Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

Ne, nu kad Karbauskis toks, tai ne naujiena, bet kur jo komanda? Kažkoks visiškas dugnas:

https://www.delfi.lt...i.d?id=82589835
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 23 spalio 2019 - 13:34
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 23, 14:32)
Ne, nu kad Karbauskis toks, tai ne naujiena, bet kur jo komanda? Kažkoks visiškas dugnas:

https://www.delfi.lt...i.d?id=82589835

Kur dugnas salies politikoje?
Atsakyti
Edita Sūdžiūtė
19 val. ·
Kartais man sako: jūs turite labai gerą vaizduotę. Tačiau šiandien pamačiau, kad ir kokią gerą turėčiau, tokio studijos vaizdo, nupjovus medžius už jos lango neįsivaizdavau. Žinojau, kad bus blogai, bet, kad taip žiauriai... Studija jau niekada nebebus tokia, kokia buvo. Didelę dalį savęs prarado negrįžtamai, tas bendras vaizdas, įėjus pro duris, kuris primindavo geriausią Paryžiaus vietą, ar ką tik nori, išnyko. Buvau susitaikiusi su faktu, kad liepų neliks. Kai tik supratau, kad nieko čia nebepadarysi, nieko ir nebedariau. Nes žmonių sąmonės evoliucijai reikia laiko. Dar daug laiko. O lavinti skoniui - dar ir noro. Faktas, kad skoniai gali skirtis nepaneigia kito fakto, - kad skonį galima lavinti. Taip ir pasaulyje gerai žinomas profesorius E. H. Gombrichas yra sakęs (miniu, jei kartais manim nepasitikite).
Stengiausi neskaitinėti komentarų medžių temomis ir neaudrinti savo emocijų, bet kiek teko perskaityti, buvau pasibaisėjusi daugelio šiauliečių mentalitetu ir valdžios manipuliacijomis. Man nekyla noras šaipytis iš žmonių, kurie kažko nesupranta ir nesupranta, kad nesupranta. Man tiesiog tada būna labai liūdna dėl jų.
Medžiai, kuriuos atsodins, niekada nepasieks mano langų ir nebesudarys žalios širmos, o ateinantiems žmonėms tokio jaukumo, saugumo ir terapijos. Nes medžiai buvo studijos interjero nedaloma visuma. Jų nelikus, jaučiuosi kaip po fizinio ir psichologinio smurto. Kol kas pagyvensiu užtrauktomis užuolaidomis, o paskui žiūrėsiu.
Jeigu mano studija būtų laivas, išplaukčiau iš Šiaulių nedvejodama. Bet gal kada nors ji ir taps laivu.
...
Nuotrauka iš pirmosios rugsėjo pirmosios, kada prieš penkerius metus čia įsikūriau.
Atsakyti
Tamašūnienė problemos nemato, na Vilniuje ji, vien dėl selfiuko kai atvažiuoji į gaisravietę, tai jokios bėdos neegzistuoja. O šokiravo Nausėda. Tamašūnienė pasirodo ne prie ko. Nevinovataja.
Ir Grybauskaitės interviu, kaip kokia atsvara. Aiškiai, lakoniškai, logiškai išdėstė apie kolchoznikų reformas. Puiki Prezidentė, ne koks sulaižytas saldainiukas.
Atsakyti
o kaip veikia "įstatymai", gražu https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 24, 09:38)
o kaip veikia "įstatymai", gražu https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo

Omg visko net neskaiciau
Draugai,sutuoktiniai,gimines doh.gif
Draudimas mazas, tai mokes kiti? O pats pabandyk but nuo kazko neapsidraudes,triusiku gumyte net istrauks.

Negana to, J.Janonio gyvenimo partnerė yra Alytaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja. Šis skyrius teikia vertinimus dėl Poveikio aplinkai vertinimo.
Kaire nezino, ka daro desine, o po to piktinamasi?
Reiktu padalinti nuostolius ant ekologistikos, savivaldybes ir aplinkos apsaugos agenturos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 24, 10:40)
Omg visko net neskaiciau
Draugai,sutuoktiniai,gimines doh.gif
Draudimas mazas, tai mokes kiti? O pats pabandyk but nuo kazko neapsidraudes,triusiku gumyte net istrauks.

Negana to, J.Janonio gyvenimo partnerė yra Alytaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja. Šis skyrius teikia vertinimus dėl Poveikio aplinkai vertinimo.
Kaire nezino, ka daro desine, o po to piktinamasi?
Reiktu padalinti nuostolius ant ekologistikos, savivaldybes ir aplinkos apsaugos agenturos.

nigavari...
tokia tvarka, tokei įstatymai ir gali patikti tik pažeidėjams, kam daugiau?
Atsakyti
jo giminystes rysiai ir aferos senai zinomi valdzioje.

bet mane tai pritrenkia sitokie dalykai, vadiansi daryk gera Lietuvoje

Biurokratijos triumfas Alytuje: tikrins geradarius, tiekiančius maistą ugniagesiams?
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/n...4...?t=1&page=2

Ir dar tas pinigu rinkimas, nejau valstybe neturi kazkokio fondo ekstremaliom situacijom? tai cia tik gaisras, o jei kas rimciau butu... unsure.gif kam visa kariuomene, visa technika, jei susikto vieno gaisro normaliai negali uzgesinti, padeti zmonem, is vis kur priesgaisrine apsauga tokiusoe imonese? Kaire nezino ka daro desine, jei pagalbos alytiskiaivsiai jokios nesulaukia is vyriausybes, gerai, kad toks meras, o jei butu kitoks, toks kaip Siauliuse, kuris medzius sveikus grazius iskerta?

Pagaliau gal ura patriotes prasikrapstys voratinklius nuo akiu pamatys, kaip kas vykst aeiliniuose miesteliuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 spalio 2019 - 11:07
kad jis ne toks ir mažas, o kas būtų kokiame Rokiškyje, Plungėje? Iš viso visi padėtų
Atsakyti
sakiau senai jau Lietuvoje gerai, kol viskas gerai, kol neatsitinka kokia nelaime, kol esi sveikas, darbingas, protingas....
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 24, 13:06)
jo giminystes rysiai ir aferos senai zinomi valdzioje.

bet mane tai pritrenkia sitokie dalykai, vadiansi daryk gera Lietuvoje

Biurokratijos triumfas Alytuje: tikrins geradarius, tiekiančius maistą ugniagesiams?
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/n...4...?t=1&page=2

Ir dar tas pinigu rinkimas, nejau valstybe neturi kazkokio fondo ekstremaliom situacijom? tai cia tik gaisras, o jei kas rimciau butu... unsure.gif kam visa kariuomene, visa technika, jei susikto vieno gaisro normaliai negali uzgesinti, padeti zmonem, is vis kur priesgaisrine apsauga tokiusoe imonese? Kaire nezino ka daro desine, jei pagalbos alytiskiaivsiai jokios nesulaukia is vyriausybes, gerai, kad toks meras, o jei butu kitoks, toks kaip Siauliuse, kuris medzius sveikus grazius iskerta?

Pagaliau gal ura patriotes prasikrapstys voratinklius nuo akiu pamatys, kaip kas vykst aeiliniuose miesteliuose.


matom mato, kas sako, kad ne? gaisras gesinamas.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 10 24, 12:52)
matom mato, kas sako, kad ne? gaisras gesinamas.


Ka Jus, ka Jus... Cia tik Lietuvoje ir tik mazuose miesteliuose tokie nenormalus gaisru padariniai, kad etatines nervinykes aikscioja. O visur kitur, gaisras tik geris.
Atsakyti