Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Man grįžus į darbą irgi liks 1,5 mėn. Žiūrėsiu kaip jausiuos, gal pabaigsiu mėnesį pilnai, kad pilną atlyginimą gaut. Jau dabar nervuojuos dėl darbo, nes žinau kokį bardaką rasiu....

o tu visgi nenori nueit pas gine ir paprasyt, kad pratestu biuleteni? :hm:

man panasu, kad mano maze pakilo jau kiek auksciau, tai gal ir spazmu bus maziau :hm: nors va rugstys ta proga vel sukilo :oh:

vyro gimtadienis arteja... nesumastau ka jam cia padovanojus... sake jam reik naujo bateriju pakrovejo, ale man cia tamsus miskas kuris geresnis :oh: eisiu, bandysiu koki dzemperi pasiuti :lol:

Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 02 21, 10:47)
<p><strong>Ledime</strong>, baik, pas mane berniukas liepos 25-tai užsakytas lotuliukas.gif​ </p>

gerai gerai tau berniukas liepos gale biggrin.gif

QUOTE(bernadeta193 @ 2018 02 21, 10:52)
<p>Ledime nedidelės 20 žmonių, nuomosimės kokią kavinę, zakse su fotografu, paskui pasifotkint kažkur, po to pietūs, kas butelį, kas šampano, o kas norės pratęsimo pas anytą į kaimą smile.gif nors nežinau dar tiksliai, reikia dar pagalvot smile.gif</p>

graži šventė bus smile.gif

QUOTE(Mazutee24 @ 2018 02 21, 11:47)
Šitas elektros nebuvimas planuotas buvo. Po stiprių vėjų dažnai būna, kad dingsta elektra. Dabar aš nedirbu, bet jeigu reik pabūt su mergina namie, tai būna vyras. Jis gali iš namų dirbt.

Man grįžus į darbą irgi liks 1,5 mėn. Žiūrėsiu kaip jausiuos, gal pabaigsiu mėnesį pilnai, kad pilną atlyginimą gaut. Jau dabar nervuojuos dėl darbo, nes žinau kokį bardaką rasiu....

nu jums be problemų tada smile.gif
Bet šiaip labai negerai tiek tau tiek mažyliui,kad tu taip nerviniesi dėl darbo, o gal tiesiog pasistenk į viską paprasčiau žiūrėti,na grįši padarysi savo darbą ir išeisi,na juk tik geras mėnuo smile.gif gal net nebus taip blogai,kaip įsivaizduoji smile.gif

QUOTE(crazy bee @ 2018 02 21, 11:58)
vyro gimtadienis arteja... nesumastau ka jam cia padovanojus... sake jam reik naujo bateriju pakrovejo, ale man cia tamsus miskas kuris geresnis doh.gif eisiu, bandysiu koki dzemperi pasiuti lotuliukas.gif</p><p></p><p></p>

kaip gerai,aš šiemet nemąstysiu apie vyrui gimtadienio dovaną bus kaip tik mažylis beveik ant jo gimtadienio smile.gif Dovanėlė biggrin.gif
Atsakyti

Pabuvom kieme valandėlę, tikrai pasakiška žiema. Gaila tik, kad nėr čia pas mus, kur vaikščioti. Iki marių kokie 2km į vieną galą, o atgal į gerą kalną reiktų lipt. Jei vėluos gimdymas, reiks išbandyt :D 

Kažkaip mes jau su dovanom baigėm. Būdavo gimtadienis ar kokia šventė artėja, tai suki suki galvą, ką čia tokio wau sugalvot. Tai visko prigalvodavau, nuo barzdaskutės iki kelionės-staigmenos. O dabar kažkaip jau ne, atsipalaidavom šia tema. Na gėlių iš vyro vistiek gaunu, bet šiaip tai dažniausiai kur pavakarieniaut sugalvojam, ar nulėkt pasivaikščiot kur prie jūros. Ir tiek.

Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2018 02 21, 10:58)
o tu visgi nenori nueit pas gine ir paprasyt, kad pratestu biuleteni? g.gif man panasu, kad mano maze pakilo jau kiek auksciau, tai gal ir spazmu bus maziau g.gif nors va rugstys ta proga vel sukilo doh.gif

Kad man viskas gerai, nieko neskauda. Padirbsiu. Pas mane nėra sunkus darbas. Pavaikščiot kelis žingsnius ir sėdėt prie kompo reiks smile.gif Rūgštys man kiekvieną dieną kyla... Be vaistų niekaip.
Papildyta:
QUOTE(Ledime @ 2018 02 21, 11:24)

Bet šiaip labai negerai tiek tau tiek mažyliui,kad tu taip nerviniesi dėl darbo, o gal tiesiog pasistenk į viską paprasčiau žiūrėti,na grįši padarysi savo darbą ir išeisi,na juk tik geras mėnuo smile.gif gal net nebus taip blogai,kaip įsivaizduoji smile.gif

Nieko baisaus, bandysiu nekreipt dėmesio. Bet aš toks žmogus, kad man darbe turi būt viskas tvarkoje. Pas mane viršininkė viską rasdavo is pirmo karto. O aš kai tikrinau kaip dirba, nieko neradau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazutee24: 21 vasario 2018 - 11:54

Mazutee, turbūt beveik visada taip būna. Aš irgi nelabai įsivaizduoju, ką galvoja mano valdžia, jie galvoja tik paskutinį mėn žmogų priimt. Aš viso šito darbo nežinau, kiek mokiausi palaipsniui... Nes labai daug specifinių dalykų, programų, daug su finansais (ir dideliais) susijusių dalykų. Ir niekas be manęs daugiau nemoka darbe šitų reikalų. Tai kai ateis nauja mergina, tikrai kils neaiškumų, ir nesąmonių pridarys, o paaiškint nebus kam, tik man. Tai žinau, kad skambučių sulauksiu. Nu bet ką padarysi, man šitam darbe blogai nebuvo, tikrai išskirtines darbo sąlygas turėjau, tai jei reiks, padėsiu.

Aš tai, merginos, džiaugiuosi, kad manęs dar tos rūgštys nekankina, nes kai prisimenu, tai malonumas menkas... Kolkas labiausiai vargina tai naktinis lankymasis WC, bet čia tik malonumas, palyginus su paskutiniais mėnesiais :D​ 

Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 02 21, 12:10)
<p><strong>Mazutee</strong>, turbūt beveik visada taip būna. Aš irgi nelabai įsivaizduoju, ką galvoja mano valdžia, jie galvoja tik paskutinį mėn žmogų priimt. Aš viso šito darbo nežinau, kiek mokiausi palaipsniui... Nes labai daug specifinių dalykų, programų, daug su finansais (ir dideliais) susijusių dalykų. Ir niekas be manęs daugiau nemoka darbe šitų reikalų. Tai kai ateis nauja mergina, tikrai kils neaiškumų, ir nesąmonių pridarys, o paaiškint nebus kam, tik man. Tai žinau, kad skambučių sulauksiu. Nu bet ką padarysi, man šitam darbe blogai nebuvo, tikrai išskirtines darbo sąlygas turėjau, tai jei reiks, padėsiu.</p><p>Aš tai, merginos, džiaugiuosi, kad manęs dar tos rūgštys nekankina, nes kai prisimenu, tai malonumas menkas... Kolkas labiausiai vargina tai naktinis lankymasis WC, bet čia tik malonumas, palyginus su paskutiniais mėnesiais biggrin.gif​ </p>

Bjauriausia, kad manęs visai neklausė, o darė bile kaip... Aš visada draugiškai nusiteikus ir visada paaiškinsiu. Ir būtų darę viską teisingai. Dar žinau, kad tikrai patikrinimas kovo mėn bus. Praitą savaitę buvo ir daug visko rado negero, tai po mėnesio tikrai pakartotinai ateis smile.gif Reiks nors truputį apsitvarkyt tą bardaka... Negalėsiu dirbt ramiai biggrin.gif
Atsakyti

