Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Aš už uždara bendravimą, tačiau FB nelabai patogu,neišeina nuosekliai visko sekti 🤔 o čia negalima uždara tema padaryti? jei ne pvz galima tėvų darželis padaryti uždara tema,niekas nematytų ir bendravimas būtų kaip cia nuoseklus.Bet kaip dauguma nuspręs taip bus gerai ;)

Kodėl ne? Kažkas ryte įkelia pvz foto ar kokį paveikslėlį su data ir komentaruose bendraujam. Kitą dieną vėl iš pradžių.

Atsakyti

Sveikos. Aš už bendravimą fb. 

Kaip tik norėjau klaust ar jūs dar kraujuojat, mes man tai jau atsibodo, beveik 3 savaitės. Ir siūlai dar nevisi iškrito  :unsure: 

Mes dar tik vaiko gimimą užregistravę ir daugiau nieko. Pasirodo mūsų adresas pakeistas, va taip registrų centras sugalvojo ir pakeitė. Taip db mūsų visų 3 adresas vienoks, o H norint deklaruoti meta kitą. Tai aš db turiu pakeisti savo deklaruotą gyvrnamąją vietą, nes kitaip neleidžia vaiko prisideklaruot, nors namas tas pats.. Nu čia tik Lietuvoj taip gali būt  :hmm:​ 

Atsakyti

Kadangi mūsų nedaug,tai manau, kad nesunkiai seksim viską fb smile.gif
Papildyta:
Aš jau karts nuo karto duodu ir nesuku galvos. Būna dienų, kad vien papulio nori, o paskui skauda (.) po tiek tampymo smile.gif

As buvau nusiteikus visai neduot :D bet dabar mano papuliai irgi nori poilsio nuo tampymo :oh:

Maniskis irgi nuolat kabo, bet manau todel, kad karsta. Gerti matyt nori. Pas mus namie 27, bijau kondicionieriu jungt

Kai nuolat kabo ir zinda tai viskaa ok, atsigerineja. Bet cia grynai migdosi, ciulpcioja, pameta speniuka ir tada rekia, randa speniuka ir su toookia trauka itraukia! Tai jauciu taip darydama oro prigaudo ir atpila. 

Pas mus namie irgi nenormaliai karsta... Visi nuogi vaikstom ir tai prakaitas zliaugia.

Atsakyti

Man siūlai (labiau kur viduj) dar neiškrito  :blink:  o jau 21 diena. Ir jau nebekraujuoju!

Man isorej siulai dar kabaliuoja. Vyras vis kikena kad su paprastais siulais susiuvo ir niekas man neiskris :D skaiciau kad iki keliu menesiu gali tie siulai buti  :blink:  

As galvoju jei man dabar jauciasi tempimas ties siule, tai iskritus siulam irgi jausis?  :hmm:​ 

Atsakyti

Man isorej siulai dar kabaliuoja. Vyras vis kikena kad su paprastais siulais susiuvo ir niekas man neiskris :D skaiciau kad iki keliu menesiu gali tie siulai buti  :blink:  

As galvoju jei man dabar jauciasi tempimas ties siule, tai iskritus siulam irgi jausis?  :hmm:​ 

Manau ne. Man labai tempė, dabar viskas ok.

Atsakyti

Mes po gydytojos. Virkštė dar nenukritus, bet sakė, lyg išvarža yra :(  Tai iki metų spaust su pampiu, laikyt ant pilvuko dažniau, o jei nepraeis, operuot :( 

Jo, karštis nerealus. Namie dar kaip namie, bet kol suvažinėjom visur, man taip galvą įsiskaudėjo. Mašinoj mirtis, o kondicionierių normaliai įjungt baisu.

Nu ir dar vaflį suvalgiau pakeliui su kažkokiu džiovintų vaisių įdaru. Ir tik kramtant paskutinį kąsnį supratau, kad ten turbūt žemės riešutų nemažai buvo :oh: Man, žiūriu, kuo labiau stengiuosi ir geriau nusiteikiu, tuo šūdiniau gaunasi viskas. Ir su gimdymu, ir su maitinimu. Ir dar tas vaflis :cry2:​ 

Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2018 07 20, 15:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ledime" data-cid="72158485" data-time="1532079126"><div><p>Aš už uždara bendravimą, tačiau FB nelabai patogu,neišeina nuosekliai visko sekti 🤔 o čia negalima uždara tema padaryti? jei ne pvz galima tėvų darželis padaryti uždara tema,niekas nematytų ir bendravimas būtų kaip cia nuoseklus.Bet kaip dauguma nuspręs taip bus gerai ;)</p></div></blockquote><p>Kodėl ne? Kažkas ryte įkelia pvz foto ar kokį paveikslėlį su data ir komentaruose bendraujam. Kitą dieną vėl iš pradžių.</p>

