Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmai viršininkui

Užsiregistravus paskaitinėjau kelias panašias temas ir supratau, kad tikrai aš ne pirma ir ne paskutinė pasimetus jausmų trikampiuose :) Rašau dėl nuomonės, patarimo, žvilgsnio iš šono... Iš anksto perspėsiu, kad bent fizinės neištikimybės šioje istorijoje nėra, tik psichologiniai dalykai.

 

Esu ištekėjusi ir auginu mažą vaikutį. Dar gana jauna, bet šiek tiek gyvenimo patirties jau turiu - 31 m. Taip atsitiko, kad pastebėjau, jog mano vadovas darbe tikriausiai puoselėja jausmus mano atžvilgiu. Tik nuojauta tokia - lengvas flirtas, truputį daugiau dėmesio nei kitiems darbuotojams, niekada jokios kritikos, vien tik puikiausi atsiliepimai (net tada, kai žinau, kad iš tikrųjų jų nenusipelniau). Net nežinau kaip, bet po truputį ėmiau vis daugiau apie jį galvoti - jis vyresnis, labiau patyręs, suteikia saugumo jausmą (čia žinoma ne pasiteisinimas, o tik paaiškinimas, bet mano vaikystėje to saugumo ir stabilumo tikrai trūko, dėl ko matyt ir atsirado ši trauka).

 

Na ir ka gi, nors ir tikrai stengiuosi išlikti profesionali ir išlaikyti tinkamą atstumą, matyt buvo kelios savaitės kur mes abu jautėme tą trauką ir susižavėjimą. Aš vis pasimetu jį pamačiusi arba kaip nors kvailai šypsausi - nemanau, kad jis to nepastebi. Tai buvo pries man pradedant galvoti blaiviau ir suprantant, kad tikrai jokių santykių čia negali būti, pirmiausiai dėl mano šeimos, paskui dėl darbo, na ir žinoma dėl to, kad nemanau, kad jis mane traukia dėl tinkamų priežasčių.

 

Dabar stengiuosi išlaikyti tinkamą atstumą, ir manau, kad jis daro tą patį. Abu vengiame flirto, vienas kito kompanijos (man prisijungus prie kavos pertraukėlės jis ją palieka). Mano klausimas jums būtų, gal kas susidūręs su panašia situacija ar turi patarimų kaip išvengti to nejaukumo ir nesmagumo jausmo, kaip išvengti minčių apie jį. Visgi net ir privengiant vienas kito kaip su vadovu reikia dirbti beveik kasdien, plius laukia ir tokie dalykai kaip darbo įvertinimo pokalbiai. O gal tiesiog viską palikti laikui ir tikėtis, kad situacija aprims?... Darbo keisti tikrai nenorėčiau.

Atsakyti
Is esmes, jus viska puikiai suprantat, tai sprendziu is to kas parasyta. Bet kokiu atveju jei jus perzengsit riba teks keisti darba, taip jau yra. Jei sugebesite issilaikyti tik kolegisku santikiu ribose, su laiku visa tai pareis. Velgi viskas priklausys nuo virsininko, vienas jus prades gerbti dar labiau, kitas taps visiskai abejingu, trecias kerstaus, ne tiesiogiai, per aplinkui, bet kerstaus.

Tarp kitko, nebukite naivi, vertindama del ko visininkas atsitrauke. Duok dieve kad jis atsitrauke del jusu minimu priezasciu.
Neretai buna, kad vyrai lepina moteris demesiu, veliau atsitraukia, tam kad ja pakurstytu, kad ji suprastu, ka prarado, dar labiau prarytu jauka. TAigi, nenustebkite kad viena diena, jusu virsininkas prades isnaujo jus "atakuoti" demesiu.

