eiles tvarkos ir nepalikti  galiorkos ant ledo:D 

 

 

Mazutis darziuke buvo tik keleta valandu, dukriukas mieste su draugais, vakare valgysim tortuka tokia ta musu rugsejo 1-oji

 

Vakar nusinesiam tyrimus , pirmad pas gine , vakar buvau pas privacia gine, daugiau pokalbiui, pas mus gimdykloj nieko nereikia duoda, palatoje kaip nori , tiek sau, tiek lelytei...lyties nepakeitem  :wub: , poza gera, labai tikiuosi, kad nebeapsisuks...nors sake buna visokiu kuriozu...beje buvau pas akiu gyd, taip apziurejo, vaistu nebesileidau ...

 

Sveikos,

skaitau jus nuo pat pradžių, bet taip ir neišdrįsau išlįsti. Pradžioj galvojau kurti kitą niką, kad neatsektų pažįstami žmonės, bet pagalvojau, ai ax.gifKas kartą skaitydama, bijau, kad neišeitumėte į FB ir aš liksiu be aktualių naujienų, pvz. nerasiu atsakymo, kad su manim viskas gerai, ir aptirpę pirštai praeis.. kai pagimdysiu.

Šiaip aš nelabai į jūsų temą, nes man terminas spalio 1 blush2.gif, bet spaliukės kažkokios tylios ar tai susikraustė į FB labai anksti.

Mane išmuša iš vėžių, kai pamatau, kad merginos ankščiau gimdo blink.gifir tada pagalvoju ir aš galiu blink.gifžinau, kad visko ir visaip būna, bet aš kažkaip įtikėjus, kad man dar daug laiko ir tašės nekrautos.. tik kad jau išskalbta ir mintyse susidėliojus.

Aš nežinau, ar gražu įlįsti į temą paskutinį mėnesį, bet nesinori netekti bendrakeleivių ax.gif

Sveikute, atsiprasau , bet labai keista, kas priverte visa laika sleptis  ir paciam gale pasisakyti ?   

 

 

Atsakyti
QUOTE(uri @ 2017 09 01, 11:26)
</p><p></p><p>Labas, Tra-lia-lia, kiek čia beliko, būtų buvę smagiau anksčiau prisijungti. Kitavertus, geriau vėliau negu niekad mirksiukas.gif Ar pirmo veikelio laukiesi?
</p>


taip, pirmo. Tai visko blogo ir prisigalvoju.. pirmą ketvirtį, kad nustos vystytis, paskui bijojau, kad nebūtų nėščiųjų diabeto.. Dabar bijau, kad nesuprasiu, kada pradėsiu gimdyti ir reikės važiuoti į ligoninę biggrin.gif bet gal taip nematomai tas dalykas nepraeis.

QUOTE(Lūga @ 2017 09 01, 15:49)
<p>Sveikute, atsiprasau , bet labai keista, kas priverte visa laika sleptis  ir paciam gale pasisakyti ?   </p>

Baisu, kad visos pasigimdysit, išsikelsit į FB ir liksiu sau viena unsure.gif naiviai tikiuosi, kad spėsiu susibendrauti.. nors jūs kaip supratau fotkes keliate, o aš nelabai mėgstu fotkinti/fotkintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tra-lia-lia: 01 rugsėjo 2017 - 15:30

Sveikos! Aciu BigBang uz tema, jau siai baigiantis visos supuosim leliukus  :wub: 

Mes siandien nuo pat ryto vaziavom menesio proga pas gydytojus, tai gerai kad vyras kartu buvo, nes tik maze i asaras ir as is paskos  :unsure:  :D suskydus visiskai.. Paskui papusryciavom centre, sedejau lauke ir akiu negalejau atitraukti kiek maziuku zmogeliuku su didesnem uz save gelem zygiuoja  :D  :wub: 

Atsakyti

Sveikos! Aciu BigBang uz tema, jau siai baigiantis visos supuosim leliukus  :wub:

