Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 20, 20:46)
Kalbinta moksleive peroksido plaukais ir mirtises veidu ten labai tinka.  biggrin.gif

Moteris metuose, o kabinejates prie vaiku del isvaizdos. Slykstu.
Atsakyti
Kai kuriom, kad tik pasityciot, ypac , jei veiksmas vyksta Rusijoje.
Normali ta mokykla, visai grazu palyginus su eiline mokykla Lietuvoje biggrin.gif Svarbu gi rezultatai, jei mokiniai del to pradejo geriau elgtis jei jiem ten smagu, tai vadinasi i gera pokyciai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 20, 15:55)
kokia atgrasi situacija, siaubas. Ir kaip žmonės gali pasitikėti tokia ligonine, kai vadovas toks mažų mažiausiai keistas? https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo

toj ligoninėj yra geriausia regionuose aparatūra, operacinės - kaip Santariškėse. Na, jei nesuvarė, nes mano tiesioginės žinios yra 10 metų senumo. Bet vadovavimo stilius ten nesikeičia ne tik 10 metų... Todėl gabūs gydytojai iš ten išeina, nors techninė bazė puiki. Čia su Jumis sutinku: gaila, pikta...
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 20, 20:10)
Kai kuriom, kad tik pasityciot, ypac , jei veiksmas vyksta Rusijoje.
Normali ta mokykla, visai grazu palyginus su eiline mokykla Lietuvoje  biggrin.gif Svarbu gi rezultatai, jei mokiniai del to pradejo geriau elgtis jei jiem ten smagu, tai vadinasi i gera pokyciai.

Ne, negražu, palyginus su tos mokyklos moksleivių ir mokytojų realiu gyvenimu. Neadekvatu. Ir niekas SM nepasityčios labiau, nei iš tų vaikų pasityčiojo mokyklos remonto fundatorius ir - man tas baisiausia - pedagogai. Vienai mergaitei tualete būti taip gražu, kad...

Soc. tinkluose iš tos istorijos tyčiojamasi, ji pašiepiama dėl jos neadekvatumo, Lutuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 20 lapkričio 2019 - 21:08
QUOTE(mjforever @ 2019 11 20, 18:41)
106-oji mokykla dizainu išsiskiria ne tik Jekaterinburge, bet, matyt, ir visoje Rusijoje. Vienas iš buvusių mokyklos abiturientų skyrė lėšų jos rekonstrukcijai, tad ugdymo įstaigos išvaizda pasikeitė iš esmės.

https://www.15min.lt...na-rumus-171358

kokia siaubinga prabanga, nei mokykloje, nei dvare, gal tik tabore.

Dėl skonio nesiginčyjama, kiekvienas lieka prie savo nuomonės. Man asmeniškai klaikuma. Mokyklos interjeras mano galva puikus kai vyrauja ramūs tonai, yra jaukios erdvės pabendrauti ir pabūti susikaupus, o ne buduaro stilius besimokančiam jaunimui. .
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 11 20, 21:05)
Ne, negražu, palyginus su tos mokyklos moksleivių ir mokytojų realiu gyvenimu. Neadekvatu. Ir niekas SM nepasityčios labiau, nei iš tų  vaikų pasityčiojo mokyklos remonto fundatorius ir - man tas baisiausia - pedagogai. Vienai mergaitei tualete būti taip gražu, kad...

Soc. tinkluose iš tos istorijos tyčiojamasi, ji pašiepiama dėl jos neadekvatumo, Lutuke smile.gif

Jusu tokia nuomone, mano visai kitokia. Keista, kad manot , jei vaikai taip negyvena, jie nei neverti ieiti i toki pastata. Mokykloje vaikai praleidzia beveik tiek pat laiko, kaip namie, atemtus miega, tai kodel ju puse laiko negali buti graziuose prabangiusoe patalpuose? gal tai bus akstinas vaikui kazko siekti daugiau gyvenime? matant grozi, mintys graziau veikia, nejau siulot padaryti mokykla baisesne uz namus, kaip koki kalejima, tada jau gerai bus ju pischikai? blink.gif
ir kas blogai, kad mergaitem grazu buti tuealete, visokiu ju buna, gal nesat graziame buvusi? tai nebutinai tik sikinykas gali buti, o visa didele patalpa , veidrodziai , sofos, mergaiciu pasibuvimas atskirai nuo visko ir t.t.

