Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 18:46)
AIsku pasikrauni zemelapius ir turi. Pries kelis metus jukk dar buvo brangus interneto rysys uzsienyje.
Tik visokie remontai ar kamsciai  perduodami internetu. Zemelapius tai normalios navigacines sistemos turi atmintyje... Juk yr vieetu kur interneto rysys nekoks ar sakysim Sveicarijoje negalioja roamingas


Jau vyras paaiskino. Kalbejau apie tas navigacines kuris yra live, joms reikalingas internetas.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 20:51)
Tai dar ne viskas. Paskui visuomet traktuos toki kaip verga, lieps viska mesti ir begti pas chozjaina, o uz zala neatlygins.

Na jau taves net jei noretum neimtu. Gali but ramus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 24, 19:53)
Jau vyras paaiskino. Kalbejau apie tas navigacines kuris yra live, joms reikalingas internetas.



Ne visai. Jos tik kamsciu ir uzdarytu keliu info prriima live. Zemelapiams live nereikia.
Kai kas nenustato to interneto
Atsakyti

Taip.

 

As tikrai pazistu tokiu, kurie sako, geriau eis savanoriu, nei bus sauktiniais, nes tada gauna pinigu. 

Tai sitai man tikrai nekvepia patriotiskumu, o atvirksciai gerais norais numelzti valstybe. Jeigu duoda, kodel neimt. Kaip ir visokias pasalpas susirinkt. O, tas patriotas, kuri as isivaizduoju neimtu pinigu. Darytu tai uz dyka, nes patriotiskumas gi ir yra, saves aukojimas tevynei. 

Va, studentas kuris nuspres, kad isipareigos valstybei 3 metus - tai tikrai patriotas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 24 sausio 2020 - 19:59
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 24, 19:48)
Neskaiciau ir tikiuosi neteks tuom dometis. Tikiuosi mano vaikus ta nesamone aplenks.
Zinoma, jeigu gyvens ne Lietuvoje.

Papildete zinute idomu buvo paskaityti. Ta prasme gaunasi, kad jeigu esi studentas ir nenori mesti studiju, isipareigoji 3 metus tarnauti savaitgaliais? Ar teisingai supratau? Jeigu taip, tai apsimoka studijas stabdyti ir atitarnauti tuos 9 menesius, jeigu jau taip reikia. Nes 3 metus isipareigoti, tai kazkokia visiska nesamone.
Nugi ne, ne apie bailius kalbejote. Apie patriotus. Tipo, patriotas tas, kuris tarnauja.
O, savanoris kuris renkasi savanoriskai atitarnauti, nes gaus pinigu - cia patriotas ar ne?

Kodel taip bijote kariuomenes savo vaikams? Juk daugiau fizinio ir psichologinio pasirengimo ekstremaliomis salygomis.
Kiek mano sunaus draugu savanoriavo ar buvo pakviesti sauktiniais - jie vyriskesni, poziuris i kai kuriuos dalykus pasikeites.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 19:51)
Tai dar ne viskas. Paskui visuomet traktuos toki kaip verga, lieps viska mesti ir begti pas chozjaina, o uz zala neatlygins.

Pvz Prancuzu legionieriai turi choziaina? Jie bega liepdami ar vis tik turi pasirinkimo teise?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 19:53)
Na jau taves net jei noretum neimtu. Gali but ramus. smile.gif

Rode cia per zinias, kad uk vienas transvestitas( bet grynai merga is isvaizdis) gavo saukima. Labai piktinosi.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 24, 19:57)

<p>As tikrai pazistu tokiu, kurie sako, geriau eis savanoriu, nei bus sauktiniais, nes tada gauna pinigu. </p>


Ten mazi pinigeliai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 19:53)
Na jau taves net jei noretum neimtu. Gali but ramus. smile.gif


Taip, bet visko buvo...

