Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

Sveiki,
Klausimas iš kitos operos. Ką planuojate daryti su pensija,pasilikti fonde,pereitį į Sodrą,stabdyti?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 19, 12:56)
Mylimuke, dekui uz parodyma tos linijos. Eisiu kaimynei pasakyt, ana vienisa labai, dukte uk gyvena. Numesta visai senole, o as irgi negaliu pastoviai jos bedu klausytis ir guost.
Manau labai geras projektas.

Manau, reikia ir gyventojams labiau dalintis, nes tie vienisi senoliai daznai ir nuo tokiu dalyku atskirti, kurie jiems galetu padeti. Turbut sunku su tokia zinia pasiekti zmogu, kuris neturi artimu, serga, su negaliom, mazai kur iseina. Labai gerai, jeigu yra kaimynai, kurie gali bent kazkiek padet komunikuoti, rasti pagalba.

Pastininke
Taip, paziurejau, tai nera naujas projektas ir tikrai matyt reklama buvo nepakankama.
Kaip pvz kazin ar daug kas zino, kad jau yra ir tevu linija, kur gali paskambinti pasimete del vaiku tevai? Linija gan nauja, gal keli menesiai.

Ramireja
As ta papildoma buvau pradejus kaupt gana neseniai, gal 2 metai kokie, tai nutraukiau. Kolkas tik ta bazine sodros. Bet mastau apie kazka papildomo. Reikia oirkti auksa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 birželio 2019 - 12:55
QUOTE(ramirėja @ 2019 06 19, 14:40)
Sveiki,
Klausimas iš kitos operos. Ką planuojate daryti su pensija,pasilikti fonde,pereitį į Sodrą,stabdyti?


kaip beskaičiuosi, gaunasi, kas būti II PKF verta, nes papildomai primoka valstybė.

https://www.sodra.lt...jos_skaiciuokle
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 19, 09:29)
<p>Darbdavys nenores isleisti vyro 2 menesiams, o moteri isleisti 2-3 metals tai baisiai nori.  biggrin.gif 

tai nesvarbu lytis, aisku paparsciau isleisti 2 metam, nei 2 menesiam, nes tam laikui rasi kita darbuotoja, o kaip rasti 2 men??
ir ka tam, kuris pasiima 2 metus atostogu daryti per tuos 2 men, gristi 2 men i darba? jovalas kazkoks.

Ka noriu pasakyti, kad suauge zmones patys savarankiski tai nuspresti, as niekaip nesuprantu to noro prievartos.

Tikrai daug seimu zinau, kur tetis ir mama dalinasi ta prieziura, kitokie darbu grafikai vienas ziuri diena, kitas vakare ir t.t. nu kaip galima vienu istatymu nubresti kazkokias linijas visiem ?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 09:32)
Mano sefas buvo menesi po gimimo, ir gimdyme dalyvavo (jis buvo labai sunkus ir ilgas) sake ofiso vyrams - visiems rekomenduoja biggrin.gif

Mano vyras turejo 6 savaites atostogu gimus pirmam vaikui, darboviete leido pasiimti 2 sav neapmokamu, kartu su metinemis atostogomis ir zinoma dalyvavo abiejuose gimdymuose, bet ir as buvau namuose. Kas gali tai ir pasiima tas atostogas, juk ir taip aisku, kad ir vyrai nori su tais vaikais pasidziaugti ir zmonai reikia padeti ypac pradzioj, lai padaro, istatyma, kad tevai gali pasiimti pvz 2 men atostogu, kada nori, bet nebutinai vienas vietoj kito, ne privalomai.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 19, 09:36)
gero vadovo požymis, kai darbai taip sustyguoti ir pas patikimus darbuotojus, kad gali ramiai ilsėtis smile.gif

biggrin.gif Normalus vyras biggrin.gif Nesuprantu, kurie bijo gimdymų, bet tai jų pasirinkimas.

Kokiam tu svajoniu pasualyje gyveni? biggrin.gif Nemaciau gerai veikincio verslo, kur sefas nedirbtu daugiau uz visus.

Nemanau, kad siais laikais kazkas dar bijo ar neina, gal vienetai nebent.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 09:49)
Normali SAVE GERBIANTI seima visuomet SPJAUS ant valstybes kuri bando kistis i seimos gyvenima. Kazkokie leftistiniai politikai sugalvojo buti kietesni uz sovietinius politrukus.

Paskui vystosi atitinkami santykiai su darbdaviais, kai kartu ignoruojami istatymai, nemokami mokesciai, nes valstybe yra PRIESAS, kuris tik ziuri kaip pakenkt ar pasityciot.

Butent ta ir norejau paskayti, gal tevai ims abu po vienus metus, ne tame esme, kad gali ar negali, esme prievarta.

Iseis, kad vienisai bent ant dokumentu bus gal kai kam naudingiau buti, absurdai su tom prievartom..

kodel tada 2 men, kodel ne metus pvz? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 09:58)
Mazesnese kompanijose daug yra sunkiai pakeiciamu

Butent, ka daryti restoranui, kai pvz vyr virejas pasakytu iseinu atostogu 2 menesiam doh.gif mums vasara net 3 savaites budavo sunku issirpasyti, o cia 2 men, tai jau praktiskai naujo darbuotojo reikai, o kur rasi tik tokiam laikui?

uzsisvajojo mergeles kazkur lotuliukas.gif

Bet taip ir bus darbdaviai sutvarkys dokumentus, vyrai dirbs toliau,juk kazkaip galima kiek zinau, ir dirbti ir gauti dali ismokos ir tiek ir tebus is tu "geru" noru...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 19 birželio 2019 - 19:59
Del to dauguma ir isvaziuoja, tikria ne del mazensiu algu ar dar kazko, cia baisiausi dalykai, nei verlso ramiai kurti neglai, nei kazkokia parama pasinaudoti, nei tiketis teisingumo.

