Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos mokytojoms/auklėtojoms

Labas vakaras,
ateina laikas kai pradedamos rinkti pinigų sumos auklėtojoms, mokytojoms.
Pasipasakokite, po kiek renka, ką dovanoja. smile.gif
Vilniaus m. pradinių klasių mokytojai renka po 5eurus, manau kad bus dovanojamas dovanų čekis.
Atsakyti

Priklauso kokia mokykla ir kokie turtingi tėveliai. Čia labai skirtingas dalykas, bet iš esmės 5-25 EUR

Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2017 11 17, 22:38)
<p>Priklauso kokia mokykla ir kokie turtingi tėveliai. Čia labai skirtingas dalykas, bet iš esmės 5-25 EUR</p>

man tai sokas mega_shok.gif 25 nuo mokinio, tai kiek nuo visos klases? Ka uz tiek pirkti? Ir kokia proga? Tikra nesamone. Kad ir kiek uzdirbciau, bet tiek neduociau, galetu kiti tevai pasiust.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2017 11 18, 16:41)
man tai sokas  mega_shok.gif 25 nuo mokinio, tai kiek nuo visos klases? Ka uz tiek pirkti? Ir kokia proga? Tikra nesamone. Kad ir kiek uzdirbciau, bet tiek neduociau, galetu kiti tevai pasiust.

Butent, ir as tokios nuomones, kad ir kiek uzdirbu, tiek neduosiu. unsure.gif
Max kiek zadu duoti 2eur ir ne daugiau....
Atsakyti
as neduodu ne euro, atsisakau prisedet ir tiek. Perkam tik geles mokslo metu pradzioj ir gale.

Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2017 11 19, 14:01)
as neduodu ne euro, atsisakau prisedet ir tiek. Perkam tik geles mokslo metu pradzioj ir gale.

labai sveikas poziuris bis.gif ir as uz geles, o ne uz dovanas po kelis simtus euru. As tokiu dovanu negaunu. Is nieko. Ir nemanau, kad kas man turetu tokio brangumo dovanas dovanot. Tai mokytojams uz ka? Kad dirba savo darba?
Atsakyti

O ką gimtadieniui galima dovanoti? Pas vaikus gera aulėtoja. :)

Atsakyti
tai jau mokytojus reikia ir su gimtadieniais sveikint blink.gif
Atsakyti

Ojei kokios skupos..pacios turbut nieko is darbovieciu negaunat...vargsiutes ...

Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2017 11 21, 16:07)
<p>Ojei kokios skupos..pacios turbut nieko is darbovieciu negaunat...vargsiutes ...</p>

is darbovieciu gaunam, sveikinam vieni kitus, valdzia irgi pasveikinam. Bet tai sveikina kolegos vieni kitus tarpusavyje, jei skirtumo nejauti. O jei jauti, tai, matyt, tu tokia neskupi kad ir Maximos ar kito prekybcentrio pardavejas sveikini su gimtadieniais, kad gerai savo darba atlieka, kad pazisti ir pan. Ir tavo kaimynai irgi visi pasveikinti su dovanom, a ne?
Atsakyti
nu baikit cia, as tai neskupi, dovanoju visiem dovanas per gimtadienius, Kaledas, vardadienius, Naujus, Velykas ir siaip be progos visiem mokytojam, juolab aukletojam, kaimynam, bendradarbiam, pardavejom kurios mane aptarnauja, savo gydytojai, kirpejai, manikiurininkei, giminem ir visiem pazistamiem biggrin.gif O ko jau vieni turi but geresni uz kitus???
Atsakyti
Uz tai , kad esam tokie " neskupi" mokytojam, daktariukam, sesutem ir sedim Lietuvele siknoj .
Kiekvienas turi dirbt savo darba, as negaunu jokiu dovanu, nes esu pats sau vadas, o jei dibciau kolektyve, nenoreciau jokiu dovanu, nes jos ipareigoja.
Pastebejau, kad jaunesnes kartos mokytojos jau drovisi imt dovaneles, cekiukus, sovietines kartos ( kaip pas mano vaika)- dar ir patarts, kokia dovanele nupirkt unsure.gif

Atrodo, kad toj vystymosi siknoj dar ilgai sedesim verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2017 11 21, 17:07)
<p>Ojei kokios skupos..pacios turbut nieko is darbovieciu negaunat...vargsiutes ...</p>


tamsta " ne vargsiuke",
Zinot, kas yra baudziauninko sindromas? Tamstos diagnoze smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 22 lapkričio 2017 - 08:48