Ex uosvis buvo itaises i chalturna darba, karta paskambino is vojenkomato. Nuejau, sako reikes pagalbos... Nuveze namo, turejau sutaisyti ju elektronine technika... (dirbau ta darba).
Po to pradejo gerti ir man pilti. Negalejau atsisakyt.
Visai apsinesiau. Sake, gal parvezti automobiliu... sakau parvaziuosiu... Prie truliko stoteles uzsinorejau gamtiniu reikalu tai nusisukau ir atlikau. Kazkokia boba kazka pradejo burbet,,,

As dar nuvaziavau atlikti chalturos (privataus uzsakymo), atsidariau aparata - nematau detaliu, kazkokia neaiski migla.
Seimininkei pasakiau, kad siandien blogai jauciuosi - ateisiu rytoj. Seimininke pasake suprantu ir nepriestaravo...

Po to mane irase i kazkoki rezerva tai karta per metus keliom valandom reikdavo nuvaziuot i kazkoki punkta uz 20km ir ten pavartyti dokumentus ka reiktu daryt jei prasidetu karas
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 20:05)

Rode cia per zinias, kad uk vienas transvestitas( bet grynai merga is isvaizdis) gavo saukima. Labai piktinosi.


Gavo demesio... Mane nustebino tupa vojenkomato atstovu reakcija... atrodo, kad jiems su galva negerai... Gal padarys kokiu nesamoniu, tai jau ana/anas turi advokata susirinks reikiamu irodymus ir LT vel mokes.. Bet gal vojenkomato soldafonus kas paprotins nedaryt nesamoniu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 20:09)
Gavo demesio... Mane nustebino tupa vojenkomato atstovu reakcija... atrodo, kad jiems su galva negerai... Gal padarys kokiu nesamoniu, tai jau ana/anas turi advokata susirinks reikiamu irodymus ir LT vel mokes.. Bet gal vojenkomato  soldafonus kas paprotins nedaryt nesamoniu

Is kur galejo zinoti, kas Antanas Petraitis yra Antuanete Petraityte?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 20:14)
Is kur galejo zinoti, kas Antanas Petraitis yra Antuanete Petraityte?


Jei pavyks irodyti, kad valstybe nekeite dokumentu.... Bet dabar keicia...
O jei net nesikreipe, tai tada vel...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 21:07)
Kodel taip bijote kariuomenes savo vaikams? Juk daugiau fizinio ir psichologinio pasirengimo ekstremaliomis salygomis.
Kiek mano sunaus draugu savanoriavo ar buvo pakviesti sauktiniais - jie vyriskesni, poziuris i kai kuriuos dalykus pasikeites..

Na is sauktiniu girdejau, kad buvo gana nuobodu.
Kai kurie verke, bet cia is ziniasklaidos.
Vyriskesni tai gal eina i KASP, del to sutinku, bet jie jau ir pries tarnyba tokie dazniausiai buna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 24, 20:57)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72592609" data-time="1579888325">
<div>
<p>Taip.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>As tikrai pazistu tokiu, kurie sako, geriau eis savanoriu, nei bus sauktiniais, nes tada gauna pinigu. </p>
<p>Tai sitai man tikrai nekvepia patriotiskumu, o atvirksciai gerais norais numelzti valstybe. Jeigu duoda, kodel neimt. Kaip ir visokias pasalpas susirinkt. O, tas patriotas, kuri as isivaizduoju neimtu pinigu. Darytu tai uz dyka, nes patriotiskumas gi ir yra, saves aukojimas tevynei. </p>
<p>Va, studentas kuris nuspres, kad isipareigos valstybei 3 metus - tai tikrai patriotas. </p>

Kiek gauna savanoris?

As tai manau, ir realiai maciau, kad dauguma tiesiog tikisi, kad nebus pasaukti.
O savanoris eina nepriklausomai nuo to. Gal jis net nebus pasauktas, isvengs, bet eina. Tai man cia patriotiskiau atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 24 sausio 2020 - 21:33
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 19:07)
Kodel taip bijote kariuomenes savo vaikams? Juk daugiau fizinio ir psichologinio pasirengimo ekstremaliomis salygomis.
Kiek mano sunaus draugu savanoriavo ar buvo pakviesti sauktiniais - jie vyriskesni, poziuris i kai kuriuos dalykus pasikeites.

