Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

PADEKIT susigaudyti g.gif ! Norime parduoti buta Vilniuje, jau turim pirkeja, bet paaiskejo kad reikia teismo leidimo jo pardavimui nes turime vaika.

Kaip ta teismo leidima gauti, kaip surasyti prasyma, kokiu dokumentu reikia, kiek uztrunka?

Gal jau daret ta, pasidalinkit patirtim! Aciu
Atsakyti
mes irgi tą patį darom, bet dar nepabaigėm. Pirmas žingsnis yra į vaikų teisių ir apsaugos tarnybą, ten gauni pažymą, kur vaikas gyvens po buto pardavimo, o su ja eini į teismą.
Atsakyti
Jeigu jau turit kitą gyv vietą, tai VTS tai pasakykit ir į teismą nebereikės-išduos pažymą pardavimui.Bet jau turit turėti kitos gyv. vietos nuosavybės dokumentus.Mums taip buvo.
Atsakyti
jei reikia, turiu prašymo leisti parduoti butą pavyzdį, patys per tai perėjom prieš nepilnus metus smile.gif
ten pamatysi ir kokius dokumentus reikia pridėti

jei reikia, parašyk man į AŽ savo el.pašto adresą - atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
susiduriau su tokia problema ir as doh.gif buvau teisme,dave pavyzdi prasymo.bet ko ten tos kobros sedi,tai as nesupratau g.gif nieko paklausti negalima.svarbiausia,kad zmoniu visai nebuvo,laiko tikrai turejo.

gal kas nesenai tvarke siuos reikalus?mes imam paskola naujai statomam butui.dabartini buta ikeiciam bankui.tai pirmiausia,kaip suprantu,mum reikia leidimo ikeisti.ten reikia nurodyti kur vaikas gyvens.tai esme tame,kad jis kolkas gyvens ikeistame bute,o kai pastatys nauja,tada naujame doh.gif to naujo buto dar net adreso nera,tai ka man ten rasyti???
zodziu makalyne doh.gif jei kas galite paaiskinti,rasykite cia arba atsiuskit per AZ savo tel.nr.as paskambinsiu.
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 03 01, 14:47)
susiduriau su tokia problema ir as  doh.gif buvau teisme,dave pavyzdi prasymo.bet ko ten tos kobros sedi,tai as nesupratau  g.gif nieko paklausti negalima.svarbiausia,kad zmoniu visai nebuvo,laiko tikrai turejo.

gal kas nesenai tvarke siuos reikalus?mes imam paskola naujai statomam butui.dabartini buta ikeiciam bankui.tai pirmiausia,kaip suprantu,mum reikia leidimo ikeisti.ten reikia nurodyti kur vaikas gyvens.tai esme tame,kad jis kolkas gyvens ikeistame bute,o kai pastatys nauja,tada naujame  doh.gif to naujo buto dar net adreso nera,tai ka man ten rasyti???
zodziu makalyne  doh.gif jei kas galite paaiskinti,rasykite cia arba atsiuskit per AZ savo tel.nr.as paskambinsiu.

Pirmiausiai turite kreiptis i Vaikų teisių apsaugos tarnybą. Ten gausite pažymą. Su ta pažymą ir krūva įvairių dokumentų ir jų kopijų reikia kreiptis į teismą, kad teismas duotų leidimą įkeisti butą. O kai pastatys naują namą ir seną butą nuspresite parduoti, viską teks pakartoti iš pradžių smile.gif . Mes ką tik baigėm visą šitą istoriją.
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2007 03 02, 17:53)
Pirmiausiai turite kreiptis i Vaikų teisių apsaugos tarnybą. Ten gausite pažymą. Su ta pažymą ir krūva įvairių dokumentų ir jų kopijų reikia kreiptis į teismą, kad teismas duotų leidimą įkeisti butą. O kai pastatys naują namą ir seną butą nuspresite parduoti, viską teks pakartoti iš pradžių smile.gif . Mes ką tik baigėm visą šitą istoriją.

nu tai tiek tai ir as pati zinojau lotuliukas.gif o i vaiku teises vilnieciams kreiptis nereikia mirksiukas.gif tiesiai i teisma.jau pridaviau dokumentus thumbup.gif tokiuosi,kad viska gerai surasiau.viena mamyte atsiunte teisininko rasyta prasyma,tai as sau prisitaikiau thumbup.gif jei kam reiks,kreipkites per AZ
Atsakyti
Sveikos,

Aš dar dėl to leidimo parduoti kai yra vaikas. Ką daryti jeigu dar neturi kito būsto?
Mes planuojam vieną parduoti, o kitą pirkti. Kol nepardavėm neturim kito būsto. Kaip tokiu atveju elgtis???
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2007 03 03, 14:12)
Sveikos,

Aš dar dėl to leidimo parduoti kai yra vaikas. Ką daryti jeigu dar neturi kito būsto?
Mes planuojam vieną parduoti, o kitą pirkti. Kol nepardavėm neturim kito būsto. Kaip tokiu atveju elgtis???

O tai tame tarpe, kai parduosit vieną, o pirksit kitą, kur ruošiatės gyventi? Nes jeigu pardavinėsit butą jau turėdami bent jau preliminarią kito buto pirkimo sutartį, tai manau , kad to turėtų užtekti. Nes turite užtikrinti, kad vaikas turės kur gyventi.
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2007 03 03, 15:28)
O tai tame tarpe, kai parduosit vieną, o pirksit kitą, kur ruošiatės gyventi? Nes jeigu pardavinėsit butą jau turėdami bent jau preliminarią kito buto pirkimo sutartį, tai manau , kad to turėtų užtekti. Nes turite užtikrinti, kad vaikas turės kur gyventi.

Preliminarios sutarties sudarymui iš vaiko teisių turbūt nereikia. Tai mes sudarysime preliminarią sutartį su pirkėju ir po to sudarysime sutarti su pardavėju.
Taigi preliminarią sutartį parduodami turėsime.
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2007 03 03, 16:40)
Preliminarios sutarties sudarymui iš vaiko teisių turbūt nereikia. Tai mes sudarysime preliminarią sutartį su pirkėju ir po to sudarysime sutarti su pardavėju.
Taigi preliminarią sutartį parduodami turėsime.

tai mes ir tik prelimenare turim tongue.gif nes namas dar net nepastatytas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2007 03 03, 16:40)
Preliminarios sutarties sudarymui iš vaiko teisių turbūt nereikia. Tai mes sudarysime preliminarią sutartį su pirkėju ir po to sudarysime sutarti su pardavėju.
Taigi preliminarią sutartį parduodami turėsime.

Tai preliminarios sutarties teismui užtenka.
Atsakyti