Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(katee @ 2018 06 20, 21:07)
O kam sakyti ruske, jei galima pasakyti ruse? Slykstu skaityti. Lyg nei vokieciai, nei patys turkai ar lietuviai taip nedaro. Nejuokinkit.


Pritariu. Kažkokia nesveika reakcija į rusus. Pernai gyvenom viešbutyje kur praktiškai vieni rusai, nei jie ten prisigėrė, nei rėkavo, nei nemandagūs buvo, neturėjau prie ko prikibti, eiliniai poilsiautojai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2018 06 22, 10:18)
A, tai cia jau ne man adresuokit, nes ne as apie tai rasiau😎

Ka isvartau? Paskaitykit mano zinutes pirmas. Aiskiai parasiau, kad kai uzima gulta nuo 5-6ryto, tai kas kita. O man uzkliuvo jusu aprasyta situacija. Kai pati naglai paemet is moters, besimaudancios juroje su vaiku, du gultus. Dar uzkliuvo vadinimas rusu tautybes zmones "ruskem" . Ir jog teigiat, kad tik rusai uzima gultus. Net temoje isaiskejo, kad ir patys lietuviai nevengia to.

Bet jūs sakėt kad sąrašą galėtumėt tęsti ir tęsti.
Jei grįšim prie tos motes, tai ji prie jūros už 50 m irgi 3 gultus turėjo užsiėmus, vieno gulto, kol vaikas baseine pasiturkš turėtų pakakti. Labai greitai ji susirinko savo šmutkes ir atgal prie jūros nuėjo atlaisvindama ir trečią gultą biggrin.gif . Dar pakartosiu klausimą: Kam tada lentutės su prašymais neužsiiminėti gultų ir pirmoj eilėj rusų kalba?
Aš tik pasakiau savo patirtį. Daugiau niekad tokių nesąmonių nemačiau, nes rinkdavausi ir iki šiol renkuosi viešbučius kur mažai rusų poilsiaujančių. Galbūt tai tik mano patirtis, bet ji tokia. Taip, ir lietuvių daug tokių, gi irgai buvom nemažą laiko tarpą "didžiojo brolio" užgrobti, perimėm mentalitetą...
Viskas, temą baigiau, per toli išsirutuliojo...
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 06 22, 20:59)
Taip, ir lietuvių daug tokių, gi irgai buvom nemažą laiko tarpą "didžiojo brolio" užgrobti, perimėm mentalitetą...


Ne, nu tai zinoma, rusai kalti, kad lietuviai gultus nuo ryto uzima🤣Gerai cia suskelet. Laukiau tokio posto is jusu😄 Vienzo, ne mes kalti, aplinka kalta😂
Beje, galejome ir vokieciais buti tada uzgrobti. Du variantai tebuvo. Tada bezdetumem lifte dabar ir apsiveme voliotumemes prie baseino😎 Irgi ne kazka.
Viskas aisku, ner cia ka ir bediskutuoti su Jumis. Jau ir prie juros gultus ta moteris uzeme...Viska jus matot. Toli matot😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 birželio 2018 - 19:53
QUOTE(Basakojė @ 2018 06 22, 17:18)
apie tai ir aš buvau pamiršus paklaust. Ačiū.

Kambary kistukas i rozete super!!! 👌
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2018 06 22, 15:32)
Tašes neduoda,nebent laimi.
Sampunas,duso zele,kondicionieriu,dantu sepetelis,dantu pasta,makiažui nusivalyti vatos padeliai,ausu krapštukai
Hamamas 100€
Viešbutis nerealus. Gryžom prieš 2sav.
Papildyta:

Jokiu uzsiemimu nereikia.pilna gultu. Apskritai ten viskas mums tobula buvo,rusu buvo tiek pat kiek vokieciu,bet visi draugiski ir malonus. Niekas niekur nesistumde,jokiu eiliu nebuvo. Zodžiu roju rojus ten.


O kaip Delfin delux su vandens kalneliais? yra ten jų tinkamų paaugliams?
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2018 06 22, 22:14)
O kaip Delfin delux su vandens kalneliais? yra ten jų tinkamų paaugliams?


Delphin delux buvome senokai, gal 4 metus iš eilės, labai patiko, kalneliai matomi viešbučio nuotraukose... 😇
👍🤞
Atsakyti
, 7
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 23 birželio 2018 - 01:11
QUOTE(Zylute1 @ 2018 06 22, 21:51)
Kambary kistukas i rozete super!!! 👌

O kistukai rozemese europiniai? Ar buna ir kitokiu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2018 06 23, 08:57)
O kistukai rozemese europiniai?  Ar buna ir kitokiu

Europiniai
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2018 06 22, 23:14)
O kaip Delfin delux su vandens kalneliais? yra ten jų tinkamų paaugliams?

Yra 2 ar 3. Vienas didelis,kiti mažesni. ;)
Atsakyti
😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 23 birželio 2018 - 20:20

Sveiki. Vakar grįžome iš ten. Kas domina?

Sveiki, norėjau pasiteirauti gal kas buve Utopia World hotel? kaip ten viskas?

Atsakyti