Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Aimeja @ 2019 06 17, 12:14)
Tiesiog tu nesugebi paaiskinti to ka pati prirasai.
Pas mus irgi nemokamas persikvalifikavimas. Kame beda?
Ubunteii viskas atleistina pagal tave. Nors kitus prastai dirbancius tu matai, kritikuoji, varai ant ju. O jau ubuntei tai darbas geras laikas.
Su tavim beprasmiska. Baigiu.  4u.gif

į ką nemokamas? tu man pateik dabar realius pavyzdžius. Į buhalterius? Jų žiauriai daug bedarbių su patirtimi, skelbiasi ir skelbiasi... Į ką dar, kad taip normaliai būtų žmogui ir po to nevarytum, kad jis šūduks smile.gif
O ar ji rašė kada apie klaidas? Ar rašė, kad suvarė kažkokius projektus, pavedė užsakovus, pridarė nuostolių? Sėdi išmesta, ieško vis naujo ir naujo darbo? Jei ne, tai kame reiklas? Darbo pati neturi, kad kabiniesi bele kabintis?

Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 17, 12:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72453637" data-time="1560758439"><div><p>Ir vėl... kodėl tu įsimeni kažkokį nereikšmingą šūdą, kai kas parašo, o ko reikia neatsimeni? nenorėtum įsigilintį į šią savo problemą ir tai pakeisti, kad lengvesnė ir malonesnė pašnekovė ateityje būtum?
O varge... juk darbdavys moka už ją mokesčius, tai kas negerai? O jei darbdaviui jinai tinka, tai kas tau blogai? Net jei už gražias akis ją laiko. Taip pavydu? Gal jinai jau patyrė visus išbandymus gyvenime, o dabar jai liko geras laikas gyvenime, gyvensis lengviau. Negali su tuo susitaikyti? Jinai ką, Kristaus kančią kažkokią turi nešti, dirbti be galo, be krašto, 
</p></div></blockquote><p>Aimeja turi pasikeisti, kad butu malonesne tau. biggrin.gif As taip itariu likusiai daliai forumo butu atvirkstine reakcija.</p><p></p><p>As tau papasakosiu kaip vyksta projektiniai darbai ir kaip imanoma dirbant uzsienyje puse dienos nieko neveikti. Isidarbini subcontractor imoneje, kuri tave « nuomoja » valstybinei istaigai. Oficialiai dirbi privaciam versle, bet tavo alga realiai sumoka mokesciu moketojai. Kadangi fiziskai esi ir darba atlieki valstybineje istaigoje, visiems dzin, ka tu ten veiki. Uztat gali eiti paklausyti kokios konferencijos, kuri su tavo pareigom nesusijusi. Gali tada ramiai sau ilsetis.</p><p>Tik beda, kad uz tavo malonu laika darba sumoka dirbantys zmones. </p><p></p><p>Noretum apmoketi nosi krapstanciu valdininku darba? Po sito, ka tu cia parasei, neturi jokios teises piktintis, kad koks valstybes tarnautojas nedirba. Tau juk tokia sistema tinka. Ir zmogus gal savo jau atvargo, o dabar nusipelno ramybes. Alga jam moki tu. </p>

na jei šitaip, tai ok. Sakykim tu teisi. Tu, Aimeja dar kas nors piktinatės Lutuke. Aš piktinuosi kitais.
Bet žiūrėk kas dabar gaunasi? Jums piktintis Lutuke normalu, varote ir varote ant žmogaus, o kai aš piktinuosi kitais, jūs varote ant manęs, nelebai kažkaip leidžiate piktintis jais.
Kuo jūs save laikote? Nusileiskite, lepšės, ant žemės
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 17, 13:23)
Pažiūrėk į kalendorių. Mėnulio būseną.

Lunatikė esi? Stebi ir stebi Mėnulį biggrin.gif
Atsakyti

oho kiek demeso man ir kokia as pasirodo zmonem idomi  :D 

Aimeja, as tau siuliau jau ne karta, jei as tave taip dominu, jei tau idomu mano gyvenimas, kaip kur as gyvenu, kaip tobulinuosei, kur dirbu, kiek uzdirbu, koki NT turiu, parasyk man az, nesikuklink papasakosiu, nuosirdziai, man negaila ir kaip Lt mums sekesi ir kaip Airijoje, kad tik zmones laimingesni butu beskaiciuodami kitu turtus ir besidomentys kitu gyvenimais  :D 

Tik keitsa man , Lt nama mano matai, o Airijoje nematai? darboveites irgi nematai?  Taip norisi tau padeti, kazkaip suteiktu tu ziniu apie save, bet negaliu, kol nezinau tavo Fb, parasyciua priimeciau i drauges pabendrautume, ziurek sypsena ir ant tavo veido atsirastu, nebijok as nesikandzioju  :4u: 

ps.s jei isizeidei del buto ant manes, tai neisizeidinek, taip mano toks poziuris, kad butai ner atinkami siemom, bet jei kitem tinka tai valio, nelabai surpantu, kodel tai priemei kaip izeidima. Tau pvz mano namas nepatiko, man patiko, tai ka man kaip izeidima priimti? arba tau atrodo, kad nepakankamai gera darba turiu ar nepakankamai tobuleju, o man viskas tinka, bet as neisizeidineju del kitu zmoniu nuomoniu, tai ju, ne mano reikalas.

