Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Aguonulaukas, ka kardiologas?

As tai neseku labai, is kurios maitinau. Siandien valgo visa diena, tai kos ten skirtumas 😀
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2018 07 20, 14:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="AguonuLaukas" data-cid="72158440" data-time="1532075535"><div><p>aš kažkaip nesuprantu. Man su (*) šį kart viskas ok. Nei skauda, nei nieko. O kai gimė sakė trumpas pasaitėlis. Neėmė visai, mišinį gavo pilnai. Namie grįžom- viskas ok. Aš nesuprantu, kas per stebuklas man šitas trečias vartotojo įkelta nuotrauka

Ir siūlai iškrito, ir kraujuoju lb mažai. Galėčiau jau viską to ko negalima dar daryt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tu čia rimtai??? Davė mišinį dėl trumpo pasaitėlio???  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><p>Man siūlai (labiau kur viduj) dar neiškrito  blink.gif  o jau 21 diena. Ir jau nebekraujuoju!</p>

O kur cia siuvo?
Atsakyti
mano irgi kabo, o ypac nakti, pas mus irgi labai karsta, as visa slapia nuolat, tai pagiodet, kad ne mano vienos smile.gif blogiausia, kad irgi tokiu stiliumi, kaip crazy bee, snaudzia, tampo, griebia, jau nakti keliskart kesinaus soske duot, bet dar iskentejau smile.gif

As tai rasausi ant lapuko, is kurios maitinau ir kada, kitaip neatsiminciau biggrin.gif

as dar trupiuti kraujuoju, bet uztenka kasdieniniu iklotu. Siaip su kraujavimu tai viskas gana lengvai praejo, nors tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukis_miau: 20 liepos 2018 - 16:21

As tik siandien pradejau detis paprastus paketus, iki siol naudojau tuos didesnius. O isskyros normalu tokios kaip kiausinio baltymas, tik raudonos, ar pas jus skystas kraujas buvo? Ir kvapas kazkoks buvo ar jokio? 

Atsakyti

Mes po gydytojos. Virkštė dar nenukritus, bet sakė, lyg išvarža yra :(  Tai iki metų spaust su pampiu, laikyt ant pilvuko dažniau, o jei nepraeis, operuot :(

Jo, karštis nerealus. Namie dar kaip namie, bet kol suvažinėjom visur, man taip galvą įsiskaudėjo. Mašinoj mirtis, o kondicionierių normaliai įjungt baisu.

Nu ir dar vaflį suvalgiau pakeliui su kažkokiu džiovintų vaisių įdaru. Ir tik kramtant paskutinį kąsnį supratau, kad ten turbūt žemės riešutų nemažai buvo :oh: Man, žiūriu, kuo labiau stengiuosi ir geriau nusiteikiu, tuo šūdiniau gaunasi viskas. Ir su gimdymu, ir su maitinimu. Ir dar tas vaflis :cry2:​ 

Ir pas maniškį taippat. Nepergyvenk, gal sulys.. aš kažkaip nestresuoju, čia smulkmena  :4u: 

Ir dėl to vaflio nepergyvenk taip. Nu suvalgei, tai suvalgei. Gal nereaguos. Stebėk žinoma. Jei išbers labai skambink gydytojai. 

Bet nusiteik geriausiam  :4u: 

Nu rimtai, papo visai neemė tai klykė non stop ir gavo mišinio. Nes per daug svorio nukrito. Viskas čia normalu.


Aš su abiem kraujavau beveik 6 savaites. Tai man kosmosas kad db taip mažai

Aaa. Na tada taip. Aš jau pagalvojau, kad mišinio davė, nes liežuvis prisegtas  :D 

Tai va. Ir man keista. Su dukra žiauriai ilgai kraujavau, o dabar ir mažai ir trumpai.

Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2018 07 20, 16:22)
Aguonulaukas, ka kardiologas?



Viskas ok, kažkokia ten skylutė neužsiverus, bet viskas ok, susitvarkys
Atsakyti

Keliames ir FB. Jei kuri neesat prisijungusi ir norit prisijungti, parasykit i AZ.

Atsakyti
Labai smagu, kad jau visos mes issilukstenusios biggrin.gif
Siandien pagaliau stoviu ant koju tongue.gif ketvirtadieni 2 val. nakties variau i santarus. Temperatura 39, papa iki asaru skaudejo, nusiraukus pagerejo. Santaruose po tyrimu israse antibijotika, nes mastitas. Tai 2 dienas temperatura apie 39 vaiksciojo, jau galvojau testamenta rasysiu biggrin.gif vakar vyras isnuomavo elektrini pientrauki, tai kai pamaitinu is tos uzdegimines kruties, tai paskui einu dabaigt nusisiurbti, nes su rankiniu pientraukiu taip gerai nesigauna mirksiukas.gif
Bet tai sitas pogimdyvinis periodas tai eina svilpt... per 2 sav. 2 kursai antibojotiku! Kazkokia nesamone. Meldziuosi, kad 3 nereiketu.
Beja, gal priimtumete i fb grupe mane? ax.gif
Atsakyti

Labai smagu, kad jau visos mes issilukstenusios biggrin.gif
Siandien pagaliau stoviu ant koju tongue.gifketvirtadieni 2 val. nakties variau i santarus. Temperatura 39, papa iki asaru skaudejo, nusiraukus pagerejo. Santaruose po tyrimu israse antibijotika, nes mastitas. Tai 2 dienas temperatura apie 39 vaiksciojo, jau galvojau testamenta rasysiu biggrin.gifvakar vyras isnuomavo elektrini pientrauki, tai kai pamaitinu is tos uzdegimines kruties, tai paskui einu dabaigt nusisiurbti, nes su rankiniu pientraukiu taip gerai nesigauna mirksiukas.gif
Bet tai sitas pogimdyvinis periodas tai eina svilpt... per 2 sav. 2 kursai antibojotiku! Kazkokia nesamone. Meldziuosi, kad 3 nereiketu.
Beja, gal priimtumete i fb grupe mane? ax.gif

Tai būtinai, parašyk Crazy bee az, jinai prijunks.

Atsakyti

Labas ,mamytes, nežinau ar čia dar užsukate,bet bandau laime ☺ Ieškojau internete liepinuku grupių bėda niekur neradau ☺ Jūsų tema skaitydavau nuo pat pradžių, bet vis neuzsiregistruodavau, kad pabendrauti ir susipažinti...ir va iki siol gailiuosi 😰 pasirodėte tokios draugiškos ir fainos tad nutariau bandyti dabar papulti į jūsų fb grupe ☺ Taigi truputi apie mane ir mano mažąja ☺ Esu 30m antros dukrytes mama iš Panevėžio. Dukryte gimė 2018 07 17 planuota ir labai laukta ☺ Taigi norėčiau daugiau pabendrauti su jumis apie leliukus rūpesčius ir džiaugsmus ☺ Priimkit į fb grupe mmm ☺🤷🏻♀

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti