


Latina, labas Smagu, kad užsukai, nepradink
Aš tai va, matai, vis dar planuoju jau galvoj kirba eiti tyrimų, bet dabar labai įtemptas metas darbe, o dar ir naujo ieškausi, tai tiesiog nėr kada. Artėjant šventėms bus šiek tiek ramiau, tai turbūt tada ir užsiimsime rimčiau planavimo reikalais.
Aš po truputi ačiū va jau visi 4 metai praėjo po pirmu bandymu pastoti, na bet kai pagalvoju nėr taip ir blogai, kiek visko nuveikta Šaunuoliai kad judat i priekį, tik gaila kad ten pas jus viskas vėžlio greičiu ar is pirmo karto pavyko IVF? Mes po LP nieko nepasiekem.. šiuo metu planuose pirmoji IUI.. kita ciklą turėtume bandyt su clostu stimuliuotis, po to ovitrelis, IUI ir utrogestana žada skirti (nes pagal hormonus prg visada i mažąja puse).. išvis tie hormonai mano begėdžiai.. fsh 9,55.. nepatinka man toks didelis, na bet gyd Bogdansk... sakė gal su clostu pavyks ka gero išlaužtiO tai visa programa čia pas jūs, na tikėkimės pavyks suvaldyt neklaužadas hormonusBeje klausimas, netikėtai MB užpuolė zaraza.. siandien temp beveik iki 39 sukilo.. o mes antra lapkričio savaite planuojam IUI.. kaži spės atsigaut uodegeles?
Gaila, kad tik cheminis nėštumas
Taip mūsų pirmas IVF, dar turim vieną blastutę mūsų laukiančią Aš kaip suprantu sperma atsinaujina kas 3 mėn tai dabar pas TB dar ta senoji, paveikta (jei paveikta) turėtų tik po 3 mėn būt
labai nepergyvenk dėl to