:4u: 

Atsakyti

į ką nemokamas? tu man pateik dabar realius pavyzdžius. Į buhalterius? Jų žiauriai daug bedarbių su patirtimi, skelbiasi ir skelbiasi... Į ką dar, kad taip normaliai būtų žmogui ir po to nevarytum, kad jis šūduks smile.gif
O ar ji rašė kada apie klaidas? Ar rašė, kad suvarė kažkokius projektus, pavedė užsakovus, pridarė nuostolių? Sėdi išmesta, ieško vis naujo ir naujo darbo? Jei ne, tai kame reiklas? Darbo pati neturi, kad kabiniesi bele kabintis?

Papildyta:
na jei šitaip, tai ok. Sakykim tu teisi. Tu, Aimeja dar kas nors piktinatės Lutuke. Aš piktinuosi kitais.
Bet žiūrėk kas dabar gaunasi? Jums piktintis Lutuke normalu, varote ir varote ant žmogaus, o kai aš piktinuosi kitais, jūs varote ant manęs, nelebai kažkaip leidžiate piktintis jais.
Kuo jūs save laikote? Nusileiskite, lepšės, ant žemės
Papildyta:
Lunatikė esi? Stebi ir stebi Mėnulį biggrin.gif

Ne, man nebuvo Lt JOKIO  nemokamo  perkvalifikavimo, klausiau DB nuejusi sakau gal ko nerandu, nezinau, bet ir ten ta pati pasake, turi viena aukstaji, gali ka nori mokytis, bet jau uz savo lesas, cia beveik zodis i zodi cituoju.

Viena pazystama buchaltere, po tos krizes rase emaila visiem pazystamie, prase pagalbos, sake , nei valgyti neturi ka, ji viena 2 vaikus augina, dabar viskas jau gerai, bet tuo metu sunku daug kam buvo ir ji niekad nebuvo is LT isvaziavusi.

Per krize tikrai ne vieni zmones nukentejo, daug zmoniu, daug emigravo, kad uzsimoket i pasiimtas paskolas, pazystu tokiu,  buvo geri darbai Lt, nusipirko bustus i skola, ir dingo viskas, kad neatimtu bustu, teko emigruoti, kad isimoketi paskolas valiotu...

 

Beprasmiska, jos neturi tokio sugebejimo buti kritiskom savo atzvilgiu  :D Jos netgi ne manim piktinasi, o savo susikurtom fantazijom apie mane   :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 birželio 2019 - 12:40

Šitą mes tau primint galėsim, kai kvaksėsi apie tai, ko nesi patyrus ir nenusimanai. mirksiukas.gif
*

Tai tegu grįzta Lietuvon sodinti medžių, o ne tik barškina per klaviatūrą SM. Gailesčiu gamtos neišgelbėsi. biggrin.gif

o is kur zinai, kad nesodinu? 

Atsakyti

Cha cha cha. Tai jau dabar jokio skirtumo? Kai neturi argumentu. Net ir labai yra skirtumas kiek, koks ir kada. Bet kitiems tu nesi tokia atlaidi. Jei suklysta, tai pati pirma nuteisi be gailescio.
Tai kaip jai ta AIrija padejo? Dave darba, kuriame sedi nieko neveikdama ir isnaudoja darbdavi? Nu gal. Kitur reiketu dirbti.

Jos zinios yra tokios menkos, kad net kalbet neverta.

Kaaaa? biggrin.gifTu skaitai ka ji raso? Ji viena gyvena. Kas tie jie? Vaikai? Vaikams patinka pastoviai keisti namus? Ir gyventi su kitom seimomis vienam name? Gi tu nesi tokia naivi, kad tiketum jog ubunte ten nama atskira nuomoja. biggrin.gif
Tiesiog is nepasitenkinimo savo esamu gyvenimu, salygomis ji seka visas LT naujienas, kad nors kiek galetu pasijausti geriau pavarydama ant LT.

Klausyk tu rukai ka? ka tu cia apie mane nusisneki?

Paklausk Given, ji pas mane buvo sveciuose ir suzinosi kaip kur gyvenam, tik keista, kad pati nematai, juk taip viska matai mano FB.

cia pagal save sprendi?

Atsakyti

Tai jei anot Aimejos pvz. žmogus neturi teisės versle suklysti, tipo čia Lutuke durnai pirko, pasirinko ir t.t. Tai kaip teisėjas (nesvarbu, kad pirmos instancijos) turi teisę klysti???
Tai kas čia nelogiški, a? biggrin.gif

Jo mes nesugebejom pausaulines krizes ir jos poveikio nustatyti, kaip ir nemazai kitu jau senai versle esanciu zmoniu, nu ir kokie mes visgi dundukai :lol:

Siaip as dirbu net su 3 zmonem, vienoj patalpoj, kruie net Airijoje per ta krize 2 bankrutavo ir atejo dirbti i sia sfera ir vienas perejo is bankrutavusio verlso visai kitos krypties.

