Įkraunama...
Įkraunama...

Nestumas ir darbas namuose

Sveikos,

noreciau patarimu, darbe ziaurus stresas, koleges intrigantes: nemiegu, prastai valgau, vel vemiu, krenta svoris, viduriuoju. Esu 14sav nescia.

Dirbti savo darba galeciau ir namuose, jei turiu ginekologes rekomendacija del darbo is namu, ar darbdavys suteiktu man tokias salygas? Gal kuri turit patirties?

biuliotenio imt nenoriu, nes realiai as dirbt galiu, tik ne tam intriganciu ofise.

Atsakyti
ziurint koks tas jusu darbas. Jei esat kokia pvz. buhaltere, tai manau, kad sefas tikrai sutiktu.
Atsakyti

Jeigu Jums namie geriau, tai bandykit gauti galimybę bent didžiąją dalį darbo atlikti namie. Pavyzdžiui, ateiti tik vieną dieną ar dalį dienos, o kitą laiką dirbti namie. Jei darbe svarbu rezultatai, tai tikrai galima juos pasiekti ir namie. Įdomu aišku kokios tos intrigos ir ar tikrai nėra galimybės jų išvengti?

Tikrai žiūrėkite kaip pati jaučiatės. Dabartinis mano darbas nuotolinio darbo galimybės nesuteikia, visad reikia būti vietoje, bet kolegos nuostabūs tad dažnai ir po darbo pasilieku ir anksčiau ateinu. Ankstesniame darbe tokios geros atmosferos nebūdavo, tad kai prasčiau pasijausdavau tikrai naudodavausi galimybe padirbėti iš namų. 

Atsakyti

Tikrai jeigu galite dirkite namie, dėl savės ir  :nestuke  sveikatelės. Jeigu tikros intrigantės darbe, tai apskirtai tragedija  :hmm: 

Atsakyti

Kiekviena dirbdama moteriskame kolektyve galvoja, kad dirba gyvatine  :D​ 

Atsakyti
Sveikos, Mielosios  :4u:
Kviečiu prisidėti ir užpildyti šią trumputę apklausą apie burnos higieną nėštumo metu!  :wub:
Apibendrinti rezultatai bus skelbiami liepos mėnesio Mamyčių žurnale  :nestuke
Atsakyti