Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Monteverte @ 2019 07 19, 13:16)

tai mano komentaras irgi atitinkamai ne tik apie šį pavienį atvejį, kurio, beje, nė neskaičiau, atsivertus nebuvau, o kalbėjau apie bendrą situaciją

Nekaito, neatsidaro, bet komentuoja biggrin.gif .
Svarbu gi pakomentuot. Net straipsniu komentarus cia kilnot, steaipsniu neskaicius.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 19, 14:22)
Nekaito, neatsidaro, bet komentuoja biggrin.gif .
Svarbu gi pakomentuot. Net straipsniu komentarus cia kilnot, steaipsniu neskaicius.

čia tik tu kiekvieną postą perskaitai kievieno nario ir dar mintinai mokaisi biggrin.gif
aš tai atsirenku kas sudomina, o kas ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 19, 13:43)
čia tik tu kiekvieną postą perskaitai kievieno nario ir dar mintinai mokaisi biggrin.gif
aš tai atsirenku kas sudomina, o kas ne tongue.gif

Kazkaip nepastebejau, kad komentai po straipsniais lietusi ismintimi. Bet svarbu tu ten randi kazko 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 19, 14:47)
Kazkaip nepastebejau, kad komentai po straipsniais lietusi ismintimi. Bet svarbu tu ten randi kazko 4u.gif .

tu ten netgi tipo mane radai tarp tų komentarų, išrišai tipo mano tapatybę biggrin.gif
o dabar jau taip suvarai tuos komentarus kaip niekinius, tai apsispręsk ar jie tau svarbūs, ar neša tau naudą, logiškoji tu mūsų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 08:56)
pasaulis išties įspūdingas. Vakar skaičiau apie moterį (Lietuvoje, beje), kurią ugniagesys, buvęs netoliese ištraukė skęstančią iš upės (nes būtų kiti gelbėtojai nespėję atvykti, jei lauktų), o po 3,5 mėnesių ji mirtinai sudegė. Stichijos, akivaizdu, jos nemėgo smile.gif Būtų labai įdomu panagrinėti jos gyvenimą tik, kad jokie duomenys sneskelbiami...

tikrai idomiai
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 17, 09:22)
Mane stebina, kad pati nieko nesuvoki, o destai mintis. Tau reiktu pabuti tokio zmogaus kailyje, tada nesapaliotum LOGINIU NESAMONIU.

Rimtai tau gal suns kuna prisobacinti reiktu jei butu imanoma, o jei butum nepatenkinta ar blogai jaustumeeisi, tai atiduot kokiems i laboratorija, kad elektrosokais ir chemikalais pabandytu tavo "BLOGAS" smegenys pritaikyti prie sveiko ciuckiaus kuno.

Kita vertus, jei gyventum su manimi, tai pagrindine problema butu visai ne operacijos, apranga ar dar kas, o tai kad "neduodi" pagal pirma pareikalavima.
Kokiam vyrui galetum ir neduot

ziurek tu net logiskai ta tema nemoki sneketi, prie ko cia sunys dabar tau tas pats zmogus ar suo? jei atsikelciau ryte su vyrisku kuno ir ka gyvenciau toliau, kuo ten blogai jaustis? atlieki pareigas pagal kuna ir tiek, kam ji zalotis? tu niekiap nesugebi paaiskinti kuom blogai gyvenimas su vyriksu kunu, kas spazmuoja? kokie traukuliai, kraujas bega, kas BLOGAI? kuom tas kunas blogas?
taip ir nesugebi paskayti, kas is tiesu su KUNU blogai darosi, nes nieko nesidaro, visos bedos dvasines, psichines.

