Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

O mano panelė aprimus paskutinėm dienom.

Atsakyti
QUOTE(LiveInDream @ 2018 06 22, 19:54)
<p>Ar Jūsų pilvukų gyventojai labai juda? Mano taip šnd duodasi, kad man net verkt norisi, taip stipriai į dubenį kala ir pilvas toks kietas.😣</p>

Juda pakankamai daug ir skaudžiai. Gal dabar vietos mažoka, tai apmažėję truputį judesių, bet tikrai nesiskundžiu ir nereik gaudyt kiekvieno judesio. Dabar irgi krapšto apačioj su rankytėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2018 06 22, 20:09)
Juda pakankamai daug ir skaudžiai. Gal dabar vietos mažoka, tai apmažėję truputį judesių, bet tikrai nesiskundžiu ir nereik gaudyt kiekvieno judesio. Dabar irgi krapšto apačioj su rankytėm  smile.gif

Nieko nera baisiau, kai krapsto unsure.gif Auc unsure.gif
Atsakyti

Ar Jūsų pilvukų gyventojai labai juda? Mano taip šnd duodasi, kad man net verkt norisi, taip stipriai į dubenį kala ir pilvas toks kietas.😣

Buna ramesniu valandu, bet buna kad jau kai juda tai akys ant kaktos lipa. Sokolado dabar uzvalgiau, tai vajezau... Armonikele patapau.

Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2018 06 22, 20:31)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LiveInDream" data-cid="72134565" data-time="1529686440"> Ar Jūsų pilvukų gyventojai labai juda? Mano taip šnd duodasi, kad man net verkt norisi, taip stipriai į dubenį kala ir pilvas toks kietas.😣</blockquote>
<p>Buna ramesniu valandu, bet buna kad jau kai juda tai akys ant kaktos lipa. Sokolado dabar uzvalgiau, tai vajezau... Armonikele patapau.</p>

Man nuo ledu, braskiu ir pomidoru eina is proto mergina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2018 06 22, 21:31)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LiveInDream" data-cid="72134565" data-time="1529686440"> Ar Jūsų pilvukų gyventojai labai juda? Mano taip šnd duodasi, kad man net verkt norisi, taip stipriai į dubenį kala ir pilvas toks kietas.😣</blockquote>
<p>Buna ramesniu valandu, bet buna kad jau kai juda tai akys ant kaktos lipa. Sokolado dabar uzvalgiau, tai vajezau... Armonikele patapau.</p>

Pati kalta 😁
Aš irgi saldainių prisveiciau, su anyta kaip susedom prie arbatos tai aguonos privalgem 😎
Atsakyti

Maniškė pradeda šokius, kai atsistoju po dušu. Man malonu, šiltas vanduo atpalaiduoja, o ji irgi labai malasi.

Ar naudojat dar papildus kokius? Aš vienu metu jau nenaudojau nieko, bet geležis vėl pakritus buvo iki 109, tai dabar geriu geležį, dar kelios kapsulės folio rūgšties likę, tai irgi sugersiu. Nusipirkau dar kalcio, nes sako jo labai reikia ypač žindančioms, tai reik pildyt atsargas. Nes ir dantys labai jautrūs pasidarė paskutiniu metu. Ir kartais magnio išgeriu, kai kojas traukt pradeda.

Nusipirkau šiandien šviežio medaus, nes svajojau apie agurkus su medum. Tai ką, neįmanoma valgyt, agurkų šaltumas, o medaus saldumas taiiiip dantis gelia...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Deimante*: 22 birželio 2018 - 20:36

Deimante, jei neklystu magnio ir kalcio negalima gert nėštumo gale.

Aš geriu geležį, įeina ten ir folis.

Atsakyti

Aš geriu vis dar geležį ir magnį. Magnį gersiu kol sueis pilnai 37 savaitės, tada jau bus viskas, taip ginė liepė. Dar vis išgerdavau kalcio, bet db jau negeriu kokią savaitę.

Atsakyti

19891010, rimtai? :blink:  Nežinojau. Kaip tik pas ginę antradienį turbūt, riks paklaust. Nors aš ja visai nepasitikiu jau.

Gerai, kad tik pirmadienį gert pradėjau, tai žalos dar jokios nebus.

Atsakyti

19891010, rimtai? :blink:  Nežinojau. Kaip tik pas ginę antradienį turbūt, riks paklaust. Nors aš ja visai nepasitikiu jau.

Gerai, kad tik pirmadienį gert pradėjau, tai žalos dar jokios nebus.

Žinok nesu tikra, bet kažkodėl taip šviečias man. Reik paieškot info googlėj.

Atsakyti

Kalcio negalima berods tam, kad vaikiuko kremzlytes nepradetu kauleti ir butu lengviau pagimdyti. 

Atsakyti