Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

As nekomentuosiu to prievartavimo, bet snd skaiciau, kad Zuokiene iskviete policija, neva Zuokas smurtauja.
Man tikrai nepanasu kad jis taip elgesi, juk policija atvaziavo, apklause dukra, nieko nesulaike. Kiek skaitau ta skirybu procesa - Zuokas apie savo zmona atsiliepia graziai ir tikrai susidaro toks ispudis, kad moteris, negaudama ko nori, kelia bangas. Juolab kad Zuoku dukte gyvena su tevu. Klausimas kodel?

As nepastebejau, kad jis graziai atsilieptu apie savo zmona. Komentavo apie ja, kad kariauja su juo del skyrybu. Nei cia kazkas grazaus, nei negrazaus.

Mes nezinome kas tarp ju vyksta. Todel as susilaikysiu nuo vertinimo kazkokio. Maciau kaip zinomu zmoniu skyrybas komentatoriai mato ir kaip jos is tikruju vyko. Labai toli komentarai nuo realybes. ;) Per sviesmeti. 

Atsakyti

Ar tik neturi Zuokienė problemų su alkoholiu, ko tai įtartinai išpurtus. Gaila vaikų, kad turi jų cirkus matyti

Man gaila vaiku irgi. Ir Zuokienes su Zuoku. Tiek metu kartu pragyventa, dabar skyrybos ir tokios sunkios. Aisku, kai turto turi, taip dazniausiai ir buna. As juos abu tikrai labai zmogiskai uzjauciu. 

Atsakyti

Bet jaunimas jau galvojau kitoks ax.gif. Mūsų karta sugedus. Deja ir jaunimėlis nekuris taip galvoja.

Jaunimo poziuris savaime keisis

labai letai. Norint pakeisti, reikia kalbeti apie lyciu lygybe siaip. Nebus to. 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 19, 20:40)
Todel reikia duoti sekso savo vyrams pakankamai, kad pas kitas be galvos nelakstytu ir nepuldinetu. smile.gif


Sveikinu!

Priimu i savo religine "zmona privalo duoti" sekta... Galvojau Ubuntiene pirma prikalbinsiu... ji tokia sektas linkus...
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 19, 20:58)
Norint pakeisti, reikia kalbeti apie lyciu lygybe siaip. Nebus to. 


jaau ir taip per daug vyru keicia lyti i moters. O jei juos gerai pagasdinti, kokie jie bus antrarusiai(kaip mane gasdino), tai ziurek ir pamastytu
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 19, 21:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Maja Di" data-cid="72612529" data-time="1582124013"><div><p>Bet jaunimas jau galvojau kitoks vartotojo įkelta nuotrauka. Mūsų karta sugedus. Deja ir jaunimėlis nekuris taip galvoja.</p></div></blockquote><p>Jaunimo poziuris savaime keisis</p><p>labai letai. Norint pakeisti, reikia kalbeti apie lyciu lygybe siaip. Nebus to. </p>

Nu kur jau. Ziurek, net cia vapalioja, kad negali elgtis moteris kaip nori, netiesioginis kaltinimas jai. O vat vyras gali ir ka tu jam.


Idomucia first.gif
Atsakyti
Zuokienės postą fb matėt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 19, 23:17)
Zuokienės postą fb matėt? biggrin.gif

Kazkas jai negerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 19, 23:08)
Kazkas jai negerai  unsure.gif

Faktas. Iš tikrųjų tai nejuokinga
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 19, 20:54)
As nepastebejau, kad jis graziai atsilieptu apie savo zmona. Komentavo apie ja, kad kariauja su juo del skyrybu. Nei cia kazkas grazaus, nei negrazaus.</p><p></p><p>Mes nezinome kas tarp ju vyksta. Todel as susilaikysiu nuo vertinimo kazkokio. Maciau kaip zinomu zmoniu skyrybas komentatoriai mato ir kaip jos is tikruju vyko. Labai toli komentarai nuo realybes. ;) Per sviesmeti. </p>

Prie ko cia skirybos? Visiems aisku, kad jie skiriasi. Tik vienas elgiasi san turiai, o kita ne pirma karta viesai skandalus kelia - dabar su policija, anksciau del kazkokio inventoriaus.
Taip, man lb gaila Agnes, bet esme tame, kad pas tave perdeta smurto samprata, jei moteris pasake, kad buvo smurtas, tu tuo ir tikesi( net nemacius).
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 19, 20:57)
Man gaila vaiku irgi. Ir Zuokienes su Zuoku. Tiek metu kartu pragyventa, dabar skyrybos ir tokios sunkios. Aisku, kai turto turi, taip dazniausiai ir buna. As juos abu tikrai labai zmogiskai uzjauciu. </p>

Jau dabar gaila?
Nes pirma kai tik zinia pasirodo jog Zuokai skiriasi, tavo komentaras buvo, kad iskart prisiminiai kaip Zuokiene Simasiaus misria seima apkalbejo.
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 19, 22:17)
Zuokienės postą fb matėt? biggrin.gif

Nejuokinga. Aiskiai matosi, kad stogas vaziuoja.
Atsakyti
LRT tyrimas. Į Kuršių marias – gyvsidabris iš Klaipėdos uosto

https://www.lrt.lt/n...klaipedos-uosto
Atsakyti

Prie ko cia skirybos? Visiems aisku, kad jie skiriasi. Tik vienas elgiasi san turiai, o kita ne pirma karta viesai skandalus kelia - dabar su policija, anksciau del kazkokio inventoriaus.
Taip, man lb gaila Agnes, bet esme tame, kad pas tave perdeta smurto samprata, jei moteris pasake, kad buvo smurtas, tu tuo ir tikesi( net nemacius).

Prie ko cia smurtas? Nemanau, kad Zuokas smurtavo pries ja. Butu ji policija isveze. Juk dukra salia buvo ir paliudytu. 

As butent apie skyrybas kalbu. Visuomene labai greitai isvadas pasidaro. Juk mes nezinome kas uz uzdaru duru dedasi. O cia istorija 25 m trukmes. 

Atsakyti

Jau dabar gaila?
Nes pirma kai tik zinia pasirodo jog Zuokai skiriasi, tavo komentaras buvo, kad iskart prisiminiai kaip Zuokiene Simasiaus misria seima apkalbejo.

Visada gaila, kai zmones skiriasi. Nepaisant to, kad jie anksciau patys smerke tuos, kurie skyresi. Kodel as negaliu to prisiminti?

O Zuoku man ypac gaila, nes matosi, kad baisios skyrybos. Stonkai issiskyre ramiai, be policijos. Ir tai as isivaizduoju kaip sunku visiems buvo. O cia tai jau virs ribu. 

Atsakyti