kam tos iskrypusios svajones, kad gyvenciau su tavim?tau zmonos maza jau, kad vis apie kitas svajoji? lotuliukas.gif turiu su kuo gyventi, nesijaudink lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 19 liepos 2019 - 14:07
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 19, 13:56)
tu ten netgi tipo mane radai tarp tų komentarų, išrišai tipo mano tapatybę biggrin.gif
o dabar jau taip suvarai tuos komentarus kaip niekinius, tai apsispręsk ar jie tau svarbūs, ar neša tau naudą, logiškoji tu mūsų biggrin.gif

O tu kazka esi protingo pakomentavus? Visi tavo pasisakymai aktualijose yra virkavimas kaip visur viskas cia Lt blogai, vien kysiai, korupcija, pazintys...
Tik sedi ir dejuoji. Matai ale kaip is policijos virsininko iseina girtas asmuo ir seda uz vairo. Bet niekur nepranesi, tik cia painksti.
O buna ir pilietisku zmoniu - va, kur ta senole 86 metu uzmuse ir sudegino - zeek, pamate kazkas, numerius uzfiksavo ir i policija paskambino.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 19, 14:04)


kam tos iskrypusios svajones, kad gyvenciau su tavim?tau zmonos maza jau, kad vis apie kitas svajoji? lotuliukas.gif  turiu su kuo gyventi, nesijaudink lotuliukas.gif

Jis parase abstrakciai.
Negi tu tikrai galvoji, kad kazka gali sujaudint?
Atsakyti
Eina sau...
https://www.lrytas.l...e-11164371/amp/
Ko apsiedus sita " sirinskiene"?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 19, 15:04)
tikrai idomiai
Papildyta:

ziurek tu net logiskai ta tema nemoki sneketi, prie ko cia sunys dabar tau


nes mastai kaip kokia bezdione ar suva, primityviai, tai manau suniski pavyzdziai bus geriau suprantami
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 19, 15:35)
O tu kazka esi protingo pakomentavus? Visi tavo pasisakymai  aktualijose yra virkavimas kaip visur viskas cia Lt blogai, vien kysiai, korupcija, pazintys...
Tik sedi ir dejuoji. Matai ale kaip is policijos virsininko iseina girtas asmuo ir seda uz vairo. Bet niekur nepranesi, tik cia painksti.
O buna ir pilietisku zmoniu - va, kur ta senole 86 metu uzmuse ir sudegino - zeek, pamate kazkas, numerius uzfiksavo ir i policija paskambino.


As daznai matqu, kad iesko, viesina siukslintojus visokius, kur miske kalnus atveza ispila.pilietiski zmones.
Jus cia mane kai kurios anoj temoj puolet uz pilietiskuma...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 22:00)
As daznai matqu, kad iesko, viesina siukslintojus visokius, kur miske kalnus atveza ispila.pilietiski zmones.
Jus cia mane kai kurios anoj temoj puolet uz pilietiskuma...


Na ir kas is to? Lietuvoje jau polnyj bardak ir nieko nepakeisi
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 21:00)
As daznai matqu, kad iesko, viesina siukslintojus visokius, kur miske kalnus atveza ispila.pilietiski zmones.
Jus cia mane kai kurios anoj temoj puolet uz pilietiskuma...

Ne as puoliau. As atsimenu kad tu rasei, jog fiksuoji ir viska el. Policija siunti.
Man tiesiog yra nesuprantamis kokios fb " gedos grupes" , kur kazkas ikelia ne taip priparkuija auto maxes aikstelej...
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 19, 21:10)
Na ir kas is to? Lietuvoje jau polnyj bardak ir nieko nepakeisi

Kas tau trugdo pizdiulint is Lietuvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2019 - 21:29
QUOTE(cambala @ 2019 07 19, 22:00)
Eina sau...
https://www.lrytas.l...e-11164371/amp/
Ko apsiedus sita " sirinskiene"?


keistas įvykis unsure.gif atrodo, kad reikia saugotis liepos mėnesį jau visokių žmonių, net "širinskienių". Liepos mėnuo statistiškai yra pats "žudikiškiausias" laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 19 liepos 2019 - 21:42