Bet kokiu atveju, pasistenkite mastyti galva, ziurekite kas jums geriau, bukite gudri ir ismintinga. Mylekite save.
Atsakyti

Labai sutinku su Moonte, tik pridurciau kad mylekit save ir savo seima ;) tas vienkartinis romaniukstis tikrai nevertas seimos geroves

Atsakyti

Labai aciu uz grazius ir ismintingus patarimus :)

Atsakyti

Na, jei ką ir puoselėja jis, tai tikrai ne jausmus, o potraukį :)

Laikas viską išspręs, svarbiausia atsil;aikyti iki to momento, kai žaisti atsibos. 

Kaip tai padaryti? Nežinau.

Atsakyti

Kaip tik apie tą pati pradėjau galvoti ir pati.. Iš pradžių mąsčiau kaip moteris - jei jau rodo dėmesį, tai jau jausmai :) Na man pačiai taip būtų. Bet vyrai kaip žinia mąsto kitaip...

Dar pridėkim tai, kad jam apie 45 metai, ir tas santykis kaip vadovo (stipraus, nurodinėjančio) ir jaunesnės pavaldinės (klausančios ir pildančios nurodymus) irgi sudaro palankias sąlygas atsirasti traukai.

Atsakyti

Na, ir be to nauja darbo diena, naujos situacijos - kaip matau, visgi jis manes nevengia ir nors kitiems sako, kad yra uzimtas, uzsukti I mano ofisa pasisnekuciuoti turi laiko.. Tai reikia tik tiketis, kad nesiimant jokiu veiksmu laikui begant praeis.. Nemanau, kad jis pats imtusi ka nors konkretaus darytis apart to flirto, visgi per daug turi kuo rizikuoti (uzimamomis pareigomis, reputacija).

Atsakyti

Na, ir be to nauja darbo diena, naujos situacijos - kaip matau, visgi jis manes nevengia ir nors kitiems sako, kad yra uzimtas, uzsukti I mano ofisa pasisnekuciuoti turi laiko.. Tai reikia tik tiketis, kad nesiimant jokiu veiksmu laikui begant praeis.. Nemanau, kad jis pats imtusi ka nors konkretaus darytis apart to flirto, visgi per daug turi kuo rizikuoti (uzimamomis pareigomis, reputacija).

Slaptas romanas jam nepakenks. Jei kam ir pakenktų, tai tik jums. 

Atsakyti

Kad man pakenktų, tai tikrai suprantu.. Bet kodėl manote, kad jam nepakenktu? Negi manote, kad įmanoma tokius dalykus nuslėpti darbe?

Atsakyti

Tikrai jis nieko neprarastu sioj vietoj, vyrams tokie dalykai jei kas suzinotu, reputacijai nekenkia, o vat Jums tai tikrai pakenktu

Atsakyti

Na is tos lyciu puses, tai sutinku, kad I vyru nusizengimus sioje srityje ziurima atlaidziau. Plius jis seimos kaip ir neturi, bet turi drauge, tai ir tuo atzvilgiu tikriausiai butu vertinama atlaidziau jam. Bet as turiu omeny pvz piktnaudziavima tarnybine padetimi? Isvis nelabai isivaizduoju, kaip butu galima toliau dirbti nei vienam nekeiciant darbo, taigi interesu konfliktas...

Ne tai kad svarstyciau tokia galimybe, tiesiog idomu jusu nuomones del diskusijos. Ir del to, kad geriau numatyti kaip jis gali toliau elgtis.

Atsakyti

Kad man pakenktų, tai tikrai suprantu.. Bet kodėl manote, kad jam nepakenktu? Negi manote, kad įmanoma tokius dalykus nuslėpti darbe?

Nežinau situacijos, tačiau jei jis turi valdžią, kas jam gali nutikti? Nieko. Išeisit jūs, ne jis. Juolab, kad greičiausiai būtumėt ne pirma ir ne paskutinė. Kiek esu mačiusi vyrų, turinčių  valdžią - ojei, koks80 proc. paleistuviai nes GALI. Moterims patinka valdžia. 

Atsakyti