Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Crazy bee, kepsiu šeštadienį :)  

oi, as gamindama man rodos nusizengiu visiems gaminimo principams :D ir labai paprastai kepu. tiksliu kiekiu pasakyt negaliu, nes visada darau viska is akies. sutarkuoju bulves, imetu prieskoniu (druska ir pipirai), pora kiausiniu, pieno ir aliejaus. piena reiktu pasildyti, ale as tingiu daznai terliotis tai pilu salta. vietoj aliejaus reiktu pakepinti spirgiuku ir pilti juos (arba vien taukus jei kaip as spirgiu nevalgo). pieno pilu gan nemazai, tada gaunasi minkstesni. zarnas prikemsu ne iki pilnumo, o kokius 3/4. pries pasaudama i orkaite (ikaitinu ne visada) subadau zarnas. ir vis kepdama atsidarius pabadau. as dar daznai megstu daryti tokiom mazom desrytem (mazdaug blekos ilgio), tai kai virsus jau gerai apkepa labai atsargiai apverciu (tik labai atsargiai, nes kitaip sutruksta), ir tad abi puses buna skaniai apkepusios. zinau, kad dar kiti deda virtu bulviu. bet as niekad nebandziau.

o plaunu as tik vandeniu. acte man rodos irgi kiti mirko, bet man actas labiau smirda nei ta zarna. o piene daugiau mirkau kai noriu, kad druskos maziau zarnoje liktu, nes jos labai isissurejusios buna.  ir nera taip jau baisu tos zarnytes. taigi tik s buvo jame  :D o ir ka ten tos kiaulytes labai eda... runkeli koki ar zoles jei gauna, ir jovalo. 

knyga as tik viena apie zindyma nusipirkau :D ale griekas buvo nepirkti kai kaina 0,49€ :D o siaip vaikiui knyguciu, spalvinimo knygeliu. o jei nepatiks tai bus dovanoms :lol: nes buna kai netiketai ateina koks svecias ar reik staiga kur nulekti kur vaiku yra. tai va tokie sudeliokai labai pravercia :)

Atsakyti

Crazy bee, ačiū labai labai :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Deimante*: 20 vasario 2018 - 15:03

Crazy bee, ačiū labai labai :4u:​ 

Kad ner uz ka :)

Atsakyti
Aguonų laukas vakar minėjai,kad mėgsti makaronus su daržovėm,gal receptu pasidalinsi?Įdomu smile.gif
Atsakyti

Aš jau po echo, sakė skrandis visai normalus neturi prie ko prikibt, placenta irgi prisitvirtinus normaliai, ne ant pjūvio, priekinėj sienoj. Ir sakė kad turėsim brolį. Db sesę reiks nuteikt, kad bus brolis, nes jai tik sesė galvoj, brolio nepripažįsta.

Liepė atvažiuoti kkią 36 savaitę, tada tiksliai matuos svorį, nes didesnio nei 4,4kg neleis gimdyt pačiai. Sakė vaikas jau db matosi kad nemažas, nes pagal pilvo išmatavimus 20+3, nors mum ryt 19 bus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiveInDream: 20 vasario 2018 - 16:12

LiveInDream:good:  Nieko, apsipras dukra, ir brolis bus numylėtinis. Maniškė pradžioj liūdėjo, kad gali būti brolis, net verkė pasislėpus, bet dabar jau gerai. Nors mums dar ir sesė gali paaiškėt.

Ot kaip būna, kai gydytojai be reikalo prigąsdina...

Atsakyti
QUOTE(LiveInDream @ 2018 02 20, 17:09)
<p>Aš jau po echo, sakė skrandis visai normalus neturi prie ko prikibt, placenta irgi prisitvirtinus normaliai, ne ant pjūvio, priekinėj sienoj. Ir sakė kad turėsim brolį. Db sesę reiks nuteikt, kad bus brolis, nes jai tik sesė galvoj, brolio nepripažįsta.</p>
<p>Liepė atvažiuoti kkią 36 savaitę, tada tiksliai matuos svorį, nes didesnio nei 4,4kg neleis gimdyt pačiai. Sakė vaikas jau db matosi kad nemažas, nes pagal pilvo išmatavimus 20+3, nors mum ryt 19 bus.</p>

nu va kaip gerai,kad nuramino smile.gif O dukrytė manau pripras prie minties ir gal net labiau džiaugsis jog brolis smile.gif Berniukų daugėja dienomis pas mus nestuke.gif
Nedaug jau ir slapukų beliko smile.gif
Atsakyti

LiveInDream- Su puikiu vizitu! Ir melyni sveikinimai!!!

Kai mama laukes as labai brolio norejau. Bet gavau sese. Ir ja labai dziaugiausi ir beproto mylejau.

Aguonu Laukas- laukau kumscius, kad sese butu! O tai man rodos pas mane viena kol kas mergiote? :hm:

Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2018 02 20, 15:14)
Aguonų laukas vakar minėjai,kad mėgsti makaronus su daržovėm,gal receptu pasidalinsi?Įdomu smile.gif


Bet be vasaros skonis ne toks žinok bus.

Pakepinu česnako, svogūnų žiedus, paprikos juosteles ir pjaustyto pomidoro nemažai. Kad jis suminkštėtų į padažą jau. Būtinai dedu čili pipiro nes mėgstam astriai. Ir viskas. Ant makaronų dedu. Būtinai aišku šviežias bazilikas ir Džiugo sūris

Aj o mano vaikis visada savaite pagal echo didesnis. Ir su Antru taip buvo, gerai auga. Ner ko čia gazdintis, nemanau kad lb didelis užaugs vien todėl kad dabar atrodo didesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AguonuLaukas: 20 vasario 2018 - 17:07

Visai netikėtai ėmiau ir apsipirkau! Jei kas dar nežinot,tai Kaune Babycyti išsikrausto ir iki kovo 11 nuolaidos iki 50%. Vežimą, autokėdutę nupirkau su 20%, lovytę taippat. Žodžiu viską susipirkau išskyrus gultuką.

Atsakyti

AguonuLaukas, manau, kad viskas gerai ir normalu. Juk visi vaikai vystosi kažkiek skirtingai. Mano irgi šiek tiek didesnis, nei priklauso.

19891010, nu šaunu, klausyk :)  Aš dar nieko neperku, jau jei per echo patvirtins lytį, tai pradėsiu po truputį.

Atsakyti

Visai netikėtai ėmiau ir apsipirkau! Jei kas dar nežinot,tai Kaune Babycyti išsikrausto ir iki kovo 11 nuolaidos iki 50%. Vežimą, autokėdutę nupirkau su 20%, lovytę taippat. Žodžiu viską susipirkau išskyrus gultuką.

bet visur ta 50% yra. tai jie gal visai uzsidaro? :hm: nes ir vilniuje yra. as manieza nusiziurejau. tik va dar i viena parduotuve reik uzsukti kainas paziureti. 

Atsakyti