Įkraunama...
Įkraunama...

Simpatija kitam vyrui

Esu laimingai ištekėjusi, su vyru sutariame gerai, bet atsitiko taip kad susuko galva man svetimas vyras. Jaučiu didele simpatija, ištisai apie jį galvoju, nzn ar tai abipusė trauka, nes mus sieja tik dalykiniai reikalai. Kaip mes bendraujam jis šypsosi man žiūri neatrikaukiant akių, bet nzn ar tai gali but dėl traukos man. Jeigu manęs paklausit ar norėčiau romano su juo, prieš 8m.sakyciau gink dieve ne, bet artėjant 30m. nuomone pasikeitė ir sugriesinciau😁  jis žino, kad aš ištekėjusi, bet kaip man žinot ar aš jam patinku, atskleiskit savo viliojimo kerus. 

Atsakyti
Tai sakot ne bręstate, o kvailėjate? laimę barstyti ruošiatės? smile.gif
Atsakyti
Na duodat vaizdų-gerai ir gražiai gyvenat su vyru, o norit griešyt su kažkokiu, kuris net nesiekia jūsų??? blink.gif
Atsakyti

Na duodat vaizdų-gerai ir gražiai gyvenat su vyru, o norit griešyt su kažkokiu, kuris net nesiekia jūsų??? blink.gif

Kaip jis manęs gali siekti jeigu žino, kad aš ištekėjusi.. Tai ir noriu iš jūsų patarimo kaip sužinot ar tai abipusė trauka, o dėl mano vyro taip mes gyvenam gražiai bet aistros nei su žiburiu nerasi

Atsakyti
QUOTE(vaivapamaiva30 @ 2017 10 31, 14:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Agrefa" data-cid="71866223" data-time="1509453137"><div><p>Na duodat vaizdų-gerai ir gražiai gyvenat su vyru, o norit griešyt su kažkokiu, kuris net nesiekia jūsų??? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kaip jis manęs gali siekti jeigu žino, kad aš ištekėjusi.. Tai ir noriu iš jūsų patarimo kaip sužinot ar tai abipusė trauka, o dėl mano vyro taip mes gyvenam gražiai bet aistros nei su žiburiu nerasi</p>

Tai ko nekurstot? Internete sėdi, dūsauja, o ne aistrą kursčioja smile.gif
Atsakyti

Tai ko nekurstot? Internete sėdi, dūsauja, o ne aistrą kursčioja smile.gif

O jus galvojat nebuvo bandyta kurstyti? Žodžiu nepasakosiu aš čia kas ir kaip.. Nereikia čia manęs mokinti kaip elgtis ir pan. 

Atsakyti

Nenoriu kad pradėtumet manes mokinti kaip gyvent, kaip narė auksciau😁 jeigu neturit atsakymo į mano klausymą geriau visai nerašykit kad kaip aš taip galiu elgtis su savo vyru ir pan. 

Atsakyti
QUOTE(vaivapamaiva30 @ 2017 10 31, 15:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="71866260" data-time="1509454477"><div><p>Tai ko nekurstot? Internete sėdi, dūsauja, o ne aistrą kursčioja vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O jus galvojat nebuvo bandyta kurstyti? Žodžiu nepasakosiu aš čia kas ir kaip.. Nereikia čia manęs mokinti kaip elgtis ir pan. </p>

Tai jei aistra svarbesnė gaunasi gyvenime gyvenant su šiaip jau geru vyru ir gerai sutariant, tai ko nesiskiriat? Ko kankintis? Kam įskaudinti vyrą, kai kada sužinos? Kam skaudinti vaikus? O jei tokių dar nėra, tai tuo labiau kuo greičiau skirstytis reikia kol neatsirado. Nes dabar tai matosi, kad ne aistros gyvenime jums trūksta, o problemų iš tiesų, kurių ir norite prisidaryti, nes esate per baili iškelti savo realią aistros problemą vyrui atvirai.
Atsakyti

Esu laimingai ištekėjusi, su vyru sutariame gerai, bet atsitiko taip kad susuko galva man svetimas vyras. Jaučiu didele simpatija, ištisai apie jį galvoju, nzn ar tai abipusė trauka, nes mus sieja tik dalykiniai reikalai. Kaip mes bendraujam jis šypsosi man žiūri neatrikaukiant akių, bet nzn ar tai gali but dėl traukos man. Jeigu manęs paklausit ar norėčiau romano su juo, prieš 8m.sakyciau gink dieve ne, bet artėjant 30m. nuomone pasikeitė ir sugriesinciau😁  jis žino, kad aš ištekėjusi, bet kaip man žinot ar aš jam patinku, atskleiskit savo viliojimo kerus. 

