Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Ketiname susituokti, bet neaišku, kaip tą pranešti tėvams, tiek jo, tiek maniesiems. Norėtųsi, kad pasidalintumėte savo patirtimi. Kaip viskas turėtų atrodyti?
Atsakyti
maniskiams tai nereikejo nieko pranesinet laugh.gif O ka cia pranest? Na gal cia del to, kad mes labai artimi su tevais, bet mano mama tai jau seniausiai pajuto, kad mes planuojam, taigi jaucias is to apie ka kalbi, kazkada mano broliui pati girdejau, kai virtuvej sake, jau sese turbut teket susiruose laugh.gif
zinojo is anksto net kuria diena pareiskimus nesem, tad jokiu ten pranesinejimu pas mus nebuvo, jau seniausiai snekejom, kad vyras atskrenda tada ir tada, eisim pareiskimus parasyt
na gal ir kvailai cia skamba, bet man tai pranesinejimai ir padekos per vestuves durnai skamba, kiekvienam savo wink.gif
Atsakyti
Kai mes pranesdinejom su vyru ta naujiena, pamenu, labai nusivyliau... nes jo tevai is kart predejo rupintis: kur kelsim vestuves, kokia mesa pirkti ir pan.smile.gif O as norejau tiesiog apkabinimo ir pasveikinimo su tuo sprendimu. Siaip mano vyro tevai buvo (su tuo jau issiskyriau:) labai saunus thumbup.gif

mano mama tai norejo mane iskisti kuo greiciau, tai apsidziauge:)

O tetis tare: tai jau neturesiu dukters... Turi jis mane, baisiai ji myliu heart.gif

O kai antrakart tekejau, tai tiesiog pakvietem i vestuves, nes pilve leliukas jau buvo:) Ir pasakem iskart abieju tevams ne 1, o 2 naujienas, kurios juos baisiai pradziugino.
Gal jau nesitikejo, kad ju nuolat kelaiujantys ir dirbantys vaikuciai "susitvarkys asmenini gyvenima"

o kame problemos? Jauciat, kad kuris nors ne prie sirdies kito tevams...?
Atsakyti
Kodėl gi ne prie širdies? Draugaujam mes jau 6 metus ir tų pakalbejimų apie vestuves visada būdavo, bet taip ir likdavo kalbomis. O dabar norisi viskam duoti oficialų startą. Tipo: "teveliai, išteku". Tačiau nors ir esame labai artimi, nesinori to padaryti plaunant indus arba valgant blynus. Norisi padaryti sau ir jiems šventę. smile.gif
Atsakyti
jo, viskas priklauso nuo tevu, kaip jiems ta naujiena pateikti smile.gif jei zinai, kad tevai apsidziaugs, tai gali pateikti bet kaip wink.gif betgi kokioj juoko formoj: "girdejot naujiena? jusu dukra zenyjasi smile.gif" arba tiesiog, ateiti abiems kartu ir sakyti, kad nusprendete susituokti, nes vienas be kito negalite isbuti ne minutes, kad mylite ir mylesite vienas kita iki grabo lentos smile.gif
bet aisku, buna ivairiu tevu...ivairiu mamu, ivairiu anytu....jei zinai, kad neapsidziaugs, tai aisku, volioji ta sakini ir galvoji, kaip cia geriau pasakyt...manau, reta tokiu suzadetiniu mameliu, kurios apsidziaugia, kad ju sunus vesti sumane...joms vis atrodo, nuskriaus suneli, atims is mameles... sad.gif o mamos kazkodel visada apsidziaugia atiduodamos dukra wink.gif)) atsikratydamos smile.gif ir nusiramindamos, kad neliks senmerge wink.gif nors jei zentas nepatinka... g.gif
zodziu, spresti tau, nes tu geriausiai zinai, kaip tevai reaguos ir kaip jiems tai pateikti smile.gif
as tai kadangi su savo mama esu geriausios drauges ir jai labai patinka mano isrinktasis wink.gif tai kai padavem pareiskimus paskambinau ir sakau: rugsejo 18 nieko neplanuok wink.gif))) tai va smile.gif)))
nu o jo mamele tai neliko suzaveta....taip ir liko sedet sustingusiu "veideliu"... sad.gif paskui jau perlipo per save ir tipo puole sveikint ir linket laimes ir santarves...bet reik suprast (is pirmines reakcijos) kad ne baisiai jai ta mintis patiko... o kas man? tongue.gif pradziai del to labai pergyvenau, bet dabar nusprendziau, kad man su ja gyvent nereiks... tongue.gif jei ji manes nepriims, as galiu su ja aplamai nesimatyti wink.gif
tai tiek smile.gif
Atsakyti
PASIKVIESKITE TEVUS I RESTORANA IR PRANESKITE, GALU GALE BUSIMAS VYRAS GALI TETRALISKAI PAPRASYTI TAVO RANKOS PAS TAVE IR PAS TAVO TEVUS..... thumbup.gif JUK TOKIAI DIENAI GALIMA DAUG KA SUGALVOTI... thumbup.gif

