Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 01, 19:57)
Rugpjūtinis mano

Tai labai panasus skirtumas 😌Tai tau dabar mergaites reikia 😀
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2017 11 01, 17:59)
Tai labai panasus skirtumas 😌Tai tau dabar mergaites reikia 😀


Oj būtų gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 01, 20:06)
Oj būtų gerai smile.gif

Aš irgi mergiotės norėčiau. Bet nuojauta kužda priešingai smile.gif Na įdomu bus sužinoti. Kada skaičiuoklės meta terminą? Man liepos 7.
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2017 11 01, 18:15)
Na įdomu bus sužinoti. Kada skaičiuoklės meta terminą? Man liepos 7.


Irgi 7
Atsakyti
labukas ! smile.gif blaskiaus blaskiaus i kuria grupe jungtis, bet turbut ateinu cia:) 7 savaites smile.gif terminas 6.27, bet pries tai abu gimdymai uzvelavo lygiai 6 dienom... dukrai 12 (sausi bus 13). sunui sekmadieni sueis metukai.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida. @ 2017 11 01, 23:47)
labukas ! smile.gif blaskiaus blaskiaus i kuria grupe jungtis, bet turbut ateinu cia:) 7 savaites smile.gif terminas 6.27, bet pries tai abu gimdymai uzvelavo lygiai 6 dienom... dukrai 12 (sausi bus 13). sunui sekmadieni sueis metukai.

Terminas per mano gimtadieni, geras zmogus turetu gimti 😀O cia planuotas toks mazas skirtumas? Nes vaje vaje, turetu but reikalu 😳
Papildyta:
QUOTE(Ingrida. @ 2017 11 01, 23:47)
labukas ! smile.gif blaskiaus blaskiaus i kuria grupe jungtis, bet turbut ateinu cia:) 7 savaites smile.gif terminas 6.27, bet pries tai abu gimdymai uzvelavo lygiai 6 dienom... dukrai 12 (sausi bus 13). sunui sekmadieni sueis metukai.

Terminas per mano gimtadieni, geras zmogus turetu gimti 😀O cia planuotas toks mazas skirtumas? Nes vaje vaje, turetu but reikalu 😳
Atsakyti
Musu gimtadieniai šalia smile.gif vyras juokauja,jo gimtadienio dovana gims per mano gimtadieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2017 11 02, 07:15)
Terminas per mano gimtadieni, geras zmogus turetu gimti 😀O cia planuotas toks mazas skirtumas? Nes vaje vaje, turetu but reikalu 😳
Papildyta:

Terminas per mano gimtadieni, geras zmogus turetu gimti 😀O cia planuotas toks mazas skirtumas? Nes vaje vaje, turetu but reikalu 😳


aha, planuotas smile.gif kai jau istempe vyras po 12 metu i namus tai nepaleidzia atgal i darbus taip greit biggrin.gif siaip norejau, kad geguze pavyktu, kad kuo maziau su pilvu reiktu but vasara... bet del skydliaukes reikalu teko velint. paskui draugai i vestuves pakviete birzeli, tai sakom gal visgi planuojam dar kelis menesius veliau.... bet.... patys kalti, kad
pavelavo pakviest keliom dienom.
o reikalu tai vienaip ar kitaip bus. pazistu mama, kuri visai pametinius augina, tai sake jokiu problemu. kitos sake jau nuo 2.5 metu skirtumo sunkiau buna, dickiai musa maziukus. na, laikas parodys. tikiuos nereiks plauku rautis smile.gif bet nenorejom abu su vyru but senais tevais smile.gif)
Atsakyti

Sveikutes :4u:  as ir pasilieku sioje temoje. Man 28, esu is Kauno. Auginu 1,8m dukryte. Bandysim sulaukt brolio dabar  :D​ bet dar viena dukryte taippat labai pradziugintu. Pas gydytoja tik 11.21 Terminas birzelio pats galas arba liepos pirmos dienos, ciklo ilgi nezinau kaip skaiciuot, nes po gimdymo keites, po to kt geriau, tai isvis 22 dienos tik buvo. O po kt iskart pastojau. Nu gydytoja tiksliau paskaiciuos. 

Atsakyti

Labas visoms, jungiuos ir as prie jusu 😊 spalio 28 suzinojau kad laukiuosi savo pirmo leliaus 😊 skaiciuokles rodo kad liepos 2 tureciau gimdyt... 😝 pirmas vizitas pas gine bus tik lapkricio 30d 😥

[attachment=249529:IMG_20171029_062223.jpg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Koma: 02 lapkričio 2017 - 13:06
mano pirmas vizitas tik gruodzio viduryje, kai jau bus 12 sav patikrinimas....bet cia Uk pas juos kitokia sistema. kita sav varysiu pas endokrinologa, gal ten issiprasysiu kad ultragarsa padarytu, nes neramu ar sirdele plaka jau ar ne. mano antras nestumas baiges 7 savaiciu, nes sirdele nepradejo plakt. gydytoja sake, kad galimai del sutrikusios skydliaukes veiklos. paskui pastoti sekes lengvai, nestumas sekmingas buvo. siuo metu nuo vasaros geriu tiroksina, tikiiuos viskas bus ok. vasara tikrinaus lt pas gydytojus, ziuresiu ka uk pasakys... bet zinau kad iki to pirmo scano nenusiraminsiu.
Atsakyti
Aš vakar užsirašiau lapkričio 21d. Pagal mane bus pats tas, kad jau plaktų širdis
Atsakyti