Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

https://www.youtube....amp;app=desktop
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 09:36)
Prisiminiau, kai musu etatiniai su putomis irodinejo, kad lietuviai nedainingi ir t.t.

Didžiausio pasaulyje klasikos festivalio šimtmetį Zalcburge pradės trys lietuvės

svarbiausia putomis lotuliukas.gif
Net viena dianinke dainuos, nu neblogai gal lotuliukas.gif ir tai reiskai,kad lietuviu tauta daininga? lotuliukas.gif

O ko jus taip jaudinates del lietuvbiu, jus gi ne lietuve, slave esat, slavai gana dainingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 17, 17:24)
https://www.youtube....amp;app=desktop
Papildyta:

svarbiausia putomis lotuliukas.gif
Net viena dianinke dainuos, nu neblogai gal lotuliukas.gif ir tai reiskai,kad lietuviu tauta daininga? lotuliukas.gif

O ko jus taip jaudinates del lietuvbiu, jus gi ne lietuve, slave esat, slavai gana dainingi  mirksiukas.gif


Eilini karta demonstruojat savo neisprusima.

O as save nepreparuoju. Manyje teka daugelio tautu kraujo, tame tarpe ir lietuviu. DNR tyrime baltu kraujo manyje net 38 procentai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 17:38)
Eilini karta demonstruojat savo neisprusima.

O as save nepreparuoju. Manyje teka daugelio tautu kraujo, tame tarpe ir lietuviu. DNR tyrime baltu kraujo manyje net 38 procentai  mirksiukas.gif

tai lietuviu daininkiu ne viena visgi?

o tai kam is vis tada mini ta lietuviu tauta, koks tau skirtumas tada? ar kad tik bele man papriestarauti?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 17:38)
Eilini karta demonstruojat savo neisprusima.

O as save nepreparuoju. Manyje teka daugelio tautu kraujo, tame tarpe ir lietuviu. DNR tyrime baltu kraujo manyje net 38 procentai  mirksiukas.gif


Ar tai turi kokia reiksme?
Tokia pacia, kaip pradedama girti lietuviu dainininkus ar dar ka lietuvisko. Na man neidomu, koks dainininkas, as klausausi muzikos
Atsakyti
[quote=lutuke123,2020 01 17, 19:24]
https://www.youtube....amp;app=desktop
O tau nė kiek nesinori verkti žiūrint šį su proteliu truputi susipykusį žmogelį?
Atsakyti
Ar esat apsidraude busta? Ar apsimoka (cia gal durnas klausimas. Tiesiog....) ? Kokia istaiga rinkotes? g.gif
Atsakyti
B. Vanagas bis.gif yahoo.gif lithuania.gif 15-uke
V.Žalos labai gaila, nu žiauriai nusikirto save ir taip ant paties galo...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 17, 17:57)
tai lietuviu daininkiu ne viena visgi?

o tai kam is vis tada mini ta lietuviu tauta, koks tau skirtumas tada? ar kad tik bele man papriestarauti?


O todel, kad as lietuve. Gimiau ir augau Lietuvoje, todel man brangu viskas kas sujie su ja. Lygiai taip pat mane dziugina, kad tokia maza tautele, pasauliui padovanoja toki dideli kieki talentingu asmenybiu, pripazintu profesionalu, visose srytise, ne vien mene.

Medam, nesureiksminkit, jus esat SM forumo nesusipratimas. Totali diletante.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 18:03)
Ar tai turi kokia reiksme?
Tokia pacia, kaip pradedama girti lietuviu dainininkus ar dar ka lietuvisko. Na man neidomu, koks dainininkas, as klausausi muzikos


Man turi, as ir dziaugiuosi. Jums neturi, kokio velnio tuomet rasinejat, beprasmius sau veiksmus atlikinejat. Ar poreikis dergtis is gimtines didesnis, nei abejingumas jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 17 sausio 2020 - 23:47
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 17, 22:43)
Ar esat apsidraude busta?  Ar apsimoka (cia gal durnas klausimas. Tiesiog....) ? Kokia istaiga rinkotes? g.gif


Situacija keiciasi. Buvo kai labai apsimokejo, veliau neapsimokejo. pasidomek nauja patirtimi, sena patirtis jau negalioja.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 23:40)
Ar poreikis dergtis is gimtines didesnis, nei abejingumas jai.


man nuo tos Lietuvos tik vemt norisi. Vaistai baigias po poros men, tur but rezimas be recepto neparduos.
Reikia varyti i Ispanija, ar pas daktar ai Lenkija... Olsztyn artimiausias gydytojas, tai sako duoda receptus, vizitas 50 zlotu tai 12 eur

Lietuviu gydytojelai tai skaiciau simtus ima uz nieka, nesamone jiems moket uz receptus...

LT darosi visiska skyle ir labai brangi. Sodyba remontuot tai neaisku kaip viska organizuot, nes visi ziuri kaip islupti daugiau... Kai kurie uzsiprase dvigubu Londono kainu. Pzdc...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 23:53)

man nuo tos Lietuvos tik vemt norisi. Vaistai baigias po poros men, tur but rezimas be recepto neparduos.
Reikia varyti i Ispanija, ar pas daktar ai Lenkija...  Olsztyn artimiausias gydytojas, tai sako duoda receptus, vizitas 50 zlotu tai 12 eur

Lietuviu gydytojelai tai skaiciau simtus ima uz nieka, nesamone jiems moket uz receptus...

LT darosi visiska skyle ir labai brangi. Sodyba remontuot tai neaisku kaip viska organizuot, nes visi ziuri kaip islupti daugiau... Kai kurie uzsiprase dvigubu Londono kainu. Pzdc...


O prie ko tu cia?

Vaziuok, kas tave cia laiko?
Manau niekas nepasiges.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 01 17, 20:28)

O tau nė kiek nesinori verkti žiūrint šį su proteliu truputi susipykusį žmogelį?

ne ir nemanau, kad jis susipykes su protu, atrodo gana sveiesus zmogus, sajudzio pirmininkas. sakot jum tokie zmones atrodo kvaili?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 23:40)
O todel, kad as lietuve. Gimiau ir augau Lietuvoje, todel man brangu viskas kas sujie su ja. Lygiai taip pat mane dziugina, kad tokia maza tautele, pasauliui padovanoja toki dideli kieki talentingu asmenybiu, pripazintu profesionalu, visose srytise, ne vien mene.

Medam, nesureiksminkit, jus esat SM forumo nesusipratimas. Totali diletante.
Man turi, as ir dziaugiuosi. Jums neturi, kokio velnio tuomet rasinejat, beprasmius sau veiksmus atlikinejat. Ar poreikis dergtis is gimtines didesnis, nei abejingumas jai.

tik pagal pilietybe, ne tautybe, kas jus pagal tautybe, jei ne paslaptis?

nu kaip ir kitos tautos, nelabai suprantu kuom cia puikuotis, geirau butu ,kad taip nusiklateliais nebutume pagarseja, budama tokia maza salis...

bet be mane snegalit tik atejusi nors ir keliom dienom per menesi didziausia demes skiriat man, jauciuosi pamaloninta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 17, 23:43)
Ar esat apsidraude busta?  Ar apsimoka (cia gal durnas klausimas. Tiesiog....) ? Kokia istaiga rinkotes? g.gif


mes seniai draudžiamės, nuo kitų ir nuo pačių daromos žalos. Įmokos normalios, tad ramybę atperka. Kartą nuostolių kitiems pridarėm- apmokėjo. Lietuvos draudimas.
Atsakyti