Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Maja Di @ 2019 10 18, 10:46)
Idomucia, ar yra bent viena šalis tinkama tamstai gyventi? Nebent ta utopinė, kur pats vienas galėtum karaliauti.


Dabar klausi kaip TIPISKA Eastern European. Kai neturi argumentu i tema - bandai asmeniskumus, kai kokia kaimo proto valstiete.
Tema visai ne apie tai, kokios salys MANO ASMENIUI geros.
Ir jei nebus daug geru, tai konkrecios salys geresnemis netaps
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 18, 08:01)
negerai maža šalis iš esmės, pažintys, korupcija... nepalaikau. Aš už dideles šalis

Tia tas vsikas man suprantama, bet kaip gi ES, kuri deklaruoja tokias laisves, taip puola Rusija, nes ji grobike, okupante, okupavo Kryma, reikia gi ja blokuoti visapusiskai, o va kaip Ispanija sitaip elgiasi nugi viskas tvarkoje, kokie dvigubi standartai. bigsmile.gif

O siaip idomu,kad salimais yra mazuliuke valstybe Andora wub.gif jai leidziama buti atskirai, kai Katalonija keliasdesimt kartu didesne....

Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2019 10 18, 10:46)
Idomucia, ar yra bent viena šalis tinkama tamstai gyventi? Nebent ta utopinė, kur pats vienas galėtum karaliauti.

Visos vietos tinkamos gyventi, kur ne karas koks ar uzterstumas kaip Cernobylyje, zmone sgyvena nuo siaures asigalio iki piet visur biggrin.gif
Kalba eina apie kiekvinos salies, pliusus ir minusus ir dar atskiriem zmonem, jei busi mljoniere, tai visos salys gal bus super, jei busi vargsas vel vienose bus geriau nei kituose, viskas subjektyvu, nera niekur kazkokios isskirtinai geros salies visiem, kas kam paitnka ir tinka, klimatas, santvarka, zmones, ju kultura labai daug sudedamuju daliu, Visur bus kazkokiu minusu, visur bus pliusu ju suma ir nulems, kur mums asmeniskai geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 spalio 2019 - 10:46
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 18, 10:42)
Butent! Mazos salys dazniausia yra slykscios ir ten blogis, nes zymiai daugiau problemu su korupcija, mazose salyse administravimas kainuoja daugiau, ir t.t.


ir puikiausios gyvenimui didelės šalys Rusija, Kazachstanas, Indija, Brazilija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 10 18, 10:50)
ir puikiausios gyvenimui didelės šalys Rusija, Kazachstanas, Indija, Brazilija  biggrin.gif

Na, tos šalys nelabai... smile.gif

Perskaičiau savaitės postus (ne tik Idomucios) - mano nuomone, tai kažkokia atvira klinika. Nesiimu spręsti: tikra ji, ar surežisuota. Bet į tokias klinikas reikia reaguoti profesionaliai arba iš vis nereaguoti.

Gaila, Idomucia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 17, 21:34)
Ten jiems visiems negerai su galva. Ispanai aisku aplamai susipyko su protu ir skatina konflikta...
Neuzteko jiems problemos su baskais, uzsinorejo naujos

Rimtai? Nežinot, kas yra Katalonija ir kas joje procesus dabar inspiruoja? Rimtai rimtai, kaip Lutukė nežinot, ar tik apsimetat? Negėda? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 spalio 2019 - 11:21
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 18, 12:17)
Rimtai? Nežinot, kas yra Katalonija ir kas joje procesus dabar inspiruoja? Rimtai rimtai, kaip Lutukė nežinot, ar tik apsimetat?  Negėda? unsure.gif


Jus gal atskirkite pirma maitvanagius nuo pacios maitos. Nebutu maitos - nebutu ir maitvanagiams progos.

Ziurekit, kad jusu gimtineje NEPRASIDETU kokie blogi procesai, kuriuos ATSIRAS KAM KURSTYTI.
Bet pirmiausia KAZKAS SUDARO TAM SALYGAS.

Blogas seimininkas apleidzia savo namus ir tada i juos ZIURKES isiveisia. Bet tai buna pas bloga seimininka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 18 spalio 2019 - 11:35
Aš Jūsų apie Katalonijoje vykstančius procesus klausiau: gi komentavot, Lutukei pritarėt? bigsmile.gif bigsmile.gif rolleyes.gif

Norėtumėt. Ne, neprasidės.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 18, 12:42)
Aš Jūsų apie Katalonijoje vykstančius procesus klausiau: gi komentavot, Lutukei pritarėt? bigsmile.gif  bigsmile.gif  rolleyes.gif

Norėtumėt. Ne, neprasidės.

į karo vades jus paaukštino? smile.gif
dėl šitų tokia rami? https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 18, 12:42)
Aš Jūsų apie Katalonijoje vykstančius procesus klausiau: gi komentavot, Lutukei pritarėt? bigsmile.gif 


Ubuntiene jokios rislios minties tuo klausimu nepasake, tai sunku kam pritarti ar neigti.
Buvom Katalonijoje kai vyko ten tas referendumas. Jei ne Ispanijos buki veiksmai tai ten nesulauktu tos idejos didelio palaikymo.

Va Skotijoje buvo oficialus referendumas ir nesurinko daugumos. O jei Anglija pasiustu kariuomene zmoniu dauzyt, kisti i kalejimus, tai visai kitos zmoniu nuotaikos butu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 18, 13:32)
Jus gal atskirkite pirma maitvanagius nuo pacios maitos. Nebutu maitos - nebutu ir maitvanagiams progos.

Ziurekit, kad jusu gimtineje NEPRASIDETU kokie blogi procesai, kuriuos ATSIRAS KAM KURSTYTI.
Bet pirmiausia KAZKAS SUDARO TAM SALYGAS.

Blogas seimininkas apleidzia savo namus ir tada i juos ZIURKES isiveisia. Bet tai buna pas bloga seimininka



išsiveisit. LT labai gerai ir greitai jas atpažįsta.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 18, 11:49)
Buvom Katalonijoje kai vyko ten tas referendumas. Jei ne Ispanijos buki veiksmai tai ten nesulauktu tos idejos didelio palaikymo.


Įdomu dėl ko, būtent per šį Jūsų minimą referendumą? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 18, 12:46)
į karo vades jus paaukštino? smile.gif
dėl šitų tokia rami? https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo


Palaukit. Lietuva yra NATO ir privalo prisidet procentaliai.
Geriau paskaiciuokit kiek Maskva prisigamino ginkluotes is LT zmoniu uzdirbtu lesu 1946-1989?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 18, 12:52)
Palaukit. Lietuva yra NATO ir privalo prisidet procentaliai.
Geriau paskaiciuokit kiek Maskva prisigamino ginkluotes is LT zmoniu uzdirbtu lesu 1946-1989?

ko man laukt? ar aš kur skubu? juk ne apie tai rašau.
Jinai teigė, kad mūsų nepaims. Įdomu kaIp tokia tikrA?
Atsakyti