Įkraunama...
Įkraunama...

2018M. RUGPJŪČIO MAŽYLIAI

Junkitės! 

Atsakyti

Labas! Pagaliau ! Taip laukiau rugpjutinuku temos SM !<3 

Busiu pirma pristatyti :) Laukiuosi antro vaikelio, siuo metu jau 9 metai kaip gyvu UK bet zadam su jau pagausejusia seima kelti sparnus i gimtine :) Siuo metu eina 6 savaite, pas gydytoja nestumui patvirtinti keliauju sestadieni ir labai laukiu  pasimatymo :) :nestuke  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doroti82: 06 gruodžio 2017 - 14:47

Panašu, kad kol kas esame tik dviese :4u:  Bet tikiuosi, kad prisijungs šiek tiek daugiau :)

Smagu dėl ankstyvo susitikimo!

Aš eisiu tik 12 savaičių skanui, kartu su testais. Tai man dar reikia šiek tiek palaukti :D Įžengiau į 5 savaitę.

Atsakyti

Labai keista jog niekas neprisijungia ;) as 2013-2014 daryvau forume su pimagymiu tai atsimenu kiek SM nariu prisijungdavo... gal ir TD forume esi?

As eisiu tik patvirtinimui nestumo, tam kad galeciau seimai pranest per kaledas:) 

Atsakyti

Panašu, kad kol kas esame tik dviese :4u:  Bet tikiuosi, kad prisijungs šiek tiek daugiau :)

Smagu dėl ankstyvo susitikimo!

Aš eisiu tik 12 savaičių skanui, kartu su testais. Tai man dar reikia šiek tiek palaukti :D Įžengiau į 5 savaitę.

tai turbut irgi ne Lietuvoje gyveni kad taip velai priima pirmam kartui?

Atsakyti

As po pirmos apziuros siandien :) Numatoma data Rugpjucio 6d :) Mateme plakancia sirdute <3 

Labai liudna kad niekas neprisijungia daugiau :(

Atsakyti

Sveikinu su pirmuoju pasimatymu! :wub: 

Esame vienos pirmųjų, kai kurios dar teigiamų NT nesulaukė :D  Tai reikės kantrybės. 

Manau, kad artėjant 12 savaičių ribai ateis daugiau moterų.

Pagal skaičiuokles man meta rugpjūčio 10, bet žiūrėsim, pagal ką skaičiuos, mėnesinių dieną ar skaną. Bet labai nekantrauju. Jau pradėjau daug skaityti, domėtis. Nors ir per anksti, bet sunku save sustabdyti :D

Atsakyti

Sveikos, nedrąsiai jungiuosi ir aš  :4u:  Pagal mmm jau turėtų eiti į pabaigą 6 savaitė, tačiau ginė ketvirtadienį aiškaus nėštumo nematė  :huh2: Taip, kad visko dar gali būti  :huh2: Nes pačioj nėštumo pradžioje turėjau stiprią pūlingą anginą ir tik vakar baigiau gerti antibijotikus  :4u:​ 

Atsakyti

Zabukas, sveika prisijungusi! 6 savaitė dar anksti, vienos jau mato, kitos dar ne. Geriausia eiti pas ginę 8-ą savaitę, ne anksčiau. Laikau kumščius, kad viskas būtų gerai :4u:

Pirmas vaikelis?

Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2017 12 09, 19:44)
<p>Zabukas, sveika prisijungusi! 6 savaitė dar anksti, vienos jau mato, kitos dar ne. Geriausia eiti pas ginę 8-ą savaitę, ne anksčiau. Laikau kumščius, kad viskas būtų gerai 4u.gif
</p><p>Pirmas vaikelis?
</p>

Trečias mirksiukas.gif abu prieš ta pati ginė pamatė 5-6 sav. Aš jau susitaikius su abiem variantais ax.gif Jei ne ta infekcija nėštumo pradžioj, jausmai būtų geresni ax.gif
Atsakyti

Sveikos :) jungiuos ir aš nedrąsiai  :ax:​  

Atsakyti

Mes po 13 grizom is uk :)

Jungiuos ir as.Labai tikiuosi,kad viskas bus gerai ir numatoma data rugpjucio 8.Nors manau,krapstys anksciau ;)

Atsakyti