Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mjforever @ 2019 10 17, 18:52)
ir aš žinau, kad vienas pažįstamas Airijoje plėšimus darė, o iš jo girdėjau, kad ten nemažos lietuvių gaujos nusikaltimus organizuoja. Tai ką, man jau visus lietuvius ten gnydomis laikyti ir už galvos imtis?


Lietuviai turi buti laikomi potencialiais nusikalteliais ir tikrinami, nieko tame blogo.
Sakysim 2001 vaziavau i Norvegija. Ant Rusijos Norvegijos sienos muitininkas pasake - "lietuvis- nu girdejau jus cigaretes kontrabanda vezat". Na sakau, i tokia tolima siaure ga nepasimoka, bet cia sakau priekaboje ju galima daug paslepti (SKIF). Na pasijuoke ir praleido.

UK pasienio pareigunas prie kelto i Prancuzija: " O lietuvis, parodykit draudima patikrinsiu ar nepadirbtas kompiuteryje"
Viskas normaliai
Atsakyti
tokią gražią Chucko moterį suvarė https://www.15min.lt...-1052-1218032#_
Atsakyti
Nerealus Pranskiecio interviu per LRT Dienos temoje.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 10 17, 18:52)
ir aš žinau, kad vienas pažįstamas Airijoje plėšimus darė, o iš jo girdėjau, kad ten nemažos lietuvių gaujos nusikaltimus organizuoja. Tai ką, man jau visus lietuvius ten gnydomis laikyti ir už galvos imtis?

cia ka turejo argumentuoti ar as visus gydytojus gnydomis laikau ar uz galvos imuosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 spalio 2019 - 20:21
Ka manot apei Kataonija, turetu Lietuva palaikyti ja kovje uz nepriklausomybe ?Kaip vertinat ispanijos veiksmus?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 21:55)
Ka manot apei Kataonija, turetu Lietuva palaikyti ja kovje uz nepriklausomybe ?Kaip vertinat ispanijos veiksmus?



Ten jiems visiems negerai su galva. Ispanai aisku aplamai susipyko su protu ir skatina konflikta...
Neuzteko jiems problemos su baskais, uzsinorejo naujos

Atsakyti
gal yra kazkokia priezastis, ne siaip sau konfliktai kurstomi gi?
Atsakyti
negerai maža šalis iš esmės, pažintys, korupcija... nepalaikau. Aš už dideles šalis
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 18, 08:01)
negerai maža šalis iš esmės, pažintys, korupcija... nepalaikau. Aš už dideles šalis


Butent! Mazos salys dazniausia yra slykscios ir ten blogis, nes zymiai daugiau problemu su korupcija, mazose salyse administravimas kainuoja daugiau, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 18, 09:42)
Butent! Mazos salys dazniausia yra slykscios ir ten blogis, nes zymiai daugiau problemu su korupcija, mazose salyse administravimas kainuoja daugiau, ir t.t.

Monakas, Vatikanas, Lichtensteinas?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 18, 10:03)
Monakas, Vatikanas, Lichtensteinas?


Monakas yra tipiska saugi nuo mokesciu salele milijardieriams ir multi milijonieriams. Galetu koki Vilniau rajona paskelbti atskira valstybe, kur mokesciu nera. Butu kaip ir ES kaip ir ne. Tai auksciausio lygio afera.
Apie Vatikana jau tiek prirasyta, kad nera ka prridurti.
Lichtenshteinas - bankiniu paslaugu rajonas slepiantiems pajamas.
Liuksemburgas - aplamai simbolis uzdirbant is atviru sienu ir prieeglaudos suteikimo tiems kas nori nemoket mokesciu legaliiomis landomis.

SIos salys tai kaip kokios mafijines. Bet jei sneekesim apie mazytes tas didesnes, tai ten nieko gero.. Gal Danija ar isimtis, ar ten viskas gilau galai paslepti
Atsakyti
Idomucia, ar yra bent viena šalis tinkama tamstai gyventi? Nebent ta utopinė, kur pats vienas galėtum karaliauti.
Atsakyti