Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mjforever @ 2019 11 13, 15:08)
gal todėl, kad taip įstatyme parašyta? nu jeigu jums kada teks kelią perbėgti kokiai psichopatinei asmenybei ir jums pradės bylą, kuri jos advokato noru niekada jums nebus nutrauktas,  aš tada pritarčiau  biggrin.gif
Papildyta:

nu dar galima paverkti ir dėl to, kad byla per vieną dieną nebuvo pabaigta. Jūs neturit jokio pagrindo kalbėti, kad liudytojai nebuvo iš karto apklausinėjami. Tiek pat žinote bylos eigą, kiek ir aš- nieko.

nu nu... tai jei aš būsiu tos "psichopatinės asmenybės", kuri mirė/nužudyta gera pažįstama, mano kontaktai bus jos telefone ir t.t., tai tikrai neprieštarausiu tyrimams, kad tik ta tiesa išaiškėtų ir greičiau.
Bet jei jūs tokia piktybiška, tai žiūrėkit, kad su tokiais savo pritarimais tik nereiktų kada verkti, kai pas jus bėda nutiks ir mažai kam rūpės ištirti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 11 13, 15:08)
gal todėl, kad taip įstatyme parašyta? nu jeigu jums kada teks kelią perbėgti kokiai psichopatinei asmenybei ir jums pradės bylą, kuri jos advokato noru niekada jums nebus nutrauktas,  aš tada pritarčiau  biggrin.gif
Papildyta:

nu dar galima paverkti ir dėl to, kad byla per vieną dieną nebuvo pabaigta. Jūs neturit jokio pagrindo kalbėti, kad liudytojai nebuvo iš karto apklausinėjami. Tiek pat žinote bylos eigą, kiek ir aš- nieko.

Istatyme parasytam, kad yra aukstesniu uz prokurora mirksiukas.gif

Kaip tai neturiu, turiu, nebuvo liudytojai is kart apklausti, tik po zurnalistu padidinto demesio, pirma nusikaltelis buvo paleistas is arestines, gasdino dar liudininkus. Jei ne zurnalistai kazin is vis kaip ta byla butu pasibaigusi..
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 13, 16:12)

Bet jei jūs tokia piktybiška, tai žiūrėkit, kad su tokiais savo pritarimais tik nereiktų kada verkti, kai pas jus bėda nutiks ir mažai kam rūpės ištirti unsure.gif


a tai čia aš piktybiška, kai jums pritariu ? čia gi teisibė pagal jus, persekiojimas pagal skundikų pageidavimus.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 16:17)
Istatyme parasytam, kad yra aukstesniu uz prokurora  mirksiukas.gif

Kaip tai neturiu, turiu, nebuvo liudytojai is kart apklausti, tik po zurnalistu padidinto demesio, pirma nusikaltelis buvo paleistas is arestines, gasdino dar liudininkus. Jei ne zurnalistai kazin is vis kaip ta byla butu pasibaigusi..


černiauskui, kaip matyti iš straipsnio, jau ir teismai tą patį atsakė, t.y. aukštesni.

nemeluok dėl liudytojų. nieko jūs nežinot.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 17:17)
Istatyme parasytam, kad yra aukstesniu uz prokurora  mirksiukas.gif

Kaip tai neturiu, turiu, nebuvo liudytojai is kart apklausti, tik po zurnalistu padidinto demesio, pirma nusikaltelis buvo paleistas is arestines, gasdino dar liudininkus. Jei ne zurnalistai kazin is vis kaip ta byla butu pasibaigusi..

Tu kaip visada viską geriau žinai už teisėjus ir visą tyrimą atlikusius pareigūnus kartu sudėjus. Pasamdytų tave, visos bylos iš karto ištirtos būtų. Beje, advokatas, priešingai nei prokuroras, yra samdomas vienos ar kitos pusės. Suinteresuotos. Ir jo tikslas ginti kažką, net visiokus recidivistus kažkas gina ir bando rinkti įrodymus, kad jie nekalti. O va teismas ir sprendžia ar tie įrodymai tinkami ar tai tik grinevičiūtės lygio pezalai.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 11 13, 15:36)
černiauskui, kaip matyti iš straipsnio, jau ir teismai tą patį atsakė, t.y. aukštesni.

nemeluok dėl liudytojų. nieko jūs nežinot.

tai visgi kas jo veikloje nelegalaus?jau perejo visas galima sskundu vietas, skundzia nelegaliai ar kas ka jusu pirma zinute turetu reiksti?

kodel nezinau dabar?taigi veisa buvo info blink.gif jei jus nesidomejot, kodel manot visi nesidomi?
Atsakyti
kam įdomu pabalsuokit už sportininkus https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 16:47)
kodel nezinau dabar?taigi veisa buvo info blink.gif jei jus nesidomejot, kodel manot visi nesidomi?

Kur buvo ta viesa info apie liudininkus ir ju parodymus?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 16:47)
tai visgi kas jo veikloje nelegalaus?jau perejo visas galima sskundu vietas, skundzia nelegaliai ar kas ka jusu pirma zinute turetu reiksti?

kodel nezinau dabar?taigi veisa buvo info blink.gif jei jus nesidomejot, kodel manot visi nesidomi?


nebuvo tokios info, kad nebūtų apklausinėjami liudytojai.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 11 13, 18:49)
Kur buvo ta viesa info apie liudininkus ir ju parodymus?

ziniasklaidoj buvo dar po keliu dienu, kad liudininkai dar neapklausti. Praziopsojai? biggrin.gif

QUOTE(mjforever @ 2019 11 13, 18:57)
nebuvo tokios info, kad nebūtų apklausinėjami liudytojai.

buvo biggrin.gif
https://www.facebook...87043231421179/
https://www.facebook.../ruta.janutiene
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 lapkričio 2019 - 19:46
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 20:27)
ziniasklaidoj buvo dar po keliu dienu, kad liudininkai dar neapklausti. Praziopsojai? biggrin.gif

Ziniasklaidoj biggrin.gif
O vargeli. Kaip ir sakiau tavo visu tikru tikru ziniu saltinis yra delfis, alfa ir fb. biggrin.gif
Nu, bet kaip sugebet but tokiai glusai.
Atsakyti
Nebėr Grybauskaitės. Kolchoznikai su savo ministrais patys save pranoko. Nausėda tyli.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 13, 20:27)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Visa teisibe.
Atsakyti