Negailestinga teisėja privirė košės Lietuvai: be nuosprendžio moterį įkišo už grotų

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy
Atsakyti
Buvom prie Stirniu ezerro.
Poilsiaviete teen nebloga nuleidom valti.
Veliau prasidejo problemos, MB pradejo pulti visokie kraujasiurbiai, pasake, kad veelniop tuos Lietuvos ezerus
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 19, 21:08)
Del to dauguma ir isvaziuoja, tikria ne del mazensiu algu ar dar kazko, cia baisiausi dalykai, nei verlso ramiai kurti neglai, nei kazkokia parama pasinaudoti, nei tiketis teisingumo.

Negailestinga teisėja privirė košės Lietuvai: be nuosprendžio moterį įkišo už grotų

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy

net iš akių matosi, kad bloga žmogysta
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 08:37)
Vaikai - pateliu hobis, prie ko cia vyrai? Vyras tik priemone padaryt vaika.


Kiekvienas žmogus už save nusprendžia, kas jis ir kas jam svarbu. Jei Jūs pasirinkote būti priemone, tai ir gerai. Kiekvienam savo.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 08:58)
Kartais buna asmeenys ant kurius viskas laikosi, kartais ne.
Kiti - tai OFISO PLANKTONAS, lengvai pakeiciami.

Mazesnese kompanijose daug yra sunkiai pakeiciamu


Nepakeičiamų (ar sunkiai pakeičiamų) - pilnos kapinės. Nereikia susireikšminti.

P.S.: dėl tėvystės atostogų - mano darbe absoliuti dauguma vyrų ima šiuo metu prieinamą pirmą mėnesį tėvystės atostogų. Nė vienas projektas dėl to nemiršta, nė vienas skyrius dėl to nebankrutuoja. Esu 1000 proc. tikra, kad paėmus du mėnesius visi lygiai taip pat išgyventų.
Iš kitos pusės, mane erzina pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs valdžios noras viską reguliuoti ir padaryti privalomu... Aš būčau už tai, kad būtų suteikta reali galimybė (su prievole darbdaviui) ir galimybė rinktis (prievartinis buvimas su vaiku mano akyse - nulio vertės).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 19 birželio 2019 - 23:02
QUOTE(Hmmm... @ 2019 06 19, 23:56)
Kiekvienas žmogus už save nusprendžia, kas jis ir kas jam svarbu. Jei Jūs pasirinkote būti priemone, tai ir gerai. Kiekvienam savo.
Nepakeičiamų (ar sunkiai pakeičiamų) - pilnos kapinės. Nereikia susireikšminti.

P.S.: dėl tėvystės atostogų - mano darbe absoliuti dauguma vyrų ima šiuo metu prieinamą pirmą mėnesį tėvystės atostogų. Nė vienas projektas dėl to nemiršta, nė vienas skyrius dėl to nebankrutuoja. Esu 1000 proc. tikra, kad paėmus du mėnesius visi lygiai taip pat išgyventų.
Iš kitos pusės, mane erzina pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs valdžios noras viską reguliuoti ir padaryti privalomu... Aš būčau už  tai, kad būtų suteikta reali galimybė (su prievole darbdaviui) ir galimybė rinktis (prievartinis buvimas su vaiku mano akyse - nulio vertės).

Gerai, lad kyla diskusijos, manau, dalį šeimų jos palies, susimąstys, kad ne tik moteris gali ir turi būti su vaiku smile.gif
Atsakyti
Pazistu ne vieną toki, kur ejo tevystes atostogu metus. Ir jiems nereik jokiu istatymu. Gerai, kad yra tokiu, kur susivokia, jog vaikai ne tik moters yra.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 20, 10:52)
Pazistu ne vieną toki, kur ejo tevystes atostogu metus. Ir jiems nereik jokiu istatymu. Gerai, kad yra tokiu, kur susivokia, jog vaikai ne tik moters yra.


Pasakysiu kas nutiko su ta didele motorke kur nupirkau.
Pardaviau. Su pelnu aisku, bet priezastis kita.

MB pasake, kad neeplauks su manimi i jura. Bijo.


Taip ir su vaikais. Moterys prisigimdo sau, tikisi, kad vyrui irgi tu vaiku reikia.
Dazniausia nereikia nei tu vaikuu neisusijusiu rupesciu.
Valti kuri kitam sutuoktiniui netinka - galima parduoti.
O kur kisti vaikus?

(pasilikau kita motorine - mazesne. lengvesne, variklis iki 12AG, grindys maziau stabilios, kiek trumpesne, lengvai telpa i automobili)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 20 birželio 2019 - 10:30
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 20, 07:50)
Gerai, lad kyla diskusijos, manau, dalį šeimų jos palies, susimąstys, kad ne tik moteris gali ir turi būti su vaiku smile.gif

Tu rimtai taip nuvertini lietuvius, nemanai, kad normalus zmones ir taip tai supranta?O kokie pridurniai ar pasikeis? su jais gal net pavojinga vaikus palikti, ziurek vienas kudikiui koja issuko, kitas primuse vos ne iki mirties ir t.t.
Pilnai uztektu istatymo del galimybrs pasiimti tokias atsotogas, o ne prievartos .

Man idomu kazkin kaip butu, jei moteris isteka jau turedama kudiki ar tas vyra sirgi bus verciamas eiti tevystes atostogu ar reiks biologiniam eiti biggrin.gif
Atsakyti