Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(Melyan @ 2018 02 20, 22:49)
<p>Aha, žinau, kad nieko negaunama už 3 metus. Tiesiog reikia dar tuos mokesčius susižiūrėt, ar tikrai nereikės susimokėti ir kam rašyt prašymą. Nes Sodra sako, kad ne jiems, tiesiog darbdavio prašyt atostogų...</p>


Taip, prašymą į darbą. Sodra nesusijusi su tavo atostogom darbe.

O dėl mokesčių paskambink į ligonių kasas. Nes tau tik svarbu kad jos dengtų sveikatos draudimą. Ir vsio.
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Labai fainas straipsnis.

https://mamoszurnala...ndyti-negalima/

Atsakyti

Labas rytas :)  Mane šiandien anksti pažadino, bet ir gerai.

bernadeta193, išankstiniai sveikinimai gražia proga :4u: Labai graži data. O po echo lauksim žinių!

Atsakyti

Labas rytas :)

Kaip prastai miegojau :oh:  neradau patogios pozos miegojimui, sapnavau kazkokias nesamones susijusias su nestumu, daznai nubusdavau... Vyras sake, kad irgi neissimiegojo. Cia gal koks menulis keiciasi?  

Bernadeta- tai dabar kiek pasiruosimo laukia  :wub:  kaip faina  :wub: 

Del straipsnio apie zindyma,  as vis pagalvoju, kad mano ziogas netoleruoja laktozes. Gal del to jis man taip stipriai ir atpylinedavo :hm:  o ir kaip nustatyti kada ten buna tie visi sutrikimai baisus? Maitini vaika ir bac del to raidos surikimas atsiranda...baisu  :unsure: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Prisisapnavau visokių nesąmonių... Jau 2 naktis... Šiandien mergina namie, darželyje nėr elektros, tai pasisekė jai biggrin.gif Oras gražus, palauksim kol sušils ir reiks varyt į lauką.
Atsakyti

Aš nesąmones jau kelis mėn sapnuoju, bet tokius ryškius sapnus... Ir paskui kuo puikiausiai juos prisimenu.

Reiktų ir mums išlįst šiandien į lauką, tik nežinau, kur čia šitam kaime eit.

Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(crazy bee @ 2018 02 20, 17:42)
O tai man rodos pas mane viena kol kas mergiote? g.gif</p>

Pakolkas taip tu viena rožinė wub.gif Bet gal liepos pradžia bus berniukų,o pabaiga mergaičių rolleyes.gif

QUOTE(AguonuLaukas @ 2018 02 20, 18:01)
Bet be vasaros skonis ne toks žinok bus.
Pakepinu česnako, svogūnų žiedus, paprikos juosteles ir pjaustyto pomidoro nemažai. Kad jis suminkštėtų į padažą jau. Būtinai dedu čili pipiro nes mėgstam astriai. Ir viskas. Ant makaronų dedu. Būtinai aišku šviežias bazilikas ir Džiugo sūris
Aj o mano vaikis visada savaite pagal echo didesnis. Ir su Antru taip buvo, gerai auga. Ner ko čia gazdintis, nemanau kad lb didelis užaugs vien todėl kad dabar atrodo didesnis.

Aha vasara kai viskas šviežia viskas skaniau smile.gif Ačiū,išsisaugau,skamba tai labai skaniai nestuke.gif
Man pirmas pagal echo atseit visada didesnis buvo,o gimė savaitė po termino ir 3700kg,tai visai normaliai smile.gif
Dabar pagal echo keliom dienom lyg mažesnis,o akušerė matudama gimdos dugną sakė,jog atrodo jog tikrai nemažas smile.gif

QUOTE(Melyan @ 2018 02 20, 21:18)
< Tai sakė berniukas, tikrai biggrin.gif

wub.gif
Jūs į Australiją?

QUOTE(Mazutee24 @ 2018 02 21, 10:21)
Labas rytas  4u.gif
Prisisapnavau visokių nesąmonių... Jau 2 naktis... Šiandien mergina namie, darželyje nėr elektros, tai pasisekė jai  biggrin.gif  Oras gražus, palauksim kol sušils ir reiks varyt į lauką.

Bet čia ne pirmą kartą taip? smile.gif O kas ten su ta elektra?O kaip dabar galvoju,jei į darbą reikia,o vaiko į darželį nepriima nes elektros nėra blink.gif Man taip darže nebuvo nei karto smile.gifŠiaip nežinočiau ką daryt, ateini ryte į daržą ir nepriema,nes elektros nėra, tai iš darbo išsiprašinėti reiktų, būtų pikta rolleyes.gif
Papildyta:
Vakar pasiskaičiavau darbe kiek man čia atostogų,nes galvoju prieš dekretą išnaudoti, tai balandžio viduryje jau galėsiu atostogauti,kaip tik ant sūnaus gimtadienio wub.gif tai 1,5 mėn man beliko rolleyes.gif

bernadeta gražaus pasiruošimo vestuvėms smile.gif Ar dideles darysite, ar tik su artimiausiais? smile.gif
Atsakyti

Sveikos ačiū už palinkėjimus :) jo pasiruošimo bus :) aš neišsimiegu irgi, prasibudinėju, spardaus, kuičiuos, maluos, brangusis jau anklodę buvo kitą pasiėmęs :D o po daktarės prasinešiu :) bet eisiu tik 18.15 :)

Atsakyti

Ledime, baik, pas mane berniukas liepos 25-tai užsakytas :lol:​ 

Atsakyti

Ledime nedidelės 20 žmonių, nuomosimės kokią kavinę, zakse su fotografu, paskui pasifotkint kažkur, po to pietūs, kas butelį, kas šampano, o kas norės pratęsimo pas anytą į kaimą :) nors nežinau dar tiksliai, reikia dar pagalvot :)

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Liveindream, smagu, kad echo rezultatai geri 4u.gif

Bernadeta193, sveikinimai, kaip smagu thumbup.gif

Niu aš tyliai tikiuos, kad liepos galui bus rezervuota mergaičių topsecret.gif Bet stengiuos neužciklinti ant to, būtų jau per daug į dangų ir dėl lyties pageidavimus reikšti, kai taip ilgai laukėm šito stebuklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2018 02 21, 09:44)
Sveikos smile.gif
Bet čia ne pirmą kartą taip? smile.gif O kas ten su ta elektra?O kaip dabar galvoju,jei į darbą reikia,o vaiko į darželį nepriima nes elektros nėra blink.gif Man taip darže nebuvo nei karto smile.gifŠiaip nežinočiau ką daryt, ateini ryte į daržą ir nepriema,nes elektros nėra, tai iš darbo išsiprašinėti reiktų, būtų pikta  rolleyes.gif
Papildyta:
Vakar pasiskaičiavau darbe kiek man čia atostogų,nes galvoju prieš dekretą išnaudoti, tai balandžio viduryje jau galėsiu atostogauti,kaip tik ant sūnaus gimtadienio  wub.gif tai 1,5 mėn man beliko  rolleyes.gif

Šitas elektros nebuvimas planuotas buvo. Po stiprių vėjų dažnai būna, kad dingsta elektra. Dabar aš nedirbu, bet jeigu reik pabūt su mergina namie, tai būna vyras. Jis gali iš namų dirbt.

Man grįžus į darbą irgi liks 1,5 mėn. Žiūrėsiu kaip jausiuos, gal pabaigsiu mėnesį pilnai, kad pilną atlyginimą gaut. Jau dabar nervuojuos dėl darbo, nes žinau kokį bardaką rasiu....
Atsakyti