Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(LiveInDream @ 2018 02 18, 18:51)
<p>Kuo drėkinat odą, kas išvengt strijų?
</p>



Nedrekinu
Atsakyti

Įprastu drėkinančiu kremu, kurį naudojau ir įprastai. Tik reik nepatingėt tept ryte-vakare ir dar svarbu prilaikančios priemonės, kad oda kuo mažiau temptųsi.

AguonuLaukas, tau pavydžiu, kad gali nedrėkint odos. Man ji turbūt suskeldėtų po savaitės netepimo kremu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Deimante*: 18 vasario 2018 - 19:01
QUOTE(LiveInDream @ 2018 02 18, 18:51)
<p>Kuo drėkinat odą, kas išvengt strijų?
</p>

Netepu. Su pirma neturėjau strijų ir tikiuosi su antru neturėsiu smile.gif
Atsakyti

Nedrekinu

Pavydžiu, aš jei nedrėkinu, tai man oda žaizdom nueina. Db kojas tepu riebiu Body shop sviestu, o pilvą drėkinu abrikosų kauliukų aliejum.

Atsakyti
Nu kojas kartais nuskustas pateplioju kuo nors jeigu atsimenu. O pilve dar lb daug odos yra, iki strijų toli biggrin.gif yra kur temptis. Beje strijų taip ir neturiu.
Atsakyti

Man strijos ant šlaunų atsirado dar paauglystėj, bet dabar jos beveik nesimato. O ant krūtų per nėštumą, bet ant pilvo nė vienos.

Atsakyti

Strijų ir aš ant klubų turiu, turėsiu jaučiu ir ant pilvo

Atsakyti

Bio oil ir sviestu iš The body shop. Sviestą pirkau po baseino,nes labai oda išsausėjo. Šiaip nemėgstu tepliot kūno, bet nėščia sąžiningai tepu. Per pirmą nėštumą naudojau taippat Bio oil, tai kur tepiau viskas puikiai,o va krūtinė sutrūkinėjo :(

Atsakyti

Strijų ir aš ant klubų turiu, turėsiu jaučiu ir ant pilvo

Bernardeta ar jauti judesius, nes mūsų terminai lyg tik kelių dienų skirtumu.

Atsakyti
Nu kad krūtinė sutrukinės tai tikrai nebijau biggrin.gif negresia
Atsakyti

Bernardeta ar jauti judesius, nes mūsų terminai lyg tik kelių dienų skirtumu.

Net nežinau ar čia judesiai ar tik aš taip galvoju, bet mano manymu tai judesiai ne žarnynas, vakare jaučiu :) tu? :)

Atsakyti

Net nežinau ar čia judesiai ar tik aš taip galvoju, bet mano manymu tai judesiai ne žarnynas, vakare jaučiu :) tu? :)

Aš ir vakare jaučiu intensyviau. O kada Tau didysis echo?

Atsakyti