Issiskirk su vyru ir kuo greiciau, nelauzyk zmogui gyvenimo ir paklausk to naujo draugo arba suzinojes apie skyrybas pats gal ismisi veiksmu, paprasta. 

Siaip jei vyrui patinki ir vyras normalus,  jis gali vis tiek isreiskti simpatija tau, kad ir tu istekejusi, kaip tau dizn tavo vyras, taip  jiem dar labiau dzin. :lol:

Tik kam rasyti, kad esi laimingai istekejus tokiu atveju??? Tikiuosi vaiku bent neturit? :oh:

Atsakyti
QUOTE(vaivapamaiva30 @ 2017 10 31, 16:45)
Kaip jis manęs gali siekti jeigu žino, kad aš ištekėjusi.. Tai ir noriu iš jūsų patarimo kaip sužinot ar tai abipusė trauka, o dėl mano vyro taip mes gyvenam gražiai bet aistros nei su žiburiu nerasi</p>


O šventas naivume, nuo kada tai yra kliūtis? Atvirkščiai, daugeliui vyrų tai yra privalumas, nes tikimybė didesnė, kad tokia mergelė pasitenkins "sugriešijimu" ir nepradės tampyti seilių-meilių.
Atsakyti
QUOTE(vaivapamaiva30 @ 2017 10 31, 15:45)
Kaip jis manęs gali siekti jeigu žino, kad aš ištekėjusi..

TAVES jis nesiekia. Jis siekia tik sekso su tavim. Ir viskas. Pati jam idomi nesi. Todel ir iesko istekejusios. Tokiu metu jau turetum tai zinoti.
Jei myli savo vyra, gerbi save ir turi bent truputi smegenu, pamirsk ta viliokli. Verksi paskui jo skuduru pasijutus.
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2017 10 31, 20:27)
O šventas naivume, nuo kada tai yra kliūtis? Atvirkščiai, daugeliui vyrų tai yra privalumas, nes tikimybė didesnė, kad tokia mergelė pasitenkins "sugriešijimu" ir nepradės tampyti seilių-meilių.

butent, istekejus tyliai pasiseksuos ir nereikalaus nei vest, nei vaiku nenores nuo jo gimdyt ir nesantazuos, kad zmonai apie vyro nuklydimus papasakos.
Atsakyti
QUOTE(vaivapamaiva30 @ 2017 10 31, 13:43)
<p>Esu laimingai ištekėjusi, su vyru sutariame gerai, bet atsitiko taip kad susuko galva man svetimas vyras. Jaučiu didele simpatija, ištisai apie jį galvoju, nzn ar tai abipusė trauka, nes mus sieja tik dalykiniai reikalai. Kaip mes bendraujam jis šypsosi man žiūri neatrikaukiant akių, bet nzn ar tai gali but dėl traukos man. Jeigu manęs paklausit ar norėčiau romano su juo, prieš 8m.sakyciau gink dieve ne, bet artėjant 30m. nuomone pasikeitė ir sugriesinciau😁  jis žino, kad aš ištekėjusi, bet kaip man žinot ar aš jam patinku, atskleiskit savo viliojimo kerus. </p>


OK. Viskas kaip ir aisku. Pirmyn, kriskite simpatiskam vyruikui i glebi. Lovelasam istekejusios moterys pats tinkamiausias grobis, puiki intrigele sone, be tolimesniu isipareigojimu.

Bet tik atsakykite i klausimus.
1. Jus noretumet, kad su jumis taip pasielgtu sutuoktinis?
2. Jus rimtai galvojate, kad sis romanelis neisaiskes, jus neiklimpsite giliau, neisimylesite i zmogu kuris nori tik sekso?
3. Jums nusibodo ramybe, vyro pagarba, pasitikejimas, kitaip tariant prognozuojamas gyvenimas, norite astriu pojuciu?
Tuomet, ar pasirengusi moketi uz tai?
a) Dar ne garantija, kad simpatiskas vyrukas nores su jumis kurti bendra ateiti.
'b) Ka jus darysite kai romanas baigsis?
c) Jus galvojate, kad sazine jus negraus?
4. Po viso sito kokia ateitis jus laukia su dabartiniu vyru?
5. Ar tikrai geismas, vertas sazines ramybes praradimo?

Na o jei namuose truksta aistros, manote, kad seksas su kitu vyru pakurstys semos intymu gyvenima? Abejoju. Tai gal, yra racijos nukreipti demesi i savo seima, romantizuoti, erotizuoti santikius su vyru. Pakalbeti su juo, bent pradziai, apie tai.

Nemoralizuoju, gyvenkite kaip iseina, jus busite ne pirma ir nepaskutine, bet is patirties zinau viena, kad uz viska mes mokam, uz viska.
Atsakyti