Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

As labai uz fcb 😎
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2018 07 20, 11:04)
As labai uz fcb 😎


aš šiaip irgi. smile.gif
Atsakyti

Aš už fb

Atsakyti
Bet su ortopedais padetis bloga, net privaciuose nieko nera,
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 07 20, 11:58)
<p>Na o aš kad ir kaip stengiausi teisingai paduoti krūtį, per anas 2 dienas man nugraužė spenelius verysad.gif  Iš vieno jau šiandien kraujas lašėjo. Ir nieko nepadeda man tie Multi Mam'ai.</p><p>Jetus, kaip noriu miego... Naktį valgė ir valgė mažylė, nuo 2h iki 4:30h išvis be pertraukos beveik. Turim pas gydytoją važiuot šiandien, tai nelabai pavyks pietų numigt.</p><p>Tai ką, viskas. Turim visus leliukus lithuania.gif​ </p>

Oro vonios ir teisingas padavimas krūties man viską sutvarkė,atkentejau porą dienų,kol nugraužimas užgijo ir viskas.Tau irgi taip linkiu.
Atsakyti
aš kažkaip nesuprantu. Man su (*) šį kart viskas ok. Nei skauda, nei nieko. O kai gimė sakė trumpas pasaitėlis. Neėmė visai, mišinį gavo pilnai. Namie grįžom- viskas ok. Aš nesuprantu, kas per stebuklas man šitas trečias biggrin.gif

Ir siūlai iškrito, ir kraujuoju lb mažai. Galėčiau jau viską to ko negalima dar daryt biggrin.gif
Atsakyti

Ir siūlai iškrito, ir kraujuoju lb mažai. Galėčiau jau viską to ko negalima dar daryt biggrin.gif

Va taip man buvo su sunum. Viskas greita ir paprasta... O dabar :oh: iki siol paketu reik ir nepanasu kad greit nustosiu varvejusi :( 

Panasu, kad mazajai teks duot ciulptuka. Nes jei tik as bunu vietoj jo, tai ji fontanais atpila  :huh2:​ 

Atsakyti
Aš už uždara bendravimą, tačiau FB nelabai patogu,neišeina nuosekliai visko sekti 🤔 o čia negalima uždara tema padaryti? jei ne pvz galima tėvų darželis padaryti uždara tema,niekas nematytų ir bendravimas būtų kaip cia nuoseklus.Bet kaip dauguma nuspręs taip bus gerai ;)
Atsakyti
Niu pagaliau prisedau vaika uzregistruot ir niekaip nesigauna man per ta Mepis verysad.gif Gal kas pamenat, kas esat santuokoj, kai registravot, prie tevu automatiskai ismete uzpildytus duomenis ir buvo pazymetas pasirinkimas "Santuoka"? (tevu-darzeli raso, kad taip turetu buti). Nes man tevu duomenu nemeta, o kai supildau, neduoda pasirinkti Santuoka blink.gif

Jau issiaiskinau, sistema siandien strikuoja aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukis_miau: 20 liepos 2018 - 11:52
QUOTE(Ledime @ 2018 07 20, 12:32)
Aš už uždara bendravimą, tačiau FB nelabai patogu,neišeina  nuosekliai visko sekti 🤔 o čia negalima uždara tema padaryti? jei ne pvz galima tėvų darželis padaryti uždara tema,niekas nematytų ir bendravimas būtų kaip cia nuoseklus.Bet kaip dauguma nuspręs taip bus gerai ;)

Kadangi mūsų nedaug,tai manau, kad nesunkiai seksim viską fb smile.gif
Papildyta:
QUOTE(crazy bee @ 2018 07 20, 12:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="AguonuLaukas" data-cid="72158440" data-time="1532075535"><div><p>Ir siūlai iškrito, ir kraujuoju lb mažai. Galėčiau jau viską to ko negalima dar daryt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Va taip man buvo su sunum. Viskas greita ir paprasta... O dabar doh.gif iki siol paketu reik ir nepanasu kad greit nustosiu varvejusi verysad.gif </p><p></p><p>Panasu, kad mazajai teks duot ciulptuka. Nes jei tik as bunu vietoj jo, tai ji fontanais atpila  huh.gif​ </p>

Aš jau karts nuo karto duodu ir nesuku galvos. Būna dienų, kad vien papulio nori, o paskui skauda (.) po tiek tampymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazutee24: 20 liepos 2018 - 12:53
Maniskis irgi nuolat kabo, bet manau todel, kad karsta. Gerti matyt nori. Pas mus namie 27, bijau kondicionieriu jungt
Atsakyti

aš kažkaip nesuprantu. Man su (*) šį kart viskas ok. Nei skauda, nei nieko. O kai gimė sakė trumpas pasaitėlis. Neėmė visai, mišinį gavo pilnai. Namie grįžom- viskas ok. Aš nesuprantu, kas per stebuklas man šitas trečias biggrin.gif

Ir siūlai iškrito, ir kraujuoju lb mažai. Galėčiau jau viską to ko negalima dar daryt biggrin.gif

Tu čia rimtai??? Davė mišinį dėl trumpo pasaitėlio???  :D  :D  :D  :D  :D 

Man siūlai (labiau kur viduj) dar neiškrito  :blink:  o jau 21 diena. Ir jau nebekraujuoju!

Atsakyti