Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 19, 17:04)

Tai vat ir galvokit, ką viešai rašot 4u.gif
Atsakyti
o tai sulauksit kgb persekiojimu? bigsmile.gif

Pastininke taip saziningai, kiek jau zmoniu ggvenime esat iskundusi kokiai institucijai? ar visus jau kaimynus apskundet Vtat, kad vaikus skriaudzia, ar kad sunes loja policijai?

jo laikai , formos keiciasi, o zmones ne....
Atsakyti

o tai sulauksit kgb persekiojimu? bigsmile.gif

Pastininke taip saziningai, kiek jau zmoniu ggvenime esat iskundusi kokiai institucijai? ar visus jau kaimynus apskundet Vtat, kad vaikus skriaudzia, ar kad sunes loja policijai?

jo laikai , formos keiciasi, o zmones ne....

painioti skundimo su pranešimu apie galimą nusikaltimą negalima. 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 08:04)
painioti skundimo su pranešimu apie galimą nusikaltimą negalima. </p>

galima ar negalima, ne esmė, esmė, kad ponička pradingo su savo pilietiškumu ir net nepasigiria smile.gif
vat aš pvz. šiandien jau užregistravau vieną opią miesto problemą, kuri labai daug paskutiniu metu mūsų visų pinigų vėjais paleidžia, o sutvarkyti ją bus gana pigu, vyras vakar vieną irgi užregistravo, o čia tai turime reikalą su tikra laido ritere smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 10:59)
galima ar negalima, ne esmė, esmė, kad ponička pradingo su savo pilietiškumu ir net nepasigiria smile.gif 
vat aš pvz. šiandien jau užregistravau vieną opią miesto problemą, kuri labai daug paskutiniu metu mūsų visų pinigų vėjais paleidžia, o sutvarkyti ją bus gana pigu, vyras vakar vieną irgi užregistravo, o čia tai turime reikalą su tikra laido ritere smile.gif

Tai gerai, kad registruojate, aš taip prie buvusių namų vaikų aikštelę išmušiau.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 08:04)
painioti skundimo su pranešimu apie galimą nusikaltimą negalima. </p>

as butent ir turejau omenyje SKUNDIMA.
Galima nusiklatima ar nusikaltima? Pranesti reikia apie nusikaltimus, o ne tai kas kam vaidenasi.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 19, 21:47)
o tai sulauksit kgb persekiojimu?  bigsmile.gif

Pastininke taip saziningai, kiek jau zmoniu ggvenime esat iskundusi kokiai institucijai? ar visus jau kaimynus apskundet Vtat, kad vaikus skriaudzia, ar kad sunes loja policijai?

jo laikai , formos keiciasi, o zmones ne....

O kuo čia dėti mano kaimynai? Dėkui Die, savo vaikų jie neskriaudžia ir šunų neadekvačiai nelodina. Tikiuosi, kad ir viešoj internetinėj erdvėj savo oponentams negrasina sutrikdyti jų ir jų artimųjų sveikatą bei kitaip įstatymų nepažeidinėja. Arba bent jau mūsų bendravimo erdvėj to nesimato. Bet taip, jeigu mano akivaizdoje būtų skriaudžiamas vaikas ar gyvūnas, aš tikrai praneščiau į atitinkamas institucijas, visiškai nebijodama „skundikės“, „kgbistės“, „trenktos“ ar „laido riterės“ etiketės.

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 09:59)
galima ar negalima, ne esmė, esmė, kad ponička pradingo su savo pilietiškumu ir net nepasigiria smile.gif 
vat aš pvz. šiandien jau užregistravau vieną opią miesto problemą, kuri labai daug paskutiniu metu mūsų visų pinigų vėjais paleidžia, o sutvarkyti ją bus gana pigu, vyras vakar vieną irgi užregistravo, o čia tai turime reikalą su tikra laido ritere smile.gif


Tai šaunuolė, jei tai, ką parašėt – teisybė. Saugokit ir taupykit savo miesto pinigus, o aš saugosiu ir kitaip neleisiu viešoj erdvėj tyčiotis iš neįgalių bei sergančių žmonių. Kiekvienas darom, kas aktualiau, artimiau ir pan. Svarbu, kad darom. Pavyzdžiui, Jūs, nepaisant visų man skirtų epitetų, forume jau nebegrasinat sutrikdyti žmonių sveikatos ir apie neįgalius žmones rašot tik „čystai teoriškai“, o seniai čia buvo kitaip... Toks ir yra mano tikslas. Jei dėl to aš esu „laido riterė“, tai galiu ja ir toliau būti – ypač tada, kai turiu laiko arba matau tam būtinybę. Nuo Jūsų valios tai nepriklauso. Manau, abi su Lutuke supratote mane adekvačiai, tad tuo šią diskusiją ir baigsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 20 rugpjūčio 2019 - 11:57
QUOTE(paštininkė @ 2019 08 20, 12:53)
O kuo čia dėti mano kaimynai? Dėkui Die, savo vaikų jie neskriaudžia ir šunų neadekvačiai nelodina. Tikiuosi, kad ir viešoj internetinėj erdvėj savo oponentams negrasina sutrikdyti jų ir jų artimųjų sveikatą bei kitaip įstatymų nepažeidinėja. Arba bent jau mūsų bendravimo erdvėj to nesimato. Bet taip, jeigu mano akivaizdoje būtų skriaudžiamas vaikas ar gyvūnas, aš tikrai praneščiau į atitinkamas institucijas, visiškai nebijodama „skundikės“, „kgbistės“, „trenktos“ ar „laido riterės“ etiketės.


tai nejau budama tokia aktyvi pilietiska asmenybe nieko ir neiskundet per visa gyvenima? bigsmile.gif
Atsakyti
Pasaulio masinie sizofrenija.

Vokietijoje devynmetė dėl lytinės diskriminacijos padavė į teismą berniukų chorą

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...u...-DD0
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 18:49)
Pasaulio masinie sizofrenija.

Vokietijoje devynmetė dėl lytinės diskriminacijos padavė į teismą berniukų chorą

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...u...-DD0

baisu, kada ši beprotybė bus sustabdyta?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 19:05)
baisu, kada ši beprotybė bus sustabdyta?

kol kas matau tik besipleciancia....
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 21:40)
kol kas matau tik besipleciancia....

taip. Po tokių nesąmonių ir ateina po to visokie Hitleriai ir žmonės ima juos palaikyti, nes pavargę būna
Atsakyti