Ten mazi pinigeliai.


Na, nepasakyčiau, kad 3000 eurų (berods, tiek) yra maži pinigai. Įdomu net, kiek iš biudžeto išeina pinigėlių savanoriams. Suprasčiau, jeigu savanoriai turėtų kažkokią investiciją į ateitį, pvz nekilnojamą turtą įsigyti, pensijinį amžių pasitrumpinti arba išmoką didesnę gauti. Kažką tokio.

Aš iš esmės nesu prieš kariuomenę. Bet, tikrai ne tokiomis sąlygomis. Mano vaikai emigrantai, tai man net pasiutimas ima, kai pagalvoju apie tai, kad reikės kažkaip kapanotis dėl tos kariuomenės. Suprantu, jeigu grįžtų gyventi į LT, tuomet aišku, įstatymas yra įstatymas. Nu, bet dabar?

Ir dar. O kam reikia daugiau fizinio ir psichologinio pasirengimo ekstremaliomis sąlygomis? Kam? Kad vyrą padaryti vyriškesnį, atsparesnį? Rimtai, nesuprantu. Manau tai yra labai senovinis požiūris, pasaulis jau yra stipriai pažengęs į priekį. Ne prievarta, ne muštras daro žmones ištvermingesnius. Be to, žmonės yra skirtingi, vieni stipresni, kiti silpnesni. Vieni iš prigimties moteriški, kiti vyriški. Kam žmones laužyti ir daryti kitokius, kad atitiktų kazkokį mistinį standartą?

Turiu ir aš aplinkoje atitarnavusių. Vienam pvz pasirodė, kad ten puiki terpė parodyti, koks tu esi silpnas, niekam tikęs žmogus. Anot jo, pvz užduotis duodama visam būriui, ir jeigu nors vienas nepadaro, baudžiamas visas būrys. Pas juos buvo vienas silpnesnės sveikatos, na tiesiog fiziškai silpnesnis. Ir, jie nuolat būdavo baudžiami už tai, kad tas silpnesnis nepasiekdavo tokių pat aukštų rezultatų.

Išvis aš manau, kad geriau valstybė investuotų į darželius, mokyklas, papildomą ugdymą. Taip išaugins daug daugiau patriotų, žmonių suinteresuotų valstybės gerumu. Aš netikiu, kad muštru galima kažką pasiekti. O, jeigu jau mano, kad ta kariuomenė būtina, tai turėtų būti pvz baigus mokyklą, automatiškai visi tarnauja. Kažkaip taip.
Atsakyti
Jau radau kainas.

Limcamca,
Nejaugi manai, kad papildomi 23-46 eur i menesi yra valstybes melzimas einant savanoriu i tarnyba? bigsmile.gif

https://www.karys.lt...-sauktiniams/25

Del kariuomenes. Na jeigu ne zaisti susirenkama, tai ir mustruojami. Na sakykim imtu neduok dieve ir prisireiktu tu kariu, tai ar noretumet, kad jie tuos 9men butu su mediniais sautuveliais smelio dezej pazaide, ar rimtai pasiruose? Burio stiprumas priklauso nuo to, koks yra silpniausias jos narys, ir nuo kiekvieno atskirai gali priklausyti viso burio "sekme" (gyvybe). Idomu, ka tie silpni ir verkiantys daryru realioje situacijoje? Gerai, kad dabar galim spekuliuoti moteriskumo-vyriskumo savokom, ginti transvestitus, verkti per visa Lietuva delfiuose, bet kai situacija būtų tikra, man labai, labai idomu, kas vyktu.

Kaip bebutu, ar vis tik esu pries kara, geriau nebutu nei karu, nei kariuomeniu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 24 sausio 2020 - 21:46