kad kazkas pasiepiama soc tinkluose tai ci ajums kaip paskatinimas tyciotis ir toliau ar tai formuoja jusu nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 lapkričio 2019 - 22:02
QUOTE(mjforever @ 2019 11 20, 18:29)

nesireklamuok Juozuko sąskaita  biggrin.gif

Plagiatas nuo viktoriuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 20, 22:00)
Jusu tokia nuomone, mano visia kitokia, Keista, kad manot , jei vaikai taip negyvena, jie nei neverti ieiti i toki pastata. Mokykloje vaikai praleidzi abeveik tiek pat laiko, kaip namie, atemtus miega, tai  kodel ju puse laiko negali buti graziuose prabangiusoe patalpuose? gal tai bus akstinas vaikui kazko siekti daugiau gyevnime? matant grozi, mintys graziau veikia, nejau siulot padaryti mokykla baisesne uz namus, kaip koki kalejima, tada jau gerai bus ju pischikai?  blink.gif
ir kas blogai, kad megraitem grazu buti tuealete, visokiu ju buna, gal nesat graziame buvusi? tai nebutinai tik sikinykas gali buti, o visa didele patalpa , veidrodziai , sofos, mergaiciu pasibuvimas atskirai nuo visko ir t.t.

kad kazkas pasiepiama soc tinkluose tai ci ajums kaip paskatinimas tyciotis ir toliau ar tai formuoja jusu nuomone.

Lutuke, gi visai nesupratot apie ką kalbu (beje, apie tai kalba ir Rusijoje, konkrečiai Yekaterinburge gyvenantys žmonės) - pasidomėkit mirksiukas.gif ).

O po to gal imkit ir pasiimkit atostogų nuo SM... Mat Jūsų tekstai jau visai neadekvatūs tampa: kitoj temoj Jūsų dialogą su Idomucia skaitau. Nesivaldot. Paskui Jums vėl reikės aiškint, kaip mes nesupratom Jūsų gilių tekstų ar kokio ten h/jumoro... Gal jo tiesiog nerašykit.

Lutuke, o kada Jums atostogos nusimato? Būčiau Jūsų darbdavė - dabar pat duočiau, nes jau gaila skaityt...
Atsakyti
pries kuri laika buvo CNN straipsni apie Maskvos metro. Kaip Stalinas is metro norejo padaryti "rumus liaudziai"
Tai ta mokykla man primine sovietini metro.

Viskas dvelkia baudziava.... rumai o uz rumu - vargas
Atsakyti
QUOTE(uarda @ 2019 11 20, 21:06)
Moteris metuose, o kabinejates prie vaiku del isvaizdos. Slykstu.

Nezinociau, sakyciau ten teta metuose. unsure.gif
Prie isvaizdos nesikabineju, ten yra saves subjaurojimas.

O jus kaip moteris metuose, turetumet zinoti, kad suaugusio jau neisauklesit, tai galit pasilaikyti pamokslus savo vaikams. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 lapkričio 2019 - 10:22
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 10:19)
Nezinociau, sakyciau ten teta metuose.  unsure.gif
Prie isvaizdos nesikabineju, ten yra saves subjaurojimas.

O jus kaip moteris metuose, turetumet zinoti, kad suaugusio jau neisauklesit, tai galit pasilaikyti pamokslus savo vaikams.  mirksiukas.gif

nusišneki, matosi, kad vaikas, mergaitė
Papildyta:
vargšiukas, kaip gaila man jo https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 11 20, 21:27)
Dėl skonio nesiginčyjama, kiekvienas lieka prie savo nuomonės. Man asmeniškai klaikuma. Mokyklos interjeras mano galva puikus kai vyrauja ramūs tonai, yra jaukios  erdvės pabendrauti ir pabūti susikaupus, o ne buduaro stilius besimokančiam jaunimui.  .

Pritariu. Cia islindo rusiskas mentalitetas, kuo ryskiau, kuo daugiau aukso, kad visi matytu ir pavydetu 😆

Bet siaip tai mane erzintu tokia aplinka. Daug spalvu, daug fakturu. Ne mokyklinis, o muziejinis interjeras.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 11:19)
Nezinociau, sakyciau ten teta metuose.  unsure.gif
Prie isvaizdos nesikabineju, ten yra saves subjaurojimas.

O jus kaip moteris metuose, turetumet zinoti, kad suaugusio jau neisauklesit, tai galit pasilaikyti pamokslus savo vaikams.  mirksiukas.gif

Koks jums skirtumas kas ten yra-saves bjaurojimas ar kt..
Jeigu toks elgesys priimtinas jums ( patycios tai viena is smurtinio elgesio formu) tai nuosirdziai gaila jusu vaiko. 
beje, stipriai paveikta ir jusu psichologija bei pasitikėjimas savimi... na gal pasijauciat pranasesne, uzgauliodama ta mergaite.
Cia jus neauklet reikia smile.gif, o kreiptis pas psichologa pagalbos.
Atsakyti