Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 01 21, 20:41)
kada turėsim stiprią liberalia jėgą.

Va šito ir aš nežinau. Ir iš esmės jums pritariu. Bet tik žinau, kad Lietuva be liberalizmo idėjų - tiesiog uždus. Nes nu - negalima taip žiūrėti į kitokius žmones. Nesvarbu kaip kitokius.
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 01 21, 18:46)
Ziauru .... o siaip mano keli pazistami, kurie zino artimiau Masiuli, sako, jog negali patiket kad sitaip jis paslydo... sake labai idejinis buvo pries kelis metus, atrode doras, protongas, darbstus. Pradzioj net netikejo, kad ji su kysiu pagavo. Ir se tau ☹


man tai pikta už Masiulį ne dėl kyšio, o dėl partijos nužudymo. Ir taip ji čia, LT, vos balansavo. Iš esmės netekau savo balso valdyme, niekas mano pažiūrų nebeatstovauja.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 21, 20:48)
man tai pikta už Masiulį ne dėl kyšio, o dėl partijos nužudymo. Ir taip ji čia, LT, vos balansavo. Iš esmės netekau savo balso valdyme, niekas mano pažiūrų nebeatstovauja.

tas tiesa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 01 21, 20:47)
Va šito ir aš nežinau. Ir iš esmės jums pritariu. Bet tik žinau, kad Lietuva be liberalizmo idėjų - tiesiog uždus. Nes nu - negalima taip žiūrėti į kitokius žmones. Nesvarbu kaip kitokius.

Labai tikiuosi, kad ateity bus kitaip, man liberalai prie širdies. Bet kol kas jie nežinia kas.
Atsakyti
Jus sugebat izvelgti skirtumus tarp partiju Lietuvoje? bigsmile.gif man tai jos visos vienodos, kazkodel susiskirste i grupeles su skirtingais pavadinimais.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 21, 21:44)
Jus sugebat izvelgti skirtumus tarp partiju Lietuvoje?  bigsmile.gif man tai jos visos vienodos, kazkodel susiskirste i grupeles su skirtingais pavadinimais.


Skirtingos gaujos,
Putinistane - viena gauja - nesimato privalumu.

Jus ziurekit i politine kultura. Lyginkit su Lenkija ir pamatysit dideli skirtuma
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 21, 20:48)
man tai pikta už Masiulį ne dėl kyšio, o dėl partijos nužudymo. Ir taip ji čia, LT, vos balansavo. Iš esmės netekau savo balso valdyme, niekas mano pažiūrų nebeatstovauja.


QUOTE(paštininkė @ 2019 01 21, 20:57)
tas tiesa  verysad.gif


QUOTE(Montekrista.back @ 2019 01 21, 21:02)
Labai tikiuosi, kad ateity bus kitaip, man liberalai prie širdies. Bet kol kas jie nežinia kas.


Kaip idomu, man irgi liberalu idejos labiausiai artimos.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 21, 21:51)
Skirtingos gaujos,
Putinistane - viena gauja - nesimato privalumu.

Jus ziurekit i politine kultura. Lyginkit su Lenkija ir pamatysit dideli skirtuma

nu tarp politiku , kurie valdzioje tikrai nera putinistines gaujos, visi draugiskai slovina amerika, kuriai Lt reikalinga tiek, kiek naudinga biggrin.gif

siaip ne Lietuvos politikai dabar domina, visi vieno veido kaip ir sakiau, o apie kultura tai is vis patylesiu, bet brexitas, greitai uzgriusiantis, baisu ir pagalvoti, kas bus, jei bus no deal brexit.....


Atsakyti
Kaip jums mokytojos elgesys
https://tv.lrytas.lt...varde--8945475/
Aš apšalus, kaip galima pateisinti tokį mokytojos klykimą blink.gif. Mano nuomone tokie pedagogai neturėtų dirbti mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 01 21, 23:43)
Kaip jums mokytojos elgesys
https://tv.lrytas.lt...varde--8945475/
Aš apšalus, kaip galima pateisinti tokį mokytojos klykimą blink.gif. Mano nuomone tokie pedagogai neturėtų dirbti mokykloje.

Isgirdus irasa ir as taip maniau. Paskui perskaiciau gal 15 min jos auklletiniu atsiliepimus, tu sestoku aukletojos. Tai panasu, kad gal buvo mokytoja pamokos pradzioj isvesta is kantrybes (ko neturetu buti is mokytojos puses) ir tada pradeta irasinet. Apie minimus sestokus atsiliepe kaip apie labai sudetinga klase, kad ju pamokas stebeti eidavo net tevai, ir kad tokios tylos, kaip irase pamoku metu niekad nebudavo.

Zodziu manau, kad cia ne vien mokytojos kalte, nera ji tokia baisi, kaip skamba tam irase. Bet dirbti, bent su ta klase, ji negali
Atsakyti
Prisipažinsime, patys nesame pavyzdingiausi mokiniai ir ne kartą ši mokytoja (kaip ir kitos) yra mus sudrausminusi, tačiau niekada neteko matyti tokios stiprios jos reakcijos. Girdėjome šios klasės mokinių džiūgavimus (pergalės dainas) „Lietuvių mokytojos nebebus, lietuvių mokytojai šakės...“. Tai įrodo, kad ji buvo išprovokuota šių mokinių“, – rašoma direktorei skirtame dvyliktokų rašte.
https://www.15min.lt...loga-56-1091120
Sestokai gyvuliukai ir tiek.
Vaikai turi daugiau teisiu nei mokytoja. Reiktu irasineti ir viesinti kaip problematiski vaikai su mokytojais sneka
Atsakyti

man tai pikta už Masiulį ne dėl kyšio, o dėl partijos nužudymo. Ir taip ji čia, LT, vos balansavo. Iš esmės netekau savo balso valdyme, niekas mano pažiūrų nebeatstovauja.

Man atrodo, kad dauguma liberalu rinkeju nebeturi uz ka balsuoti. 

Atsakyti