O MES TEVAMS PRANESEM PRIES DVISAVAITES IKI VESTUVIU, O JO TEVAMS SAVAITE IKI VESTUVIU, TADA IR SUSIPAZINAU SU JO TEVAIS... thumbup.gif
Atsakyti
Nunesem pareiskimus birzelio gale, o vestuves rugpjucio gale... wink.gif Tai pirmiausia pasakem jo tevam - kazkodel jiems buvo lengviau pasakyt. Jie apsidziauge, apkabino, sampano isgerem. paskui mano tevam, bet kaupemes gal keles dienas... atvarom ir abu, nu tu sakyk, tu sakyk... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dabar jau juokas ima, bet kazkodel man tada buvo labai nedrasu saviem pasakyt... wink.gif bet kazkaip isdrisom, pasakem ,pavakarieniavom. Prieme labai gerai. Tete net dziaugsmo asara isspaude... juk as jo mylimiausia... smile.gif Paskui supazindinom abieju tevus ir organizavom... spejom viska per tuos du men wink.gif
Atsakyti
Na jusu situacija labai dekinga - ilgai draugaujate, apie vestuves ne karta kalbeta ir jokios cia paslapties nera (tevams). Svarbiausia yra tavo tevai - nutaikykite proga, kai abu tevai tikrai bus namie, pvz. ramiai ziures telika, o ne tvarkysis ar pan., atvaziuokite abu ir tavasisi tegu pasipersa. O uosviams zinia, kad tuokiates, galite tiesiog pranesti. Aisku geriau irgi kartu nuvyke. Su sampanu. Abiem atvejais.
Mes butent taip ir dareme. Sestadieni abu su draugu nuvaziavome i juvelyrine parduotuve, as issirinkau zieda. Paskui vaziavome pas mano tevus. Tete sukosi virtuveje, o mes iejome ir si bei ta trumpai pakalbejome. Tada draugas ir sako - na buta jau nusipirkome, dabar belieka vestuves. Todel noriu paprasyti Jusu dukters rankos. Zodziu, tai labai individualu, bet mintis tokia.
Paprasta ar ne?
Atsakyti
QUOTE (Alvyda @ 2004 08 27, 10:54)
Draugaujam mes jau 6 metus ir tų pakalbejimų apie vestuves visada būdavo, bet taip ir likdavo kalbomis. O dabar norisi viskam duoti oficialų startą. Tipo: "teveliai, išteku". Tačiau nors ir esame labai artimi, nesinori to padaryti plaunant indus arba valgant blynus. Norisi padaryti sau ir jiems šventę. smile.gif

Norite sventes?
Paruoskite vakariene ir pasikvieskite abieju tevelius. Atsaldykite sampana laugh.gif . Toliau pasakoti turbut nebereikia.....
Atsakyti
Visai pamirsau pasakyti! gi maniskis nusigrudo pas mano mama, kai as buvau kine su drauge ir paprase mano rankos! mama taip ir liko sedet su atvepusiu zandikauliu wink.gif tai mama man paskambino vidury filmo ir sako: "zinai kas buvoooooo!" thumbup.gif sako, tik tu nesakyk, kad as tau skambinau wink.gif nu as gryztu namo, ir tiek dreba viskas, galvoju dabar jau manes prasys, kad uz jo tekeciau wink.gif bet ne, sedi jis sau lyg niekur nieko TV ziuri blink.gif tai zodziu, jis man pasipirso tik praejus kokiam pusantro menesio po to rankos prasymo doh.gif as tiek nervavausi! vis laukiau-kada gi? wink.gif o jis kvailiukas susigalvojo butent tokia ir tokai data ir kantriai lauke doh.gif ot kur fainuolis wub.gif
tai vat teip va clap_1.gif
Atsakyti
Mano tevams tai mes irgi labai kaupemes (net visa siena biggrin.gif ) pries pranesdami. Tada nupirkome sampano, saldainiu, vynuogiu ir puokste geliu mano mamai. Na ir paslapciom islinkome i mano namus, kad niekas nepamatytu geliu ir tada pakvietem abu tevus i kambary, tipo ateikit ka pasakysim wink.gif Tetis is kart krizenti pradejo, tarsi kazka nujausdamas biggrin.gif Na ir mano busimasis labai graziai padekojo mano tevams, kad mane tokia saunia uzaugino tongue.gif ir paprase mano rankos wub.gif Tada prasidejo sveikinimai ir sampano gerimai-buvo tikrai saunu.
Su jo tevais buvo kazkaip paprasciau, kai pranesem, tai jo mama net atsiduso ir taip juokais pasake: "na ir aciu Dievui, o tai galvojau kiek cia dar namie busi..." clap.gif Tai va taip buvo wink.gif
Atsakyti
mano vyro tevai tai is anksto zinojo kad dokumentus nesime, nes reikejo jo gimimo liudijimo, tai klause kam tai ir pasakem. O mano tevam pasakem po savaites, tiesiog tada kai jau sumokejom pinigelius i banka ir zinojom tikslia data ir laika. O buvo taip: nusipirkom sampano, saldainiu, iejom i kambari kur tevai telika ziurejo ir sakau; atspekit ka mes siandien padarem? Mama: tai langus plastikinius uzsisaket? laugh.gif Sakau: ne, tik dokumentus nunesem nes rugseji tuoktis galvojam. Tai mama nes atsisedo laugh.gif laugh.gif laugh.gif Puole sveikint, gerem sampana ir ji vis kartojo: Tu matai, vaikai zenysis thumbup.gif
Atsakyti