Na gal tada jei taip tai ir nepasimes postai smile.gif

QUOTE(*Deimante* @ 2018 07 20, 16:47)
<p>Mes po gydytojos. Virkštė dar nenukritus, bet sakė, lyg išvarža yra verysad.gif  Tai iki metų spaust su pampiu, laikyt ant pilvuko dažniau, o jei nepraeis, operuot verysad.gif </p><p>Jo, karštis nerealus. Namie dar kaip namie, bet kol suvažinėjom visur, man taip galvą įsiskaudėjo. Mašinoj mirtis, o kondicionierių normaliai įjungt baisu.</p><p>Nu ir dar vaflį suvalgiau pakeliui su kažkokiu džiovintų vaisių įdaru. Ir tik kramtant paskutinį kąsnį supratau, kad ten turbūt žemės riešutų nemažai buvo doh.gif Man, žiūriu, kuo labiau stengiuosi ir geriau nusiteikiu, tuo šūdiniau gaunasi viskas. Ir su gimdymu, ir su maitinimu. Ir dar tas vaflis cry.gif​ </p>

Nu nepergyvenk taip, pagimdei, maitinti maitinsi mazyle,o tas vaflis buvęs nebuves.

Aš galvojau su tirpstanciais siūlais siuna,nu net neįsivaizduoju kokie reikalai pas mane 😊kristi niekas nekrenta..
Atsakyti

Mes po gydytojos. Virkštė dar nenukritus, bet sakė, lyg išvarža yra :(  Tai iki metų spaust su pampiu, laikyt ant pilvuko dažniau, o jei nepraeis, operuot :(

Jo, karštis nerealus. Namie dar kaip namie, bet kol suvažinėjom visur, man taip galvą įsiskaudėjo. Mašinoj mirtis, o kondicionierių normaliai įjungt baisu.

Nu ir dar vaflį suvalgiau pakeliui su kažkokiu džiovintų vaisių įdaru. Ir tik kramtant paskutinį kąsnį supratau, kad ten turbūt žemės riešutų nemažai buvo :oh: Man, žiūriu, kuo labiau stengiuosi ir geriau nusiteikiu, tuo šūdiniau gaunasi viskas. Ir su gimdymu, ir su maitinimu. Ir dar tas vaflis :cry2:​ 

Nusiramink :console: hormonai veikia :)

O kas del zemes riesutu? :hm:

Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2018 07 20, 14:37)
Tu čia rimtai??? Davė mišinį dėl trumpo pasaitėlio???  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><p>Man siūlai (labiau kur viduj) dar neiškrito  blink.gif  o jau 21 diena. Ir jau nebekraujuoju!</p>


Nu rimtai, papo visai neemė tai klykė non stop ir gavo mišinio. Nes per daug svorio nukrito. Viskas čia normalu.


Aš su abiem kraujavau beveik 6 savaites. Tai man kosmosas kad db taip mažai
Atsakyti
Ai kaip pasizymit iš kurios krūtinės maitinot?Aš su pirmu turėjau tokį faina segtuka į liemenėlę kur keiti ant sleikutes,buvo tada dovanų įdėta į tą dėžutė, dabar nežinau kaip čia zymetis.Apyrankiu nemėgstu,kad ištisai nešioti .nesumastau.
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2018 07 20, 16:09)
Ai kaip pasizymit iš kurios krūtinės maitinot?Aš su pirmu turėjau tokį faina segtuka į liemenėlę kur keiti ant sleikutes,buvo tada dovanų įdėta į tą dėžutė, dabar nežinau kaip čia zymetis.Apyrankiu nemėgstu,kad ištisai nešioti .nesumastau.

Parsisiusk programėlę. Yra tam skirta. Bet šiaip tai man kažkaip nereik, mano jaučias kuri pilna kuri ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2018 07 20, 16:09)
Ai kaip pasizymit iš kurios krūtinės maitinot?Aš su pirmu turėjau tokį faina segtuka į liemenėlę kur keiti ant sleikutes,buvo tada dovanų įdėta į tą dėžutė, dabar nežinau kaip čia zymetis.Apyrankiu nemėgstu,kad ištisai nešioti .nesumastau.

Stengiuosi prisiminti iš kurios maitinau biggrin.gif Kartais būna neprisimenu, po to atgaminu kažkaip kur ir kaip gulėjau maitindama biggrin.gif Bet galvos neturiu visai... doh.gif
Blyn, savo dydžio 2 liemenėles nusipirkau ir abi mažos... Reiks varyt į megą ir vietoj nusipirkt... Nenormalūs mano (.) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazutee24: 20 liepos 2018 - 15:19