Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžio mažyliai

Vienos mamos kartą paklausė, kurį iš vaikų ji myli labiau. Ji atsakė: „Tą, kuris serga, kol nepasveiko. Tą, kuris išėjo, kol nesugrįžo. Mažą, kol neužaugo. Ir visus, kol gyva..."

 

 

Priedas  75d4277976e145b82604f68c42fe0679--fall-newborn-pictures-newborn-baby-photos.jpg   33,95KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

BALANDINUKŲ LAUKIA

 

04-04 - Basi0404, 32, 1 vaikas

04-05 - Saule Sauluze, 30m, 2 vaikas, Vilnius - Dublinas

04-08 - augustielee, 27m, 1 vaikas, Prienai

04-15 - Afraja, 26m, 2 vaikas, Vilnius

04-21 - Lemona`, 34m, 2 vaikas, Vilnius

04-23 - Esha, 34 m, 2 vaikas, Kaunas- Oslas 04-27 - Ivonita, 32m, 3 vaikas, Vilnius

04-29 - Mamule, 3 vaikutis

 

04 - 30 - Liova, 42m, 4 vaikas, Vilnius - co.Kildare, Airija

Atsakyti

labas naujoj temoj  :4u:  

Atsakyti

Aš laukiu jau pirmadienio. Bus echo, matuos viską.  :wub:  Po to pranešim ir tėvams, tai labai smalsu kokia bus jų reakcija.

Atsakyti

Labukas :4u:

Atsakyti
<p> Norėjau save įsirašyti pirmane psl. bet nemoku aš elgtis su šiuo nauju forumu hmm.gif  gal kas įkeltumėt?</p>
<p>04- 24 Perfekta,  41 metai, trečias vaikas</p> Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfekta: 07 spalio 2017 - 15:11

Sveikos, 

04-17 _Linute_, 34m., antras vaikas

Ar yra dar  niekam nepasakiusiu? 

Mes dar niekam, net vaikui, nes pasakyti jam = visiems :)

Atsakyti

<p> Norėjau save įsirašyti pirmane psl. bet nemoku aš elgtis su šiuo nauju forumu hmm.gif  gal kas įkeltumėt?</p>
<p>04- 24 Perfekta,  41 metai, trečias vaikas</p> Vilnius

Jau kitoj temoj tik įsirašyt galėsi, nes pirma žinutė nebesikoreguoja. 😉

Atsakyti

Jau kitoj temoj tik įsirašyt galėsi, nes pirma žinutė nebesikoreguoja. 😉

 

sveikos. kaip gyvenate visos? man krutyse atsirado guzai? iki nestumo nebuvo...gal kuriai nors irgi taip yra ar man cia sunerimti?

Atsakyti

sveikos. kaip gyvenate visos? man krutyse atsirado guzai? iki nestumo nebuvo...gal kuriai nors irgi taip yra ar man cia sunerimti?

Mano savaitgalis nekoks. Sukilo vaikui temperatūra, nežinau nuo ko. Tai čiučiuoju ir temperatūrą vis mušu. Ryt nui ryto vyksim į polikliniką.  :huh2: 

Nėra pas mane, bet ir nesu girdėjus apie tai. Žinik tavo vietoj pasirodyčiau gydytojui, maža kokie negerumai nėštumo metu išlindo   :hmm: 

Atsakyti

Mano savaitgalis nekoks. Sukilo vaikui temperatūra, nežinau nuo ko. Tai čiučiuoju ir temperatūrą vis mušu. Ryt nui ryto vyksim į polikliniką.  :huh2:

Nėra pas mane, bet ir nesu girdėjus apie tai. Žinik tavo vietoj pasirodyčiau gydytojui, maža kokie negerumai nėštumo metu išlindo   :hmm:

Oi kaip nesmagu, tikiuosi greitai vaikucio sveikatyte pageres  :4u: 

Pas mane guzeliu irgi nera lyg ir..

Atsakyti

Labas rytas, savaitgali atsventem dukros antraji gimtadieni, kaip pavargau  :D  mane dar vis papykina, jetus nu tikiuos jau baigsis tai greit...

Afraja sveikatos namuose, ir laukiam ispudziu is echo  :) 

Ivonita pasirodyciau gydytojai del tu guzu  :4u: 

Atsakyti

Labukas,  Afraja, kaip jums echo? kaip vaikucio sveikata? 

Aš šią savaitę jau turėčiau sulaukt NIPT atsakymų, jetus kaip nervas pradeda imt, nors ir žinau, kad teoriškai turėtų būti viskas OK,bet.. 

Atsakyti