Mes siandien nuo pat ryto vaziavom menesio proga pas gydytojus, tai gerai kad vyras kartu buvo, nes tik maze i asaras ir as is paskos  :unsure:  :D suskydus visiskai.. Paskui papusryciavom centre, sedejau lauke ir akiu negalejau atitraukti kiek maziuku zmogeliuku su didesnem uz save gelem zygiuoja  :D  :wub:

Isivaizduok, po 7metu, kurie prabegs greitai, tavoji taip zygiuos! Tada galesi tikrai graudintis ​ :wub: 

Atsakyti
Šiaip kažkaip neišskaičiau, kad kažkuriai skaudėtų klyną (net nežinau ką ten tiksliai įvardinti). Dažniausiai užeina daugiau pavaikščiojus. Skauda stojant ar tai lovoj atsigulus ir bandant verstis. Bandžiau ginei praito vizito metu sakyti, tai patarė tik įsigyti diržą unsure.gif O daug nešiojančių diržą? Nes aš pradžioj nepirkau, nes nemačiau poreikio, o dabar kažkaip dėl mėnesio gal irgi be ryšio. Ypač kai ne kasdien man taip skauda.. Ar kažkuriai dar taip yra? Vienai pažįstamai pasakiau, tai išvis išgązdino, kad gal jau ten veriasi kaklelis ir greitai pagimdysiu blink.gif blink.gif

Šiandien aš irgi sudalyvavau rugsėjo 1 šventėj biggrin.gif nes mokykla po langais, tai išklausiau kalbos. Tai bjauroka pasirodė, kad tokią gražią dieną kalbėjo apie pinigus (planuojamas mokyklos remontas) unsure.gif bet turbūt tokia realybė mokykloj, reikia pinigų..
Atsakyti

Šiaip kažkaip neišskaičiau, kad kažkuriai skaudėtų klyną (net nežinau ką ten tiksliai įvardinti). Dažniausiai užeina daugiau pavaikščiojus. Skauda stojant ar tai lovoj atsigulus ir bandant verstis. Bandžiau ginei praito vizito metu sakyti, tai patarė tik įsigyti diržą unsure.gifO daug nešiojančių diržą? Nes aš pradžioj nepirkau, nes nemačiau poreikio, o dabar kažkaip dėl mėnesio gal irgi be ryšio. Ypač kai ne kasdien man taip skauda.. Ar kažkuriai dar taip yra? Vienai pažįstamai pasakiau, tai išvis išgązdino, kad gal jau ten veriasi kaklelis ir greitai pagimdysiu blink.gifblink.gif

Šiandien aš irgi sudalyvavau rugsėjo 1 šventėj biggrin.gifnes mokykla po langais, tai išklausiau kalbos. Tai bjauroka pasirodė, kad tokią gražią dieną kalbėjo apie pinigus (planuojamas mokyklos remontas) unsure.gifbet turbūt tokia realybė mokykloj, reikia pinigų..

Sveika prisijungus  :4u:  Man tai irgi visokios baimės būdavo, nes pirmas vaikelis ir dar po pagalbinio apvaisinimo :) Dabar laukiu kitos savaitės labai ir tikiuos anksčiau nepagimdyti, kad nereiktų greit lėkti ir stresuoti :D O jau kai paguldys, tai tada nors ir tą pačią dieną galėčiau gimdyt :D 

Man irgi buvo, kad klyną skaudėjo, bet čia prieš kūrį laiką, skaudėjo apie 3 ar 4 savaites, dabar retai kada pajaučiu tokį skausmą. Kiek pamenu tai rašė, kad plečiasi dubens kaulai - ruošiasi gimdymui. Kai 35sav ėmė tyrimui mėginį, tai nesakė, kad būtų kažkas prasivėrę. 

