Įkraunama...
Įkraunama...

Vardas=miestas, vietovė, upės pavadinimas ir pan.

Ši temelė man kilo iš to,kaip buvo sureaguota į vieną varduką, primenantį miesto pavadinimą mirksiukas.gif
taigi,ką šiaip manote apie tokius vardus,kurie reiškia būtent kazkokios vietovės ar vandens telkinio pavadinimą? Pvz., Rusnė, Vilnius, Nemunas ir pan bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2006 08 01, 11:53)
Ši temelė man kilo iš to,kaip buvo sureaguota į vieną varduką, primenantį miesto pavadinimą  mirksiukas.gif
taigi,ką šiaip manote apie tokius vardus,kurie reiškia būtent kazkokios vietovės ar vandens telkinio pavadinimą? Pvz., Rusnė, Vilnius, Nemunas ir pan  bigsmile.gif


Man Rusnė yra gražus, bet va pvz Vilnius jau kažkaip netinka. Labai patinka vardas Ūla, jei turėsiu mergytę, duosiu tokį.

Žinau gydytoją vardu Nemunas.
Atsakyti
Jei gražus miesto pavadinimas kodėl gi ne, bet tokio dar negirdėjau biggrin.gif

Užsieny tai žiūriu visai populiaru:

Paris
Bruklinas
Milan
Atsakyti
Naujųjų lietuviškų vardų kategorija - vardai - miestų&co pavadinimai biggrin.gif
Man tai ok, tik vieni įprastesni, kiti - mažiau įprasti, yra ir šiokios tokios tradicijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 01 rugpjūčio 2006 - 11:54
Nu pvz. Neringa ir Nida mano ausiai iprasti vardai... Juolab kad ir vietoves pavadinimas Neringa pasak legendos kilo is vardo.. va idomumo delei paziurejau vardas Nida atvirksciai kilo is vietoves... net nezinau... Rusne irgi grazu.. o kiprai, Milanos jau visai schmoll.gif schmoll.gif .... net ne lietuviski vietovardziai....... Vilnius, Nemunas ir pan... kvailokai skamba..
Atsakyti
Man miestai negražu cool.gif
O keisčiausias vardas - Upė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 08 01, 15:23)
Man miestai negražu  cool.gif
O keisčiausias vardas - Upė  unsure.gif


visiskai pritariu, zmogus yra zmogus o ne vietove ar dar kazkas, juk is tokiu vardu vaikystej saipysis bendraamziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 08 01, 15:41)
visiskai pritariu, zmogus yra zmogus o ne vietove ar dar kazkas, juk is tokiu vardu vaikystej saipysis bendraamziai 4u.gif


nu nemanau,kad iš Neringų šaipomasi...arba iš Rusnių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2006 08 01, 15:56)
nu nemanau,kad iš Neringų šaipomasi...arba iš Rusnių  g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
jei ir šaipomasi, tikrai ne dėl vardų mirksiukas.gif
ok, dar galime prisipažinti, kokių žmonių-vietovardžių pažįstame. Aš pažįstu:
Neringa - įvairaus amžiaus;
Rusnė - 1 didelė, 1 maža;
Kaunas - mažas berniukas, gyvena JAV;
Alanta - trečius einanti mergaitė;
Nemunas - suaugęs vyras.
Atsakyti
Neringa, Nida, Rusnė tai taip, iš tokių nesišaipoma, bet pvz Kaunas, Vilnius(toki vardyne maciau), Upė tai jau tikrai ne ax.gif na bet cia jusu reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 08 01, 16:11)
Neringa, Nida, Rusnė tai taip, iš tokių nesišaipoma, bet pvz Kaunas, Vilnius(toki vardyne maciau), Upė tai jau tikrai ne ax.gif na bet cia jusu reikalas 4u.gif


būtent - prie Neringų, Nidų, Ūlų, Rusnių mūsų ausis jau pratusi, musm tai netgi įprasti vardai. O štai koks Kaunas, Vilnius... Gerai, kad dar kokio Balbieriškio neįkiša doh.gif
Atsakyti
Mano pacios vardas miesto pavadinimas,bet dar niekas nesisaipe tongue.gif .Manau kad cia pripratimo reikalas,uzeis koks bumas berniukams deti varda Kaunas ir taps tokiu pat iprastu vardu lotuliukas.gif
Atsakyti