Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmai viršininkui

QUOTE(black*orchid @ 2017 10 23, 12:03)
biggrin.gif

Kaip jums sekas, kaip bendravimas darbe?


Na tarkim, jei zmones laisvi.
Jei zmones, nemeluoja sau. O tai daznai buna, meluoti linkusios moterys, taikosi prie vyru. Pritaria, kad tai tik seksas, o pacios viduje svajoja, kad tas seksas, galimai peraugs i kazka daugiau. Jei kazkas panasaus yra, ar atsirado, proceso metu. isakrto deretu nutraukti rysius.

Tokie rysiai gali buti tik pas labai pragmatiskus zmones, kurie nelinke blusinetis nei savo nei kitu jausmuose.
Atsakyti

Dekui, kad klausiate!

Pas mane viskas 'po senovei'. Cia pries pora savaiciu buvo incidentas, kur visiskai netycia man iseidinejant is spaudinimo kambario, o jam ieidinejant 'isimurijom' vienas i kita. Tas fizinis kontaktas, ir paskui sekes bandymas praeiti pro vienas kita pro duris buvo kaip ir nejaukus, bet, turiu pripazinti, malonus. Gerai, kad po to seke ilgas laikas nesimatymo (komandiruotes, ligos, atostogos), per kurias iki galo atvesau ir tikrai po kurio laiko nesimatymo nustojau apie ji galvoti. Matyt, tas artimas darbas kartu tikrai daro savo itakos, nes siandien pirma karta po to ilgo laiko susitikom vel darbe ir as jau jauciu, kad man kaip paauglei rankos ir balsas dreba, jis irgi tikrai matau, kad reaguoja, dziaugiasi mane matydamas...

As suprantu, kad cia su manim zaidzia primityvi smegenu dalis, kad tai trumpalaikis susizavejimas nepazistant pilnai zmogaus ir esu pasiruosusi nieko nedaryti ir tiesiog islaukti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemisgum: 03 lapkričio 2017 - 12:30
Nieko nedarykit, o jei jis kokius zingsnius zengs - apsimeskit, kad nieko nesuprantat.
Jei rankos dreba, kaip norit ir nebeistveriat - einat is darbo.
Viskas. Kitu receptu nera.
Atsakyti
oho. net iki tokio lygio.
išeiti iš darbo.
ar reikia sureikšmint taip tą trauką, juk ji anksčiau ar vėliau baigias.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2018 01 02, 23:12)
oho. net iki tokio lygio.
išeiti iš darbo.
ar reikia sureikšmint taip tą trauką, juk ji anksčiau ar vėliau baigias.

jei jai rankos dreba lygioj vietoj ir to nebesuvaldo, tai reikia didinti atstuma.
Atsakyti
viskas turi pabaigą. netgi chemija. endorfinai turi savo pradžią, pabaigą, atoslūgius. netgi chemija neužprogramuota tęstis amžinai. tai reiktų atsimint. ir į viską filosofiškai.
Atsakyti
Taip, chemij pasibaigs, bet svarbu iki to laiko cirku neprisidirbti smile.gif
Gi virsininkui tikriausiai labai savimeile glosto, kai pavaldine i ji versiuko zvilgsniu ziuri smile.gif
Paimtu ja ant kopijavimo aparato vien tam, kad patvirtintu sau, kad vis dar grazuolis arklys, o ne vidutinio amziaus krizinis diedas smile.gif
Atsakyti
na, jei moteris turi smegenų, ji viską irgi gali koreguot požiūriu, net savo aistrą. pvz, išmokt pasakyt jam (ir sau):
"Geriau priversti (amžinai) geisti, nei vieną sykį patenkinti."

man šitas moto - vienas fainiausių. atvėsina, sukuria atstumą ir nepanaikina flirto.
Atsakyti
given444, turiu pritarti biggrin.gif
islaikant atstuma laikui einant vis dar smagu tas lengvas ribu neperzengiantis ir nusivylimo nesukeliantis flirtas ax.gif nors rankos jau ir nebedreba, bet vis dar sypsomasi vienas kitam ir islieka normalus darbiniai santykiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 01 05, 16:55)
given444, turiu pritarti  biggrin.gif
islaikant atstuma laikui einant vis dar smagu tas lengvas ribu neperzengiantis ir nusivylimo nesukeliantis flirtas  ax.gif  nors rankos jau ir nebedreba, bet vis dar sypsomasi vienas kitam ir islieka normalus darbiniai santykiai  ax.gif

lai taip ir lieka. Liks grazus atsiminimas, o ne sudauzyta sirdis ir sugriauta reputacija.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2018 01 05, 17:39)
lai taip ir lieka. Liks grazus atsiminimas, o ne sudauzyta sirdis ir sugriauta reputacija.

tema ne apie mane biggrin.gif
bet del sirdziu ir reputacijos - pritariu biggrin.gif
Atsakyti
išmirė tema. tai bent sentencijomis pasidalinam. smile.gif

pvz, viena man labiausiai patinkančių:
"Sexas prasideda tada, kuomet moters apima vyrą už rankos." (S.Freud)
smile.gif
p.s. įsidėmėkit - moteris - vyrą, o ne vyras - moterį. smile.gif

ar turit sau patinkančių citatų? mirksiukas.gif


p.s. pagal šią citatą - visi beveik susisexavę. wub.gif na ir gerai. lengvas flirtas ir turi būt visur ir visada.
(su tais, su kuriais išeina....)

nes gi ne su visais pajauti tą chemiją. rolleyes.gif
Atsakyti