Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(nandriu @ 2018 07 16, 10:57)
Na o kam keistis, kai visur galima atsiskaityti eurais..🙂

Tam kad lyrom pigiau , aisku jei nedaug pirkti, tai galima ir nekeisti. Plius i visokias pilis, muziejus ir su funikulierium pasikelti i kalna (cia Alanija turiu omeny) reikia tureti lyru arba kortele , nes euru nepriima
Atsakyti
QUOTE(Gabriell'e @ 2018 07 16, 21:39)
Tam kad lyrom pigiau , aisku jei nedaug pirkti, tai galima ir nekeisti. Plius i visokias pilis, muziejus ir su funikulierium pasikelti i kalna  (cia Alanija turiu omeny) reikia tureti lyru arba kortele , nes euru nepriima

Taip, Efese irgi tik kortele arba lirom.
Atsakyti

Na o kam keistis, kai visur galima atsiskaityti eurais..🙂

tam, kad kai kuriais atvejais liromis moketi yra gerokai pigiau, nei eurais. kad ir dolmuse- zmogui 3liros arba 1eur. nu tai kas pigiau? veztis taip, geriausia eurus, o jau ten tu valiutu keityklu pilna, i ka reiks, i ta pasikeis. bet kad vien eurais geriausia atsiskaityt, nesutikciau niekaip.

Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2018 07 16, 10:57)
Na o kam keistis, kai visur galima atsiskaityti eurais..🙂

Aišku, galima, bet pigiau lirom.
Man tai nesunku išsikeist. Arba kortele mokėti.
Atsakyti

Sveikos,gal kuri buvote Mukarnas spa resort 5*?kokie atsiliepimai?

Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2018 07 15, 14:24)
Aciu merginos uz atsakymus del keliones trukmes iki Saphir 4u.gif
Dra klustelsiu del ekskursiju, kuria labiau rekomenduotumet is siu:
Zaliasis kanjonas, Zydroji arka ar Sapaderes kanjonas. Ir gal kuria lietuviu agentura rekomenduojat labiau: ar Labas Alanija ar Ekskursijos Alanijoje.

Buvau sapadare ir zaliajam .man žaliasis tai paliko įspudi labai grazu wub.gif o sapadare tai ne kažka mirksiukas.gif
Labai patiko pamukale thumbup.gif
Vaziavau su visomis ir Labas ir ekskursijos alanijoje ir su novaturas .man labiau patiko novaturas gal superine gide pasitaike labai buvo super.ekskurdijos neprailgo .zaidimai.pasakojimai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2018 07 16, 09:53)
Mes buvome Žaliajame kanjone, kadangi keliavom su mažais vaikais, rinkomės per Novaturą (taip mums atrodo patikimiau), bet analogiškas ekskursijas man atrodo siūlo ir Labas bei Ekskursijos Alanijoje tik už kur kas protingesnę kainą. Tai Žaliasis kanjonas iš esmės yra pasiplaukiojimas po užtvanką, kurios vanduo gražios žalios spalvos, aplink kalnai, buvo du sustojimai pasimaudymui (prie vandenyje įrengtų platformų išlipimui) ir vienas pietums, trunka keletą valandų, iš esmės tokia poilsinė ekskursija smile.gif Žydroji arka, kaip suprantu, yra kiek ekstremalesnė ekskursija, kadangi reikia kopti, paskui leistis į krantą maudytis, kiek mačiau iš lankstinukų ir Labas puslapio Fb, tai keliauja žmonės ir su nedideliais vaikais, tad turbūt ji nėra itin ekstremali, mes šįkart jai nesiryžom. Sapaderės kanjoną mums siūlė Labas gidė Džiuginta, sakė su vaikais jis visiškai tinkamas pasirinkimas, nebus labai varginanti, bet kadangi jau buvo mūsų atostogų pabaiga, nebesirinkom. Su Labas keliavom į naktinę Alaniją, tai jokių priekaištų neturime.

4u.gif

QUOTE(ointriga @ 2018 07 17, 17:59)
Buvau sapadare ir zaliajam .man žaliasis tai paliko įspudi labai grazu  wub.gif  o sapadare tai ne kažka  mirksiukas.gif
Labai patiko pamukale  thumbup.gif
Vaziavau su visomis ir Labas ir ekskursijos alanijoje ir su novaturas .man labiau patiko novaturas gal superine gide pasitaike labai buvo super.ekskurdijos neprailgo .zaidimai.pasakojimai ir t.t.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2018 07 16, 11:57)
Na o kam keistis, kai visur galima atsiskaityti eurais..🙂

Idomu,jei turguje galima atsiskaityti eurais,bet jei perki kazkokia smulkme ar jie ims metalines euro monetas? rolleyes.gif
Atsakyti

Idomu,jei turguje galima atsiskaityti eurais,bet jei perki kazkokia smulkme ar jie ims metalines euro monetas? rolleyes.gif

ima. viska jie ima, tik mokek :) tik pasikartosiu, daznai eurais atsiskaitant permokama. nes pvz buna kaina- 10liru arba 3eur. nu tai savaime suprantama, kad geriau liromis moketi. tokiuose kaip turguose ar smulkiose parduotuvelese  (kur kainos nefiksuotos), tikrai patariu moketi liromis.

