Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko prireikė apsiprasti su mašina?

Cia idomi nuomone tu kurios moka vairuoti ir nebijo biggrin.gif
tai kiek gi laiko jums prireike kol ismokote normaliai vaziuoti su masina? kol pradejot jaust tuos visus ten masinos gabaritus ir pan. ..... ax.gif
Atsakyti

Aš išsilaikius teises gražiai padėjau jas į šoną, ir prie mašinos vairo sėsdavau labai jau retom progom. Bet vėliau pradėjau dirbti, ir teko į darbą važinėt su mašina.ir po keletos mėnesių jau nebegalėjau įsivaizduot kitaip savo kasdienybės, nes dabar jaučiu nebe baimę, o malonumą važiuojant smile.gif
Atsakyti
atsimokinus 5 savaites egzus islaikiau is pirmo karto o apsiprasti su masina jau mokejau kai su instruktoriumi vazinejau ir jis mane ismokino jausti masinos gabaritus ir dabar nesvarbu koks auto didelis ar mazas as juos jauciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir po puses metu galejau daug maz pasakyti kas mano auto negerai kas ten traska ir panasiai
Atsakyti
kadangi nesu labai patytusi vairuotoja , vairuoju tik 5m bet be automobilio jau ir neįsivaizduoju gyvenimo . smile.gif Aš iš pradžių važinėdavau su savo vyriškiu po truputi , tai į sodą , tai pas draugus į kaimą , paskui išvažiavau ir po miestą pasisukinėti . Tik va su tuo automobilio pastatymu ir išvažiavimu tai būdavo problemos , nu atbula niekaip . Bet dabar jokių problemų . Praktika atsiranda po truputi važinėjant. 4u.gif
Atsakyti
Niu, man tai buvo problemų su vairavimu. Teises išsilaikiau prieš 7 metus, tačiau labai ilgai auto neturėjau, ir tai ką išmokau jau buvau užmiršus. Kai nusipirkau mašiniuką, tai ilgą laiką nevažinėjau mieste, nes bijojau blush2.gif Dabar dar kartais būna nejauku važiuoti į nepažystamas vietas blush2.gif Bet visvien važiuoju, nes vairuoti man labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man dviejų mėnesių prireikė,kad įvaldyčiau mašiną,dabar prie naujos mašinos vairo atsisėdusi per dieną prie jos priprantu,o patį valdymą (kalbu apie sankabos ir stabžių jautrumą) galima per valandą kokią perprast.
Atsakyti
Niu aš tai nžn išmokau vairuoti 18m...vairuodavau visų vaikinų mašiniukus, tada laikiau teises tai ir su instruktorium turėjau visas pamokas ax.gif Tada buvo ilga pertrauka...ir 24m įsigyjau savo mašiniuką...Konkrečiai pripratau prie šitos mašinos per mėnesį...gal net kokias tris savaites...aišku buvo visko blush2.gif Ir šoną pabraižiau į vartus (atbulai išsisukinėt reikėjo) ir veidrodėlį sudaužiau blush2.gif lotuliukas.gif O po to kaip sviestu patepta tfu tfu ftu rolleyes.gif Dabar jaučiu viską thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 05 rugpjūčio 2006 - 17:51
QUOTE(raimuce @ 2006 08 02, 23:01)
atsimokinus 5 savaites egzus islaikiau is pirmo karto o apsiprasti su masina jau mokejau kai su instruktoriumi vazinejau ir jis mane ismokino jausti masinos gabaritus ir dabar nesvarbu koks auto didelis ar mazas as juos jauciu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir po puses metu galejau daug maz pasakyti kas mano auto negerai kas ten traska ir panasiai


gal cia as ne i tema, bet gal galetum pasidalint ta paslaptim kaip perprasti tuos gabaritus? nes man nesiseka, nes automobilis apvalus, nieko nesimato bijau.gif
Atsakyti
Su masina reikia nuolat vazineti tada ir prisipratini ja smile.gif
as islaikiusi tesen nevazinejau gerus pusantru metu tai po to kai sedau uz vairo kinkos drebejo trupuciuka, bet pavazinejau pavazinejau ir po kokiomenesio jau jokiu parkiu smile.gif na aisku ir dabar yra toks nemalonus dalykas kur pastatyti ta masina mieste arba visi tie kelio darbai g.gif tada ne kas yra vazineti, bet seip kiekvienam dalykui reikia praktikos ko jos daugiau tuo jautiesi geriau biggrin.gif
Atsakyti
klausimas idomiai suformuluotas - ka norejai suzinoti: ar per kiek laiko pradedama normaliai vairuoti, ar per kiek laiko gali priprasti prie masinos.
Negaliu pasakyti, kad jau gerai vairuoju - dar kliuna manevravimas, ypac atbulomis ( turiu su kuo palyginti).
O prie kitos masinos priprantu per kelias valandas ir po to jau daug maz atsimenu tos masinos imantrumus.
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2006 08 06, 00:02)
gal cia as ne i tema, bet gal galetum pasidalint ta paslaptim kaip perprasti tuos gabaritus? nes man nesiseka, nes automobilis apvalus, nieko nesimato  bijau.gif

Jei nesimato, gali sedyne auksciau pakelti, galu gale kakla istempti. Na, bet is savo 10metu vairavimo stazo galiu patarti tik tiek, jei jauti, kad neisuksi islipk ir pasiziurek koks atstumas nuo kliuties, cia parkuojant masina, lenkiant zinoma, kad neislipsi ir nepaziuresi mirksiukas.gif Pvz. priparkuoji masina islipusi visuomet gali apziureti, kaip geriau galejai priparkuoti ir t.t. Tiesa jei bijai apvalumu, sukant daryk didesni isukimo lanka bus lengviau ir tuomet matysi geriau kliutis is sonu.
Atsakyti
Na, kadangi yra pateikti du skirtingi klausimai, tai atsakysiu i abudu.
Kai tik issilaikiau teises ir pradejau vazineti kas diena viena, tai baime dingo po kokio menesio. Po metu kasdieninio vazinejimo (ne tik savam mieste, bet ir po svetimus) galejau pasakyti, kad gal jau valdau masina, bet tada aisku atsirado kita problema, sumazejo saugumo jausmas. Pasijauti TOOOOKS vairuotojas... tongue.gif Bet kai patapau nescia, viskas grizo i savo vietas.
O del masinu, tai yra ivairiai. Priklauso nuo masinos modelio. Esu turejus pora masinu, i kurias isedus is karto pajauciau visus gabaritus. Tik reikedavo issiaiskinti visus mygtukus, rankeneles ir panasiai. Dabartine is tokiu. Ir esu turejus pora masinu, prie kuriu ilgai reikejo pratintis.
Atsakyti