Bet viskas man tai gerai, nezinau tik ko jom negerai, mes daug ka ismokom is to, patobulejom. matyt taip pasualiui duodu duagiau naudos, Dievo planu ne visada gali suprasti, bet kai priimi atsiveria naujos durys, naujos galimybes...

 O vaikai mano ismoko anglu laisvai, dabar jau ir mano tarimus taiso  :D 

Atsakyti
Ubunte atejo i darba SM. Dabar atsakines i kiekviena posta. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 17, 13:55)
Ubunte atejo i darba SM. Dabar atsakines i kiekviena posta. biggrin.gif

Ordnung muss sein.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 15, 15:02)

Nereikia panikos.  biggrin.gif Asmeniškai man netrukdo niekas, nes SM man nedaro jokios įtakos gyvenime. Esu nusistačiusi ribą- jei mane pradės nervinti, kad norėsiu kažką blokuoti, pradėsiu ieškoti draugų ar priešų, tiesiog suprasiu, kad laikas iš čia eiti. Man ubuntė tikrai netrukdo rašyti ar nerašyti, nuo jos nepriklauso temų įdomumas ar neįdomumas, neįtakoja ji manęs. O jus įtakoja, kad rašyti ką/apie ką norit negalit?


Jei nebutu ubuntes ir montevertes - nebutu is ko pazvengt. Sutinku, patycos nelabai grazu, bet jos pacios to nori. Juk jei bendrautu normaliai - niekas nesityciotu. Kazkada esu rasius apie tokua mergaite is vaikystes su invalido ranka. Ji specialiai kisdavo mokykloj pati pirma ta savo nelabai malonia kuno dali, o kai sulaukdavo patyciu - tada jau nepatikdavo. Juk su sitom tas pats.

Ubunte trukdo su savo neismaneliskais patarimais ir ziniom. Neperseniausiai rase, kad " jei isisiurbe erke, svarbu apsiziureti ir istraukti, tada nebus nei erkinio encefalito nei Laimo ligos". Tai ziauriai klaidinga informacija, nes jei erke yra nesiotoja, tai ji bet kokiu atveju bus suleidus uzkrata.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 17, 12:33)
Tik keitsa man , Lt nama mano matai, o Airijoje nematai? darboveites irgi nematai? 

Nieko keisto - Sani/ ubuntu nici rasei apie savo nutriusius trobesius LT, kur reikia " prikelt", bet neturit pinigu.
O savo ubuntinej airijoj rasei, kad keliaujat kaip nuomininkai is vietos i vieta. Net burbejai, kai namo savininkas, pas kuri nuomavotes nama ir jis ji pardave jus iskraustes, tavo kazkokias goji uogakrumius ir avietes iskirto. Debilu ji isvadinai.
Tu maziau sm sedek ir paklides ausk - tu degraduoji, nebeatsimeni ka rasai. Uzsiimk vaikais, nes ir anie namus paliks taip kaip ir tavo vyras.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 17, 12:32)



Bet žiūrėk kas dabar gaunasi?




Nieko nesigauna, viskas ok, jus abi su ubunte ura.gif l. Va ir bendraukit kaip vienas kita suoprantancious biggrin.gif , nesikiskit i kitu nariu pokalbius 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 17, 08:11)


eik tu sau, grynai cambala, gi 3 metus jau tą patį varo biggrin.gif

Tau sociopatija.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 17, 15:18)
Kazkada esu rasius apie tokua mergaite is vaikystes su invalido ranka. Ji specialiai kisdavo mokykloj pati pirma ta savo nelabai malonia kuno dali, o kai sulaukdavo patyciu - tada jau nepatikdavo. Juk su sitom tas pats.

OMGs blink.gif biggrin.gif
nu koks neglušius taip parašytų?

pypiec tau dabar, patekai į paštininkės sąrašus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 birželio 2019 - 14:29
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 17, 14:28)
OMGs blink.gif  biggrin.gif
nu koks neglušius taip parašytų?

pypiec tau dabar, patekai į paštininkės sąrašus biggrin.gif

Baik pyyypint.
Jei tu galvoji kad eilini karta sukelsi sarsala - klysti. Eik tu gydytis is sm pas psichiatrus. Ir ubunte pasiimk.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 17, 15:48)
Baik pyyypint.
Jei tu galvoji kad eilini karta sukelsi sarsala - klysti. Eik tu gydytis is sm pas psichiatrus. Ir ubunte pasiimk.

vis dar vemi? žinau, sunkus savaitgalis 4u.gif jei nenusiraminsi - bus tokių daugiau biggrin.gif
Atsakyti