Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau pasveikinkit! :)

Labas, supermamos! smile.gif

Turiu tokį prašymą - už poros mėnesio mano artimo žmogaus gimtadienis smile.gif Turiu idėją jam parodyti, jog visas pasaulis džiaugiasi, kad jis yra. Labai norėčiau Jūsų paprašyti (kas galit ir norit prisidėti prie idėjos) atsiųsti man nuotraukėles su linkėjimais iš įvairių vietų. Labai miela ir Lietuvos visi kampeliai, miestai, kaimai, didmiesčiai, taip pat ir užsienio. Norėčiau, kad fone matytųsi kokia nors to krašto ypatybė (kalnai, upeliai, ežerai, žydra jūra, palmės, liūtis, balos, botai, arbata, bažnyčios - nesvarbu smile.gif ) Nuotraukos pavyzdį prisegu. Tiesa, jei koks mažiau žinomas Lietuvos ar užsienio kampelis, tai galit prirašyti popierėlyje valstybę ar rajoną (jei LT) smile.gif

Kas dar?
Vardas - Mindaugas.
Mėgsta gamtą, kalnus, myli jūrą, gyvūnus, ypač šunis.
Yra tikintis, tai drąsiai (kam priimtina) galit rašyti, pvz., „meldžiuosi už Tave gimtadienio proga", fone gali matytis kažkas susijusio su bažnyčia ar parašyti galit, kokia tai bažnyčia. smile.gif

Selfių galit nesidaryti biggrin.gif Ai, tekstas? Įvairus smile.gif Linkėjimai gimtadienio proga, sveikinu g. proga, siunčiu sveikinimus, meldžiuosi už Tave, dėkoju Dievui už Tave, linkiu laimės/meilės/sėkmės/džiaugsmo.. Nu fantazijai rėmų neuždėsim smile.gif Svarbu, kad būtų prirašyta vietovė ir fone matytųsi kas nors gražaus smile.gif

Iš viso to bus padarytas sveikinimo filmukas. Grojant kokiai nors melodijai (dar neišrinkau), keisis nuotraukos su sveikinimais smile.gif

Siųsti į el.paštą bedragare@yahoo.com smile.gif Ir galit, kas galit, FB pasidalint. Aš negaliu, nes tas žmogus pamatys smile.gif Ir praktiškai visos didesnės skelbimų grupės yra viešos, tai vis tiek jis matys, jei parašysiu smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labai laukiamos nuotraukos, darytos realiu laiku, su Jūsų pirštukais ;)

Atsakyti