Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

nerandu nieko apie Simena Sun Club , gal kas buvote ir galite pasidalinti atsiliepimais ? Kelionė ne už kalnų , norisi info ;) Ačiū.
Atsakyti

Dar blogų atsiliepimų apie Akka Antedon :). Ikeliu vienos narės iš fb aprašymą :).

 

Paskutiniu metu buvo nemažai klausimų apie Akka Antedon viešbutį, pabandysiu surašyti subjektyvius savo įspūdžius šiek tiek plačiau.

1. Maistas pagrindiniame restorane. 
Viešbutis yra tikrai didelis, jo užimtumas šiuo metu arti 90 proc., todėl maistas pritaikytas labai dideliems kiekiams žmonių. Maisto tikrai labai daug ir įvairaus, tačiau kokybė prasta. Savitarnos restorane valgiau porą kartų per savaitę - viskas ten blogai. Be skonio, perkepta, sausa, persūdyta arba nepasūdyta, ir dar baisiai pateikta. Žodžiu, labai nepretenzingiems turistams galbūt ir tiks, bet važiuojantiems čia dėl maisto arba bent tiems, kas gerbia gastro kultūrą, teks nusivilti. 3/10

2. Maistas v2. 
A la carte. +\- viskas gerai. Skanu, puikus aptarnavimas, geri gėrimai, žmonių beveik nėra ir visas rezervacijas, kiek dariau, patvirtino ten kur norėjau. 5€ asmeniui už apsilankymą tikrai negaila - mokėčiau ir 15€, kad tik nevalgyti toje ėdykloje. 
Vienintelis a la carte minusas - labai kvailas rezervacijos laikas - nuo 10 iki 11 ryte. Jei ateini 11:15 rusaitė guest service labai atsiprašinėja ir aiškina, kad nieko negali padaryti, neva, tokios taisyklės. Bullshit, viską gali, tik reikia dar kartą gražiai paprašyti. 
Įdomus faktas, 18:55 prie valgyklos 30 metrų eilė, o A la Carte - nė vieno žmogaus. Aišku, sofistikuoto skonio savininkai, nesitikėkite nepervirtų tortellini arba margaritos be kažkokių žolių, pievagrybių ir pesto, bet šiaip viskas tikrai OK. 8/10 (-1 tik už kvailas rezervavimo taisykles ir -1 už pervirtus tortellini (nu nes aš tipo sofistikuoto skonio)). Pridedu keletą foto, kad būtų įtikinamiau.

3. Teritorija. Graži, didelė ir prižiūrėta. Viskas tikrai gerai - švarūs baseinai, daug vandens ir kitų gėrimų kioskų, graži kavinė su puikiu aptarnavimu ir tikrai gera kava, saldumynų baras, ledų kampas, vaikų klubas, etc. Kompaktiška, bet tuo pačiu tikrai erdvi teritorija. 9/10.

4. Kambariai. Gyvenau standartiniame kambaryje - viskas labai labai paprastai. 2006 stiliukas, viskas padrožta, so-so minibaras, papelijusi vonia, kažkoks tūpas turkiškas paveikslas ir neblogas tvarkymas. Kambarys toks, kokį pamiršiu rytoj. 6/10.

5. Žmonės. Rytų europa for the win! Jeigu kas norit pagert lobby bare su Martinš iš Jelgavos, Serioža iš Samaros arba Povilu iš Grigiškių, welcome. 40 proc. rusai, 30 proc. ukrainiečiai ir likę pribaltika + keli turkai, kurie nesupranta ar jie Beldiby, ar Nižnii Novgorod. Grįžtant prie mano snobiško skonio, man labiau prie širdies kitokia chebra. 5/10

6. Papludimys. Atrodo viskas su juo OK. Daug gultų, nereguliuojami tentai, viskas šalia, atvežtinis smėlis. Šiaip manau, kad to atvežtinio smėlio galbūt geriau net nebūtų, nes jis labiau panašus į Buivydiškių karjero smėlį, nei į bent Alanijos smėliuką - geriau būtų naturalūs akmenys. Tik dėl to smėlio labai susidrumščia vanduo ir nelabai norisi ten maudytis. 7/10