Atsakyti

Rimkka, :4u:  Pamačiau šitą foto ir iškart priminė tavo situaciją :D Pateiksiu tik nuorodą, nes nemoku sumažint dydžio :D

https://scontent.fvn...078&oe=5A14ECC4

Atsakyti

Rimkka, :4u:  Pamačiau šitą foto ir iškart priminė tavo situaciją :D Pateiksiu tik nuorodą, nes nemoku sumažint dydžio :D

https://scontent.fvn...078&oe=5A14ECC4

Gerulis!

Atsakyti
Sveikos! Tra-lia-lia sveika prisijungus! 4u.gif Na mes siandiena irgi mokykloj pasitikom, tik sakiau vaikui turejo but nejauku su mumis su vyru eit, viena stora, kitas slubas unsure.gif Vyrui visa nakti kelias skaudejo ir tino, tai po sventes ne svest ejom, o i polikninika vaziavom verysad.gif Turim sanariu uzdegima verysad.gif O mane klasej labai nustebino. Mokytoja per pirma pamokele pasikviete mane ir iteike dovanele nuo visos klases leliukui wub.gif Keiciau spalva ir vel keliskart, nesitikejau tikrai tokio demesio, bet kartu ir taip silta ir malonu pasidare... wub.gif Zodziu svente kreivoka tokia isejo, na bet yra kaip yra, nieko nepadarysi jau


BigBang, aciu dideliausias uz nauja temute! Si bus pilna leliuku. wub.gif soske.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Karmen*: 01 rugsėjo 2017 - 18:29

Nu po sios dienos ir vel vos kojas velku... 

Vyras nuveze vyresnele i baseina, o po jo vaziavom dar visi i Sostines dienas. Truputi pasivaiksciojom, vaikai papramogavo, sukirtau mikziniska kebaba :D jau taip jo uzsimaniau :ax: po to dar ledu... 

Taip po truputi, nejuciom, ir gavosi 5km nupedinti siandien... bet jau nelengva tiek vaiksciot, iki masinos sliauziau su pailsejimais...

Ryt niekur neskubesim, pamiegosim, pusryciams blynu issikepsim... popiet musu bendrija daro svente vaikams rugsejo 1d proga. Bus isnuomoti pripuciami batutai, katik irenge ir zaidimu aikstele nauja vaikams... tai nueisim pasidairyti :)

Atsakyti

BigBang, sužinojai, jog gimdysi anksčiau?

Taip, pimadieni numatytas skatinimas man  :4u: 

Šiaip kažkaip neišskaičiau, kad kažkuriai skaudėtų klyną (net nežinau ką ten tiksliai įvardinti). Dažniausiai užeina daugiau pavaikščiojus. Skauda stojant ar tai lovoj atsigulus ir bandant verstis. Bandžiau ginei praito vizito metu sakyti, tai patarė tik įsigyti diržą unsure.gifO daug nešiojančių diržą? Nes aš pradžioj nepirkau, nes nemačiau poreikio, o dabar kažkaip dėl mėnesio gal irgi be ryšio. Ypač kai ne kasdien man taip skauda.. Ar kažkuriai dar taip yra? Vienai pažįstamai pasakiau, tai išvis išgązdino, kad gal jau ten veriasi kaklelis ir greitai pagimdysiu blink.gifblink.gif

Šiandien aš irgi sudalyvavau rugsėjo 1 šventėj biggrin.gifnes mokykla po langais, tai išklausiau kalbos. Tai bjauroka pasirodė, kad tokią gražią dieną kalbėjo apie pinigus (planuojamas mokyklos remontas) unsure.gifbet turbūt tokia realybė mokykloj, reikia pinigų..

Sveika prisijungus :) As tikiuosi i fb neiskeliausim, tai manau gali jungtis ir cia bendraut su mumis  :4u: I fb tikrai be foto neileidziam, plius kai kurios cia ilgai lauke prisijungimo, tai tikrai nepasakysiu kad ten tave pridesim greitu metu  :4u: O kodel nejai su spalinukem i fb? :4u:​ 

Atsakyti