Atsakyti
esu buvus ir sepadares kanjone ir žaliajame kanjone ir žydrojoje arkoje.
kai veža į sepaderės kajoną (mes vykome su džipais), tai veža į tokį namuką, papasakoja apie šilką, parodo procesą nuo kokoniuko iki šilko, dar veža į stalagtitų urvą ir poto į kajoną, pats kanjonas nedidelis, bet jei lb karšta galima išsimaudyti, o poto pietūs. tokia daugiau pažintinė ekskursija.
tuo tarpu žaliasis kanjonas tai vien plaukimas laivu ir pora sustojimų paplaukiojimui ir pietums, grožio daug akims, daugiau tokia poilsinė kelionė, vaikams laive gali būti nuobodoka.
žydroji arka vėl visai kitokio pobūdžio ekskursija, pirmoj eilėj stojo prie griuvėsių, ten buvo sausumos vėžliukų, poto į tą arką reikėjo nusileisti stačiu kalnu, ten maudytis (būtinai reikalingi vandens batai),po maudyniu pietus, mečetė ir braškynas (kai yra braškių sezonas).
man asmeniškai labiau patiko keliauti su Mustafa iš Labas Alanija, jo kalba mažiau taisyklinga, bet matosi, kad jis lb nuoširdus, daug papasakoja apie gyvenimą Turkijoj, galima įvairiomis temomis su juom pašnekėti, matosi geranoriškumas žmogaus. tuo tarpu Yusuf šneka lietuviškai geriau, bet labai mažai ką pasakoja, reik pastoviai temti žodį po žodžio, matosi labai nenorėjimas leistis į gilesnes kalbas, šneka paviršutiniškai, nesijaučia jokio nuoširdumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2018 07 17, 22:05)
esu buvus ir sepadares kanjone ir žaliajame kanjone ir žydrojoje arkoje.
kai veža į sepaderės kajoną (mes vykome su džipais), tai veža į tokį namuką, papasakoja apie šilką, parodo procesą nuo kokoniuko iki šilko, dar veža į stalagtitų urvą ir poto į kajoną, pats kanjonas nedidelis, bet jei lb karšta galima išsimaudyti, o poto pietūs. tokia daugiau pažintinė ekskursija.
tuo tarpu žaliasis kanjonas tai vien plaukimas laivu ir pora sustojimų paplaukiojimui ir pietums, grožio daug akims, daugiau tokia poilsinė kelionė, vaikams laive gali būti nuobodoka.
žydroji arka vėl visai kitokio pobūdžio ekskursija, pirmoj eilėj stojo prie griuvėsių, ten buvo sausumos vėžliukų, poto į tą arką reikėjo nusileisti stačiu kalnu, ten maudytis (būtinai reikalingi vandens batai),po  maudyniu pietus, mečetė ir braškynas (kai yra braškių sezonas).
man asmeniškai labiau patiko keliauti su Mustafa iš Labas Alanija, jo kalba mažiau taisyklinga, bet matosi, kad jis lb nuoširdus, daug papasakoja apie gyvenimą Turkijoj, galima įvairiomis temomis su juom pašnekėti, matosi geranoriškumas žmogaus. tuo tarpu Yusuf šneka lietuviškai geriau, bet labai mažai ką pasakoja, reik pastoviai temti žodį po žodžio, matosi labai nenorėjimas leistis į gilesnes kalbas, šneka paviršutiniškai, nesijaučia jokio nuoširdumo  4u.gif

Aciu labai uz isamu aprasyma 4u.gif
Atsakyti
Merginos kurios perkat rūbus pvz waikiki, ten pries mokant galima įsirašyti sąskaitas kažkokiam mokesčio grąžinimui. Ar jūs issirasot.,ar verta terliotis,kiek ten tų pinigų grąžina? Jei taip tai kur oro uoste reikia eiti ir jas pateikti? Gal galėtų man kas išsamiau paaiškinti. Aciu
Atsakyti