7. Animacija. Sorry, nelabai ji man įdomi, todėl neturiu ką pasakyti šia tema. 0/10

Apibendrinimas. 
Kadangi esu girdėjęs daug gerų atsiliepimų apie Akka tinklą, aš vertinu jį skeptiškai. Be sielos, neįdomus, padrožtas, bet tuo pačiu, tikrai nesugadinsiantis atostogų, jei atvyksite čia nesitikėdami svajonių resort’o. Viskas priklausys nuo to, kur Jūs buvote prieš tai, ko jūs tikitės ir kaip nusiteikę ten skrendate. 6/10

 

Atsakyti

Dar blogų atsiliepimų apie Akka Antedon :). Ikeliu vienos narės iš fb aprašymą :).

Paskutiniu metu buvo nemažai klausimų apie Akka Antedon viešbutį, pabandysiu surašyti subjektyvius savo įspūdžius šiek tiek plačiau.


Nu su tokiu "rafinuotu" skoniu tai siulyciau ne  i Turkija vaziuot.

Mano nuomone tikrai ne tas atsiliepimas, kuriuo butu galima 100% vadovautis vaziuojant i si viesbuti.  

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2018 09 26, 15:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Krisstinaa" data-cid="72214429" data-time="1537958235"><div><p>Dar blogų atsiliepimų apie Akka Antedon smile.gif. Ikeliu vienos narės iš fb aprašymą smile.gif.</p><p></p><p style="background-color:rgb(245,246,247);">Paskutiniu metu buvo nemažai klausimų apie Akka Antedon viešbutį, pabandysiu surašyti subjektyvius savo įspūdžius šiek tiek plačiau.</p><p style="background-color:rgb(245,246,247);">
</p><p></p></div></blockquote><p></p><p>Nu su tokiu "rafinuotu" skoniu tai siulyciau ne  i Turkija vaziuot.
</p><p>Mano nuomone tikrai ne tas atsiliepimas, kuriuo butu galima 100% vadovautis vaziuojant i si viesbuti.  </p>

Tai, kad kaip tik sakyčiau žmogus labai smulkiai aprašė, iš ko galima susidaryti vaizdą tiems, kurie keliauja į TR jau ne pirmą kartą. Ir aišku viskas priklauso ar prieš tai esi buvęs geresniame viešbutyje.
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2018 09 26, 16:20)
Tai, kad kaip tik sakyčiau žmogus labai smulkiai aprašė, iš ko galima susidaryti vaizdą tiems, kurie keliauja į TR jau ne pirmą kartą. Ir aišku viskas priklauso ar prieš tai esi buvęs geresniame viešbutyje.

5 punktas ypac informatyvus clap_1.gif Povilas is Grigiskiu - Rytu Europa! hmm.gif joooo..... daug pasako apie posto autoriu.... rolleyes.gif
As asmeniskai i toki posta ziureciau su sypsena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2018 09 26, 18:19)
5 punktas ypac informatyvus  clap_1.gif  Povilas is Grigiskiu - Rytu Europa!  hmm.gif  joooo..... daug pasako apie posto autoriu....  rolleyes.gif
As asmeniskai i toki posta ziureciau su sypsena.  biggrin.gif

nu tai ir rašo-pribaltika.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 09 26, 18:40)
nu tai ir rašo-pribaltika.

idomu, autorius is kur rolleyes.gif
Atsakyti
Matėt, Itaka irgi paleido 2019 pardavimus. Ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno bei Palangos
Atsakyti
QUOTE(*Frėja* @ 2018 09 26, 20:37)
Matėt, Itaka irgi paleido 2019 pardavimus. Ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno bei Palangos

Man Palangos nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 09 26, 21:10)
Man Palangos nerodo unsure.gif

Skelbė kad bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Frėja* @ 2018 09 26, 21:37)
Skelbė kad bus unsure.gif

Butu tobula, reikes pasekti.
Atsakyti

Į Lietuvą ateina TUI  :4u:

https://www.vz.lt/pa...anizatorius-tui

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 27 rugsėjo 2018 - 11:59