Tikiu, kad erzina ir nervina tokie dalykai, bet jau labai mažai liko ir visai negalvosi apie darbą kelis metus :)  Aš jau ir dabar apie jį beveik negalvoju. Dar truputį padirbsiu ir "ate"! Mano mintys jau visai kitur sukasi... Sakiau kovo 1d darysiu pavasario atidarymą su grilium. Pažiūrėjau, dieną -15, naktį -25. Gal ir nieko :D​ 

Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 02 21, 12:51)
<p>Tikiu, kad erzina ir nervina tokie dalykai, bet jau labai mažai liko ir visai negalvosi apie darbą kelis metus smile.gif  Aš jau ir dabar apie jį beveik negalvoju. Dar truputį padirbsiu ir "ate"! Mano mintys jau visai kitur sukasi... Sakiau kovo 1d darysiu pavasario atidarymą su grilium. Pažiūrėjau, dieną -15, naktį -25. Gal ir nieko biggrin.gif​ </p>

Aš jau atsijungus nuo darbo biggrin.gif Reiks įsijungt biggrin.gif
Tiksliai, gi kovas, pavasaris!!! Nu jo, atidarymas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

kaip gerai,aš šiemet nemąstysiu apie vyrui gimtadienio dovaną bus kaip tik mažylis beveik ant jo gimtadienio smile.gifDovanėlė biggrin.gif

Tai vyras sake, kad jam mergyte pati didziausia dovana ir nieko jam nereik. Ale vis tiek norisi ka nors sugalvoti.

 

 

Kažkaip mes jau su dovanom baigėm.

Pas mus irgi likusios tokios simbolines daugiau dovaneles. Arba tada ka nors namams perkam, nes vis tiek reik :lol:  O siemet bijau kokia vakariene pasizadet, nes tada dazniausiai buna man atkritimas su migrena ir tada jau blogai jauciuos, kad prisizadejau, bet netesejau. 

Tai va dabar sugalvojau dzemperi pasiuti :D

 

 

Kad man viskas gerai, nieko neskauda. 

Aaaa, as galvojau, kad dar savijauta tokia siaip sau...

 

 Sakiau kovo 1d darysiu pavasario atidarymą su grilium. Pažiūrėjau, dieną -15, naktį -25. Gal ir nieko :D​ 

Pats tas oras saslykui :D nors gal geriau prie tokio minuso kokias sasyskas pasikepti, nes sasla salta buna valgyt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 21 vasario 2018 - 13:06

o tu visgi nenori nueit pas gine ir paprasyt, kad pratestu biuleteni? :hm:

man panasu, kad mano maze pakilo jau kiek auksciau, tai gal ir spazmu bus maziau :hm: nors va rugstys ta proga vel sukilo :oh:

vyro gimtadienis arteja... nesumastau ka jam cia padovanojus... sake jam reik naujo bateriju pakrovejo, ale man cia tamsus miskas kuris geresnis :oh: eisiu, bandysiu koki dzemperi pasiuti :lol:

Power banko reik? Galiu patart :)

Atsakyti

Power banko reik? Galiu patart :)

? Cia tas pats kas pakraunamu bateriju kroviklis?  :hmm:​  nes jis nori kad butu kraunamos 4 baterijos su galimybe pakrauti maziau. Ir kas krovimo laikas butu trumpesnis.  Nes pas tu pakroveju gal  3 yra, ir panasu, kad visi parejo, nes pakrauni baterija ausinems, o ji po poros dienu nebeveikia. Galvojom gal jau baterijos paseno, nes ilgai naudojamos, bet naujas pasiemem tai irgi tas pats. 

Atsakyti

Crazy bee, man tokiu oru jau nei šašlykų, nei sasyskų nesinori :D  Mirtis man prie tokio šalčio.

Atsakyti